Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ellla18, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Samponok

Sampon 100%-osan hidegen sajtolt kókuszolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Hidratálja a hajat, hosszan tartó frissességet nyújt.

Szulfát-, szilikon- és parabénmentes, vegán termék.

anii99

2018. december 4.

Hát nem tudom. Be is váltotta a hozzá fűzött reményeimet meg nem is :/ Az illatát szeretem,és szép puha lesz tőle a hajam. Ami viszont negatívum,hogy nem igazán tisztít jól így muszáj volt más sampont is használnom hozzá. Az ára is húzós,de mivel Gamour napokon szereztem be,így nem volt vészes. Összességében nem egy rossz kis termék, de más samponnal illetve kondicionálóval ugyan azt a hatást tudom elérni,kevesebb áron..Megadom neki a 4*-ot ,de nem vagyok benne biztos,hogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

vicka

2018. november 26.

Szerintem enyhén szólva túl hypeolt termékről van szó. Nekem a fejbőröm és hajam csak és kizárólag a természetes összetevőjű dolgokat bírja, ezektől nem szárad, nem viszket, nem korpásodik.. Adtam neki egy esélyt, annak ellenére, hogy nem egy olcsó termékről van szó (amit betudtam annak, hogy az összes természetes vagy bio cucc drága) de nagyon megbántam, mert azon kívül, hogy jó az illata, nem csinál semmit a hajammal, nem lesz tőle sem szuperpuha, se fényes, mint amit ígér, pedig a balzsamot is megvettem hozzá. Gyönyörűen kiszárította azonban a fejbőrömet... :( Valahogy megpróbálom havi 1x-2x használgatni, ha már megvettem, de újra semmiképp sem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

kovacsrekaa

2018. november 16.

Neveben natur, osszetevoiben nem. Az illata kellemes, az allaga folyos. Nem habzik rendesen. Szamomra kulon negativ, hogy egy natur nev alatt futo termekben illatanyag van, illetve csillampor mert csudi cukin csillog. Elhasznalom, de biztos hogy nem veszem ujra, nekem nem eri meg az 1300 forintot. Ennel olcsobban kapok nagyobb sampont, ami tenyleg natur..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

TheNancy07

2018. november 8.

Évek óta szilikonmentes, vegán, xy mentes termékeket használok. Igazából, amikor átálltam ezekre akkor semmi különöset nem tapasztaltam, maximum a tudat, hogy "ez így most egészségesebb". Joy napokon vettem belőle egy mandulás hajbalzsammal együtt, és azt kell, hogy mondjam HŰŰŰŰ! A tisztítása, a habzása, az ILLATA egyszerűen remek plusz tényleg elég kevesebb is belőle! Puha, illatos, fényes és kifésülhető hajam lesz tőle! Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

ravasz

2018. november 5.

A hozzá tartozó balzsammal használom. Egy sampontól sem volt még ilyen csillogó hajam. Arról nem beszélve, hogy korábban másnapra már a hajtövem zsírosodni szokott, a hajvégem pedig be szokott keményedni a szárazságtól. Ez a sampon pedig tényleg nyújtja a hosszan tartó frissesség érzetét. Nem mondom, hogy nem zsírosodik a hajtövem, viszont érezhető, hogy lassabban történik a folyamat. A hajvégem puha, könnyű, fényes. Remélem nem csak kívülről tűnik egészségesebbnek. :) Plusz egy jó pont, hogy valóban kis mennyiség is elég belőle egy mosáshoz. Az illata a hajamon nem erőteljes, amit nem bánok.
Egyébként én a sampon használatától korpásodást nem vettem észre. 5☆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Egyébként én a sampon használatától korpásodást nem vettem észre. 5☆

Andicska77

2018. október 26.

Elsőre el vagyok tőle ragadtatva. Szuper puha könnyen kifésülhető haj valóban érezni hogy hatóanyagban gazdag termék. Plusz pont hogy minden mentes, mivel csak ilyen terméket használok a hajamra, és még az illata is csodás. Balzsammal együtt vettem meg. Kicsit borsos az ára, de nem kell sok belőle. Később update-lek mennyi időt bírt két hajmosás közt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 26.

Kencetuci

2018. október 19.

Az alapból meglehetősen száraz hajamat is képes puhává varázsolni. Kifejezetten jó terméknek tartom, annyi apró hibája van, hogy kicsit túl erősen kókuszos az illata, de ez csak használat közben érződik, nem marad a hajban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

lendjelnoora

2018. október 5.

A samponok nagy Ő-je! Általában nem szeretem a kókusz illatú termékeket, de ennek már az első felnyitás után megfogott az illata. Intenzív, hosszan tartó hatás, sokszor még másnap is érzem a hajamon/fejbőröm. Plusz pont érte a gyártónak, hogy nem azt a tipikus gejl kókusz illatot zárták a flakonba, mint sok kommersz márka hasonló produktumai. Nem irritál, nem zsírosodik tőle a hajam jobban, mint egyébként. Mivel rendszeresen sportolok, ezért két naponta szoktam hajat mosni, de még akkor sem kenyérre kenhető melléktermékről van szó,csupán lélekbalzsamozó a frissen mosott haj számomra :D
Az ára kicsit magas, de nem magasabb, mint más vegán termék, szóval érdemes csekkolni az akciókat és egyszerre többet bespájzolni. Abszolút újravevős, szívesen kipróbálnám a többi testvérét is idővel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Jkriszti

2018. szeptember 23.

A kókuszos tusfürdő után, gondoltam kipróbálom ezt is. A rossmannban futottam bele, megvettem az egész kókuszos kollekciót.
A sampon illata jó, de én teljesen átlagosnak érzem, sőt, kicsit “korpás” a hajam töve szárítás után. Szerintem ár-érték arányban vannak jobb termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

RebekaFanny

2018. szeptember 22.

Első Nature Boxos termékem.
Felkeltette a figyelmemet a "vegan termék" és a hidegen-sajtolt-olaj dolog. Az már csak hab volt a tortán, hogy 25%-ban újrahasznosított műanyagból készült a flakon.
Finom, frissítő illata van, kellemes érzés megmosni vele a hajamat. Reméljük hosszabb távon is be fog válni.
Kicsit drágább termék, mint amennyit szívesen kiadnek egy samponra, de tekintve a hozzávalókat és a környezetkimélőbb flakont, abszolút megeri az árát!
Hamarosan kiprobálom a többi terméket is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Első Nature Boxos termékem.
Hamarosan kiprobálom a többi terméket is! :)

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.