Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ellla18, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Samponok

Sampon 100%-osan hidegen sajtolt kókuszolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Hidratálja a hajat, hosszan tartó frissességet nyújt.

Szulfát-, szilikon- és parabénmentes, vegán termék.

Bambusz92

2019. április 22.

Szönyű,legszivesebben egy csillagot sem adnék rá. Megvettem balzsamjával együtt. Kb. 4x használtam. Már az első használat után hullott a hó a hajamból...És viszketett brutálul viszketett. Hagytam időt neki hátha megszokja a fejbőröm, hát nem sikerült neki. Odaadtam sógornőmnek ő imádja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Eszter0806

2019. április 14.

Annyira szerettem volna h jó legyen. Az első használat után csodás volt a hajam. Viszont pár alkalom után iszonyatosan elkezdett viszketni tőle a fejbőröm. :( Most a párom használja, nagyon tetszik neki ez a kókuszos illat, viszont ha elfogy, biztosan nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

sttpcsillag

2019. április 11.

Nem tokeletes, de egeszen bevalt a kenyes fejboromre. Egesz jol habzik, megfeleloen tisztit (lovak kozott vagyok) es egesz kellemes erzetet hagy maga utan. Kb 3 napig marad vallalhato a derekig ero hajam, de valoszinuleg a szilikon hianya miatt konnyen gubancolodik a vege. Ezert az aljat en atszoktam mosni szilikonos samponnal, igy tokeletes. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

pinkcat

2019. április 7.

Többre számítottam. Az első pár mosás után még tetszett az eredmény, aztán elkezdte kiszárítani a hajvégeimet, elkezdett gubancolódni a hajam, a fejbőrömet pedig úgy kiszárította, hogy folyamatosan viszketett és fájt tőle. Az én hosszú, szőkített hajamra katasztrófa, egy csillagot adnék rá. A negyede hiányzott belőle mikor odaadtam a páromnak, hogy használja el. Az ő hajára egészen tűrhető, bár azt mondja neki sem kell többet ilyen sampon. Az illata finom, ezek miatt nem pontozom le teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

panka987

2019. március 22.

Kicsit drága, de szerintem megéri, zsírosodó hajamat sokkal ritkábban kell mosnom, egészen sokáig szép és friss marad. Akinek száraz a haja, annak szerintem nem valók az ilyen "mindenmentes" samponok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Arashama

2019. március 16.

Hónapok óta használom, sokkal szebb és egészségesebb a hajam. Nekem bevált, semmilyen negatív hatást nem észleltem eddig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

mpetra95

2019. február 28.

Az illata nagyon jó, nem tipikus kókusz illat - nem ismernék rá, ha nem lenne ráírva. Nekem jól hidratálja a hajam, a balzsammal együtt használom, és teljesen más a tapintása a hajamnak, ha ezzel mosom: puhább, selymesebb :) Az ára kicsit meredek, ezért kap csak 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

iivi

2019. február 26.

Életem legrosszabb samponja :(! “az inkább másnak sem adom oda”kategória, legyen kuka! A hajam vékony szàlú, zsírosodásra hajlamos (2 naponta lenne ildomos megmosni ) Meg is próbáltam ezzel a “csodával”, annyira reklámozták.... gondoltam hátha🤷🏻‍♀️ Kb. a második használat után feltűnt , hogy vakarom a fejem és brutálisan hámlik a fejbőröm, korpás😤👀😳 Nekem .... ilyen sosem történt még Velem 😭 Nagyon megijedtem! De, ekkor rájöttem, hogy új samponra váltottam (balzsamjával együtt) ! Úgyhogy nem tudom , csak maga a sampon ,vagy a balzsam , esetleg a kettő együtt , de tönkretett! Egyből visszatértem a jól bevált Aussiemhoz! ❤️ Helyre is álltak a dolgok !😇

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

BlueEyes

2019. február 22.

Először az avokádós változatot vettem meg, utána esett erre a választásom. Kicsit féltem, hogy nem fog eléggé hidratálni, de nem csalódtam. Puha lesz tőle a hajam, nem nehezíti el, de nem is szárít. Igazából teljesen jó kis sampon, nem utolsó sorban pedig jól habzik annak ellenére is, hogy nincs benne SLS. Szóval csak ajánlani tudom. Az illata kicsit marcipános jellegű - amit párom azonosított be, mikor először használta :D -, szóval nem teljesen tipikus kókuszos aroma, de abszolút kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Jucsi10

2019. február 17.

A sok ajánlás miatt gondoltam, hogy kipróbálok egy Nature Box terméket. A Müllerben erre a kókuszos samponra esett a választásom.
1600 Ft-ért jutottam hozzá, amit egyébként nem sokallnék, ha valóban hasznos termék lenne.
Az illata nagyszerű, nagyon kellemes, édeskés. Első használat után vártam, hogy puhább, selymesebb lesz tőle a hajam, de semmi. Szárította már első használat után is, így nem szívesen mosom vele újra a hajam.
2x használtam, azóta még nem voltam rákényszerülve, hogy újra azzal mossam a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.