Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   385 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 12.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Sampon festett hajra 100%-osan hidegen sajtolt gránátalmaolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Bőrsemleges pH. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabéntől és mesterséges színezéktől mentes. Vegán.

greetii

2019. szeptember 24.

Nagyon szeretem az illatát,jól tisztít és friss érzést ad☺️Nekem bevált:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Nagyon szeretem az illatát,jól tisztít és friss érzést ad☺️Nekem bevált:)

nemesmoni90

2019. szeptember 17.

Annyira jókat olvastam róla hogy ez miatt megvettem.......
Nagyon kár volt..... hatalmas nagy csalódás volt....
Tisztítani tisztít de semmi puhaságot nem ad a hajamnak pedig nem durva de mégis olyan fura állaga lesz a hajamnak tőle......
Pénzkidobás nekem mert ahhoz képest elég drága pedig akciósan vettem......
Ami jó benne talán hogy kellemes az illata de ennyi semmi több......

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Annyira jókat olvastam róla hogy ez miatt megvettem.......
Nagyon kár volt..... hatalmas nagy csalódás volt....
Pénzkidobás nekem mert ahhoz képest elég drága pedig akciósan vettem......
Ami jó benne talán hogy kellemes az illata de ennyi semmi több......

Klaudia9675

2019. július 21.

Ez a sampon óriási csalódás volt! Másnap reggelre tiszta korpa lett a hajam és úgy néztem ki mint aki 2 hete nem mosott hajat. Zsíros, lelapult lett a hajam tőle. Ráadásul nem is volt olcsó és így csak pénzkidobás volt. Ha lenne 0 csillag annyit adnék mert ez értékelhetetlen. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

Erus15

2019. június 26.

Már mosáskor érezhetően puha tőle a hajam, az illata egész jó. Viszont sajnos zsírosítja a hajtöveimet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

izabella73

2019. április 18.

Pozitívum a szép összetevők, jó illat és hogy nem zsírosodik jobban a hajam tőle, mint az eddigi samponoktol.
Negatívum hogy nehezebben kifésülhető és fénytelenebb a hajam, szinvédő hatását sem vettem észre igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 18.

babydoll11

2019. március 30.

Egyszerűen Woww azt kell, hogy mondjam.
Bevallom, nem azért választottam, mert festett hajra van (erősen szőkitett, majdnem fehér hajam van), csak egyszerűen megszagoltam az összeset, és ennek annyira tetszett az illata, hogy ez döntött abban, hogy kipróbáljam.
Bár alapvetően nem fűztem hozzá sok reményt, megmostam vele a hajam, az illata így még gyümölcsösebb, egyszerűen fantasztikus, és miután megszárítottam, olyan puha lett tőle a hajam, mint még soha nem volt. Csak lestem.
Összeségében nagyon elégedett vagyok a termékkel, a minőségével, a hatásával, az illata annyira finom és annyira gyümölcsös, hogy ha lehetne, azért adnék egy 6. csillagot. Biztosan jópárszor újra fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Egyszerűen Woww azt kell, hogy mondjam.

Vonicca

2019. január 29.

Nekem sajnos vékonyszálú és száraz hajam van azért nagyon régóta küzdök vele. Én ahogy más is szeretek kísérletezni sampon illetve balzsam ügyileg, és megláttam a drogériás újságban ezt a sampont és kíváncsi lettem. Elsőre annyira nem volt szimpatikus hogy nagyon reklámozva van tv-be stb. De aztán megvettem és kellemesen csalódtam. Én a balzsammal együtt próbáltam ki de már az első alkalomnál el voltam ájulva. Amikor kimostam a hajamból a sampont már akkor éreztem hogy nagyon puha aztán jött a balzsam is majd pedig a szárítás. Teljesen meglepődtem. A szárítás után annyira puha volt a hajam és sokkal jobb volt mint amilyen szokott lenni. (Nekem hullámos hajam van és ez a sampon kicsit egyenessé tette aminek kimondottan örültem) Azért vettem meg a gránátalmás változatot mivel nekem már volt festve a hajam. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.