Nature Box

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Reni666, Módosítva: 2020. február 24.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

A kókusz fontos zsírsavakat, B-, C- és E- vitamint, esszenciális nyomelemeket, például cinket és vasat, valamint ásványi anyagokat, például kalciumot vagy magnéziumot tartalmaz. Ezenkívül, a kókuszolaj nyugtató hatással van a bőrre és intenzív hidratálást biztosít.

A vegán, szulfát, alkohol, aluminium, szilikon és mesterséges színezékektől mentes formula 100% újrahasznosított, műanyagmentes csomagolásban foglal helyet a fenntarthatóság jegyében.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

CeCeDrake

2020. március 9.

Sima szappan horror áron!!!

Szoktam használni szappant, olcsóbbat is, drágábbat is, de ez is ugyanúgy szárít, mint a többi. Nyáron a lábam mindig szappannal tisztítom (város, por, meleg, brrrrr...)

Kíváncsi voltam. Meg sem néztem az összetevőket, csak használat után. Az illata nem jó, pedig én szeretem a kókuszt, ennek inkább szaga van. Habzik, mint egy átlag szappan.
(Baba lanolinos 125g 160 Ft)
Ne legyenek illúzióink 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Sima szappan horror áron!!!

(Baba lanolinos 125g 160 Ft)
Ne legyenek illúzióink 😂

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol