Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ellla18, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Samponok

Sampon 100%-osan hidegen sajtolt kókuszolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Hidratálja a hajat, hosszan tartó frissességet nyújt.

Szulfát-, szilikon- és parabénmentes, vegán termék.

dora191919

2019. szeptember 13.

Én sem értem az alulértékelést. Derékig érő, hosszú, alapból vékonyszálú, festett fekete hajam van. Egy ideje nem tudtam kifésülni normálisan a töredezett hajvégek miatt (hiába vágattam belőle). MINDEN márkájú sampont és balzsam kombót kipróbáltam és egyiksem volt az igazi. Még a Joico sem. Mindig “szöszös” volt a hajam, “bedurrant” a pára miatt stb.
Garnier Aloe valamennyire segített, szerettem, DE EZ A TERMÉK!!!!!!!.. TÖKÉLETES!!!!! Nem száll a hajam, fényes, könnyű, nagyon könnyen kitudom fésülni és mintha eltűntek volna a töredezett végek. A balzsammal együtt használom, de tervezem megvenni a krémet is hozzá. Soha nem váltanám le, remélem mindig fogják gyártani!!! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Vicuska666

2019. szeptember 10.

Csodálkozom, hogy ennyire le lett húzva. Nekem bevált pedig nagyon kényes a hajam. Az illata pedig egyenesen szuper.
Most a barátom haszálja mert hajkezelések miatt professzionálisabb termékekre váltottam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Evelin123

2019. augusztus 31.

Update 2019.08.31.
Látom, hogy egy csillagra értékeltem de muszáj megjegyeznem, hogy mégjobban utálom. Nem akartam kidobni, még van benne 3-4 hajmosásra való így hát megmostam vele sajnos ma is a hajamat. A fejbőröm újabban már rögtön hajmosás után viszketett, át kellett mosnom egy másik samponnal, hogy elmúljon.
Utána elmúlt. Tuti, hogy emiatt volt. Utálom.

2019.08.21.
Eleinte szerettem nagyon ( bár nem annyira ,mint a mandulásat de ennek az illata is tetszik). A hajam hamar zsírosodott tőle nagyon és mióta mást használok állíthatom,hogy nagyon szállt is tőle. Sok a baba hajam fent es mindig vasalni kellett,mert nevetségesen nézett ki akármit csináltam vele, ameddig ezt a sampont használtam. Nem is tudom,hogy fogom elhasználni. Viszont nem ezek miatt szavazom le,hanem azért mert iszonyúan elkezdett viszketni a fejem hajmosás után egy- két nappal. Már majdnem véresre vakartam a fejbőröm. Sampon váltás után első hajmosással megszűnt a probléma, tehát az ő hibája volt. A hajam sem lett tőle olyan gyönyörű fényes, mint a mandulás társától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Update 2019.08.31.
Utána elmúlt. Tuti, hogy emiatt volt. Utálom.

2019.08.21.

Majida

2019. augusztus 22.

Nagyon jó az illata,bár szerintem nagyon szárít ami nem éppen szerencsés mivel ennyi pénzért többet vártam tőle,de már elhasználom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

BPetra22

2019. július 15.

A flakonom felénél járok, és azt kell hogy mondjam, semmi extra. Talán egy picit jobban zsírosít, de nem vészes, az illata jó, de ennyi pénzért többet vártam volna egy átlag samponnál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

CrazyHairDontCare

2019. május 22.

Párszor használtam eddig csak, mikor anyukámnál voltam. Eléggé elcsodálkoztam, mikor itt ezt a sok negatív véleményt olvastam. Az én hajamra kifejezetten jó kis sampon, anyukámtól sem halottam róla panaszt. Csak spekulálok, de talán azért nem tapasztaltam ezeket a negatív hatásokat, mert a hajam már egyébként is hozzá van szokva a szulfátmentes samponokhoz, mivel a Curly Girl Method-öt követem. Illetve nagyon-nagyon száraz a hajam (ha nem mosom meg még 1,5-2 hét alatt sem zsírosodik be), de egy ennyire száraz hajat kímélő sampon nem biztos, hogy jó lesz annak, akinek zsírosodásra hajlamos, vagy átlagos haja van. De csak találgatok.
- Hidratálni hidratál, de a Beology sötétkék tubusos szulfátmentese jobban.
- Finom az illata, oda és vissza vagyok a kókuszért, úgyhogy nekem nagyon tetszik. A hajamban nem érződik, de talán azért, mert sampon után hajpakolásozok, néha balzsamozok, felteszek egy leave-int, rendesen teletolom a hajam (szószerint) négy tenyérnyi zselével és hajolajat is kenek fel, ha megszáradt. Szóval talán nem a sampon hibája. Talán.
- Jól tisztít, kb mint az avokádós párja. Viszont itt is hasonló a helyzet, mint annál, nem lehet a helyes technikát ellógni. Rendesen meg kell masszírozni a fejbőrt, hogy minden kosztól, olajtól megszabaduljunk.
- Csak megjegyzésként, de már a létezését is áldom, mikor elkezdtem a Curly Girl Method-öt még nagyítóval kellett keresnem a szulfátmentes samponokat, és végre itt egy termékcsalád, ami teljes mértékben CGM barát.
Szerintem, ha elfogy a mostani samponom veszek magamnak is egyet ebből, vagy az avokádósból, vagy a többi közül kipróbálok egyet. Ha illik az ember hajtípusához nem rossz termék ez egyáltalán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

- Hidratálni hidratál, de a Beology sötétkék tubusos szulfátmentese jobban.

Doryen

2019. május 19.

Sajnos brutalisan gyorsan zsirositja a hajamat. De annyira, hogy mar hajmosas utan is erzem azt az elnehezult erzest, estere/masnap reggelre pedig zsiros a töve. Sajnalom, pedig jo illatu. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

tinkywinky13

2019. május 10.

A száraz hajamon csak rontott, miután megmostam vele annyira összegabalyodott, hogy alig bírtam végighúzni rajta az ujjaimat. Úgy elmegy, ha utána több balzsamot használok és tovább rajtahagyom, de biztos, hogy soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

juditjanka

2019. május 9.

Adhatnék rá több pontot, de minek. A sampon egy szubjektív dolog, de képtelenség, hogy ettől valaki nem vakarózik, de komolyan. Nekem tényleg száraz a hajam, a fejbőröm, de ez a sampon csak rontott rajta. nem tudom, mit tesznek bele, de még azon is elgondolkodtam, hogy az ecseteimet kimossam vele. Kb. az első két hajmosás tök jó volt, aztán pokoli. Sajnáltam az óriási flakont, így tusinak bepróbáltam, na annak elmegy, bár ez is kissé furcsa. Ennyi pénzért meg főleg nagyon durván pénzkidobás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

lf95

2019. április 23.

Egyet értek az előttem szólóval.... szörnyű ...... szárít és a balzsamja sem jobb se a fujós ... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.