Nature Republic

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: haloittbarbi, Módosítva: 2018. június 18.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

92% aloe vera tartalommal! Parabén, ásványi olaj és színezékmentes. Az aloe vera származási helye: California Certified Organic Farmers (CCOF). A test különböző részein használható, arcon, kézen, lábon és hajon is.

clara12

2015. május 24.

Nagyon jó termék, nagy mennyiséget kapunk jó áron. Napégésre szuper. Az illata nagy pozitívum és negatívum is egyszerre. Isteni az illata, de azért sajnálom hogy van benne illatanyag.Még így is megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Soly77

2014. július 11.

Update: 100 csillag, a nyaralás alkalmával leginkább saját magamat felejtem el naptejezni, ha meg megteszem, lehet nem vagyok túl alapos, ennek következménye egy kis váll és hát égés. Este azért elég rendesen égett a bőröm, míg nem eszembe jutott hogy ezt a kis jó illatút magunkkal hoztuk. 1/2 óránkként bekentem a kritikus területeket kb 3-4 alkalommal. Már az elsőnél érzetem hogy erősen nyugtat. Úgy aludtam el este hogy nem fájt hogy hozzámér a lepedő vagy a hálóing... reggelre sehol a pirosság... jéééééé barna vagyok :) és ez így igaz ahogy leírtam... 1000 % hogy ujraveszem !!!!!!!!! NAGYON AJÁNLOM

Lassan már megszállotja vagyok a Koreai termékeknek, ezzel az Aloe Vera zselével már rég szemeztem! Most megrendeltem! Első benyomás! Hatalmas kiszerelés, ISTENI illat! Egész nap kenegetném! Jelenleg smink alapnak használom, körömágyra is kentem, nem olajos és hamar beszívódik. Igaz kb két napja használom! Nagyon tetszik!
Updatelek még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Updatelek még!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.