Nature Republic

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: haloittbarbi, Módosítva: 2018. június 18.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

92% aloe vera tartalommal! Parabén, ásványi olaj és színezékmentes. Az aloe vera származási helye: California Certified Organic Farmers (CCOF). A test különböző részein használható, arcon, kézen, lábon és hajon is.

vereille

2017. március 24.

Nagyon jó termék, nyugtatja hidratálja, hűsíti a bőrt, legyen bármi baja - napégés, szőrtelenítés, bőrpír, szárazság - ez a zselé megbirkózik minden problémával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 24.

XiaoBai

2017. március 11.

Imádom <3 Leginkább nyáron napégésre szoktam használni, illetve a borotválás utáni kipirosodott bőrt is nagyon jól megnyugtatja, de gyakorlatilag bármilyen érzékenység (pl. tusfürdő) okozta bőrpírra, bőrkiütésre jó hatással van. Nyáron könnyű testápolónak is tökéletes. Az összetevői szépek, hatalmas adag és elég egyszerre keveset használni, abszolút megéri az árát.
Ismét nem csalódtam a koreai termékekben, már be is táraztam belőle pár doboznyit itthonra :)
Nekem csodaszer, megy az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Nekem csodaszer, megy az 5 csillag :)

modoki

2017. január 30.

Évek óta használja az egész család, nagy kedvenc. Bár Missha 95%-osa jobban bejött és mivel ez engem szárít, csak négy csillag a részemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

julijasz

2017. január 19.

Pont nyáron rendeltem meg, amik jó döntés volt, mert anyukám és a húgom is ezt használták a 40 fokban krém helyett, olyan jó hűsítő hatása van. Leégés után is bevetettük, nagyon jót tett. Abszolút megéri az árát, mert rengeteg van benne, még mindig nem fogyott el, úgyhogy egy ideje hajra is használom szárítás előtt, könnyebb kifésülni. Multifunkcionális darab, nyolcféleképpen lehet használni, arckrémnek, sminkalapnak, borotválkozás után bőrnyugtatónak, hajformázónak, vattakorongra kenve a fáradt szemekre is jó hatással van, körömápolónak, testápolónak, és végül leégésre. Én szinte mindegyik lehetőséget kipróbáltam, és tényleg működik. Ha elfogy, biztosan újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Sheilagold

2016. szeptember 27.

Csatlakozom az előttem szólokhoz. :)
Szuper kis gél, könnyű, jo illatú, természetes érzésű, nekem nem marad utána ilyen ragacsos érzésem sem. Testápolonak és arcra is használom. Illetve a gyantázás/epillálás után is hihetetlen jól és gyorsan nyugtat.
Kis kiszerelésben vettem a barátnőknek is ajándékba. :)

Ja és azt még muszáj hozzá tennem... Amikor kaptam egy brutális kiütést nap + növény + étel allergia kombóban a bőrgyógyász specialista dokinő felírt egy csomó bőr nyugtató krémet, egyik rosszabb volt mint a másik annyira égettek, ez volt az egyetlen ami egyszerre hűsitett, nyugtatott, hidratált és enyhített a száradt foltokon is. :) Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Csatlakozom az előttem szólokhoz. :)
Kis kiszerelésben vettem a barátnőknek is ajándékba. :)

bundiriska

2015. december 25.

Imádom. A zselés állaga nagyon tetszik és gyorsan beszívódik. Eléggé hámlik a bőröm a vízhiány miatt, de amióta ezt naponta használom, javult. :) És nagyon sok ideig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 25.

YouGotNoJams

2015. november 15.

Nagyon szeretem!Már vagy 3x rendeltem újra,mert annyira szereti az egész családom is,hogy rájárnak.Égési sérülésre is szoktuk használni,rögtön hűsíti és nyugtatja az égett területet.Én inkább az arcomon használom, mint testápolóként,de biztos úgy is remek.Az illata számomra nyugtató,állaga zselés,miután a bőröd beszívja nem hagy zsíros érzetet.Tiszta szívvel tudom ajánlani mindenkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

XiaMengTing

2015. augusztus 30.

Így a nagy nyári melegben és párában ezt használom testápolónak. Nagyon szeretem a géles állagát, hamar beszívódik, nem hagy maga után zsíros utóérzetet. Az illata is frissítő, de felkenve szerencsére hamar elillan. Pár napja leégett a vállam, és remekül nyugtatta, hamar eltűnt a pirosság. Ráadásul a 300ml elég sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Katrina

2015. augusztus 11.

Ez egy családi kence lett, még a nagymamám is használja. Hidratál és az égett bőrömet is megnyugtatja, másnap hűlt helye a pirosságnak. A hajam annyira nem szerette, de arra van ezer másik termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

vendi

2015. július 2.

Klassz kence, valóban mindenhová lehet kenni! Napégette bőrt jól hűsíti, nyugtatja. Hajvégeket szépen ápolja. Arcra is mehet (este olajakat használok, de ha reggel nincs időm megvárni a beszívódást, akkor ehhez nyúlok). Hidratálókrémnek nem elég erős száraz bőrre, de így legalább sokáig tart. Ha egyszer elfogy, újraveszem. És nem szoktam a krémeket nagyon nézegetni (csak a dobozukat), de ez valami gyönyörű. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.