Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ellla18, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Samponok

Sampon 100%-osan hidegen sajtolt kókuszolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Hidratálja a hajat, hosszan tartó frissességet nyújt.

Szulfát-, szilikon- és parabénmentes, vegán termék.

Botka

2019. február 13.

Naponta moshatnám a hajam, annyira zsirositja , ami alapból sem bir sokkal többet, de a 2 nap mindig megvolt.
A hajam állaga egész jó, de mégse moshatom naponta a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

A hajam állaga egész jó, de mégse moshatom naponta a hajam.

96viktoria

2019. február 13.

Tökéletes!😊
Az én száraz hajamra ez egy csodaszer, puha, selymes és könnyen fésülhető lett tőle a hajam és ráadásul egyenes is!
Egy darabig ennél maradok az biztos.

Tökéletes!😊
Egy darabig ennél maradok az biztos.

nikyptk

2019. február 9.

Sajnos az illat, dizájn, sokreklám, akció kombó hatására hazajött velem.
Kezdjük a pozitívumokkal:
1. Az illata! Számomra mesés! (Kókuszmánia level 1000)
2. Vegán.
3. Egész szép fényt ad a hajamnak.
Viszont! 100% hogy nem veszem újra. Annyira szárítja a hajam, hogy az már rémisztő. Oké, hogy festett szőke vagyok már évek óta de mindig megdicserik, hogy mennyire szép, hosszú, ápolt a hajam. Na ha ezt a sampont tovább erőltetem nem fogják. Még a jól bevált balzsamjaim sem húznak ki teljesen a csávából.
Ja és bónuszban: nem volt jellemző a hajamra, hogy hamar zsírosodjon. Na de most! 2 naponta könyörög a samponért. Tusfürdőnek jó lesz! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Sajnos az illat, dizájn, sokreklám, akció kombó hatására hazajött velem.
Kezdjük a pozitívumokkal:
1. Az illata! Számomra mesés! (Kókuszmánia level 1000)
2. Vegán.
3. Egész szép fényt ad a hajamnak.

sziberi

2019. február 8.

Nagy nem! Mosás közben az egész hajam összeállt egy száraz, gubancos szénacsomóvá. A helyzetet a márka makadám diós balzsamja mentette meg, az nagyon szuper. De ezt a sampont biztos nem engedem többet a hajam közelébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

katica1988

2019. február 8.

nekem hosszú szőke zsítos hajam van. ezzel a samponnal hetente 1x mosom és tökéletes. Az állaga és illata is tökéletes. Első mosás után is már éreztem hogy hidratál és puháva tette a hajam. balzsamot se igényel, könnyen fésülhető. A zsírosodást is szünette, mert eddig 3 naponta mosni kellett de ezzel kibír 1 hetet és még akkor is illatos a hajam. Nekem egy kincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Szepis

2019. február 6.

Nekem bevált, nagyon megszerettük egymást....az illata sem "túl" kókuszos. Nekem sötét, erős, vastag-szálú hajam van hetente mosom meg és nem zsírósítja. Az első alkalmak után még külön olajoztam is a hajam utána megvettem hozzá az olaját, de az nem vált be és most a balzsammal együtt használva alkot tökéleteset :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 6.

szabadkap

2019. február 4.

Én nemrég vettem meg, és kivancsi vagyok, hogy mit fog tenni a hajammal.
3 hét után:
Az első héten nagyon jó volt, de most folyamatosan 2 naponta zsírosodik a hajam, nagyon száraz lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Én nemrég vettem meg, és kivancsi vagyok, hogy mit fog tenni a hajammal.
3 hét után:

kittik

2019. január 14.

Hosszú festett szőke hajamat puhává varázsolta már egy használat után. Féltem tőle, hogy a kókuszolaj miatt hamat fog zsírosodni, de nem így lett. Nekem nagyon bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

pniki93

2019. január 3.

Mennyire érdekes, hogy egyetlen termékre mennyire eltérő és ellentétes vélemények érkeznek :D Tényleg mindenkinek más, mindenki mást keres egy adott termékben, máshogy működik...
Akciósan vettem 1100 Ft-ért, amit egyáltalán nem mondanék soknak, főleg, hogy nagy a kiszerelés. Nagyon jól habzik, mindig megfogadom, hogy legközelebb még kevesebbet használok :D Illata finom, napok múlva is érzem a hajamban. Egyáltalán nem zsírosít, nem is szárít, nem korpásodom tőle, sokkal puhább és fényesebb lesz a hajam, nincs szükségem hajmosás előtt kókuszolajos pakolásra és balzsamból is kevesebbet használok. Szóval ha így nézem, én még olcsóbban is kijövök, mint előtte. Nekem abszolút megérte, teljes áron is megvenném (bár sokszor van akció rá).
/Hajamról annyit, hogy vékonyszálú, könnyen zsírosodik és hamar lelapul, nincs festve./

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

sz10

2018. december 17.

A sárgabarackos verziója jobban tetszett. Fél tubussal elhasználtam, de szerintem visszatérek a másikra sárgabarackosra, ez pedig jó lesz ha valahova vinnem kell sampont. Alapvetően jól tisztít illetve tetszik, hogy mindenmentes, de nem olyan finom az illata, mint a testvéréé és ettől mintha jobban zsírosodna a hajam. 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.