Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ellla18, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Samponok

Sampon 100%-osan hidegen sajtolt kókuszolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Hidratálja a hajat, hosszan tartó frissességet nyújt.

Szulfát-, szilikon- és parabénmentes, vegán termék.

Arashama

2019. március 16.

Hónapok óta használom, sokkal szebb és egészségesebb a hajam. Nekem bevált, semmilyen negatív hatást nem észleltem eddig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

mpetra95

2019. február 28.

Az illata nagyon jó, nem tipikus kókusz illat - nem ismernék rá, ha nem lenne ráírva. Nekem jól hidratálja a hajam, a balzsammal együtt használom, és teljesen más a tapintása a hajamnak, ha ezzel mosom: puhább, selymesebb :) Az ára kicsit meredek, ezért kap csak 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

iivi

2019. február 26.

Életem legrosszabb samponja :(! “az inkább másnak sem adom oda”kategória, legyen kuka! A hajam vékony szàlú, zsírosodásra hajlamos (2 naponta lenne ildomos megmosni ) Meg is próbáltam ezzel a “csodával”, annyira reklámozták.... gondoltam hátha🤷🏻‍♀️ Kb. a második használat után feltűnt , hogy vakarom a fejem és brutálisan hámlik a fejbőröm, korpás😤👀😳 Nekem .... ilyen sosem történt még Velem 😭 Nagyon megijedtem! De, ekkor rájöttem, hogy új samponra váltottam (balzsamjával együtt) ! Úgyhogy nem tudom , csak maga a sampon ,vagy a balzsam , esetleg a kettő együtt , de tönkretett! Egyből visszatértem a jól bevált Aussiemhoz! ❤️ Helyre is álltak a dolgok !😇

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

BlueEyes

2019. február 22.

Először az avokádós változatot vettem meg, utána esett erre a választásom. Kicsit féltem, hogy nem fog eléggé hidratálni, de nem csalódtam. Puha lesz tőle a hajam, nem nehezíti el, de nem is szárít. Igazából teljesen jó kis sampon, nem utolsó sorban pedig jól habzik annak ellenére is, hogy nincs benne SLS. Szóval csak ajánlani tudom. Az illata kicsit marcipános jellegű - amit párom azonosított be, mikor először használta :D -, szóval nem teljesen tipikus kókuszos aroma, de abszolút kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Jucsi10

2019. február 17.

A sok ajánlás miatt gondoltam, hogy kipróbálok egy Nature Box terméket. A Müllerben erre a kókuszos samponra esett a választásom.
1600 Ft-ért jutottam hozzá, amit egyébként nem sokallnék, ha valóban hasznos termék lenne.
Az illata nagyszerű, nagyon kellemes, édeskés. Első használat után vártam, hogy puhább, selymesebb lesz tőle a hajam, de semmi. Szárította már első használat után is, így nem szívesen mosom vele újra a hajam.
2x használtam, azóta még nem voltam rákényszerülve, hogy újra azzal mossam a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Botka

2019. február 13.

Naponta moshatnám a hajam, annyira zsirositja , ami alapból sem bir sokkal többet, de a 2 nap mindig megvolt.
A hajam állaga egész jó, de mégse moshatom naponta a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

A hajam állaga egész jó, de mégse moshatom naponta a hajam.

96viktoria

2019. február 13.

Tökéletes!😊
Az én száraz hajamra ez egy csodaszer, puha, selymes és könnyen fésülhető lett tőle a hajam és ráadásul egyenes is!
Egy darabig ennél maradok az biztos.

Tökéletes!😊
Egy darabig ennél maradok az biztos.

nikyptk

2019. február 9.

Sajnos az illat, dizájn, sokreklám, akció kombó hatására hazajött velem.
Kezdjük a pozitívumokkal:
1. Az illata! Számomra mesés! (Kókuszmánia level 1000)
2. Vegán.
3. Egész szép fényt ad a hajamnak.
Viszont! 100% hogy nem veszem újra. Annyira szárítja a hajam, hogy az már rémisztő. Oké, hogy festett szőke vagyok már évek óta de mindig megdicserik, hogy mennyire szép, hosszú, ápolt a hajam. Na ha ezt a sampont tovább erőltetem nem fogják. Még a jól bevált balzsamjaim sem húznak ki teljesen a csávából.
Ja és bónuszban: nem volt jellemző a hajamra, hogy hamar zsírosodjon. Na de most! 2 naponta könyörög a samponért. Tusfürdőnek jó lesz! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Sajnos az illat, dizájn, sokreklám, akció kombó hatására hazajött velem.
Kezdjük a pozitívumokkal:
1. Az illata! Számomra mesés! (Kókuszmánia level 1000)
2. Vegán.
3. Egész szép fényt ad a hajamnak.

sziberi

2019. február 8.

Nagy nem! Mosás közben az egész hajam összeállt egy száraz, gubancos szénacsomóvá. A helyzetet a márka makadám diós balzsamja mentette meg, az nagyon szuper. De ezt a sampont biztos nem engedem többet a hajam közelébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

katica1988

2019. február 8.

nekem hosszú szőke zsítos hajam van. ezzel a samponnal hetente 1x mosom és tökéletes. Az állaga és illata is tökéletes. Első mosás után is már éreztem hogy hidratál és puháva tette a hajam. balzsamot se igényel, könnyen fésülhető. A zsírosodást is szünette, mert eddig 3 naponta mosni kellett de ezzel kibír 1 hetet és még akkor is illatos a hajam. Nekem egy kincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.