Nature's Spirit

Ár:   599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 550 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. március 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 550 Ft

Rendszeres, heti 2-3 szori használatra ajánlott. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, elősegítve a bőr megfiatalodását, hidratálását és regenerálását. A természetes barackmag-kivonatból és bőrpuhítókból készült regeneráló készítménytől bőre visszanyeri természetes rugalmasságát.

Ár: 550 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

azursatellite

2012. február 22.

JJ, Neked is és mindenki másnak is ajánlom a cukrot/sót ha igazán radírozni akar. Keverj bele akár ebbe a kencébe (vagy bármi más tusfürdőbe, arclemosóba, vagy citromlébe csak úgy lesz aztán igazán natúr és a citromsav még hámlaszt is kissé) annyit amennyit jónak látsz és hidd el nem marad el a hatás. A cukor mivel nagyobb a szemcséje jobban radíroz; van, hogy keverem a kettőt, egyébként meg mikor mihez van kedvem :D Olcsóbb és hatásosabb mint akármelyik csoda bőrradír.
Én is próbáltam már ezt a terméket hát egyáltalán nem voltam elégedett vele, semmit nem csinál. Anyunak viszont tetszik, szóval 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 22.

JJ

2012. február 21.

A rossmannban vásároltam, más testradír nem volt, megkérdeztem. Mivel erős radírozó hatású termékre vágytam, bátran vettem meg, mivel őrölt barackmagból vannak a szemcséi, gondolván annál erősebb nincs. Miután lecsavartam a tetejét, meglepett az állaga, már ránézésre is hígnak tűnt. Használat közben ez nemigen zavaró, hanem inkább az, hogy barackmag ide vagy oda, egyszerűen NEM ELÉÉÉG. Mintha kevés lenne a szemcse, mintha kevés lenne bármennyit is teszek magamra, mintha nyoma veszne szétkenéskor azonnal. Csalódás volt, másikat kell keresnem. Az illata okés. Biztosan radíroz, de nem érzem teljesnek. 2 csillagnál nem merem többre értékelni, szerintem közepes alatt van. Ára 650 körüli, ami nagyon jó, de a majdnem semmiért meg sok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 21.

Halfway

2012. február 21.

Nem tetszik az állaga, nekem túl folyós. Az illata finom, egyáltalán nem erős. A bőrt nem szárítja, sőt, egész jól hidratálja, de nekem mint radír, nem vállt be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

Odil

2012. január 13.

Illatra, állagra, radírnak, ápolásnak, mindennek szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 13.

Illatra, állagra, radírnak, ápolásnak, mindennek szeretem.

Oslacrimale

2012. január 11.

Régebben használtam, nekem nem igazán jött be, túl krémes és emiatt nagyon nehezen tudtam vele radírozni. Kb. a fél doboznyit magamra kellett kennem, hogy használni tudjam. Az illata nekem túl tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 11.

asszembocicsoki

2011. december 30.

Száraz és tisztítást nem nagyon igénylő bőrre jó. Téli pakolásnak szerintem is tökéletes, az egyetlen radír ami után nem kell az arckrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 30.

Milli006

2011. december 20.

Nagyon selymes lesz tőle a bőröm, tetszik az állaga. Az egyetlen, ami miatt levonok 1 csillagot, az a csomagolás. Igencsak gagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 20.

timi83

2011. december 20.

Testradírként nem igen vált be ez a valami (főleg hogy nehéz még a kádról is letakarítani), viszont mostanában kipróbáltam az arcomra, és meglepődve tapasztaltam, hogy arcradírként jól szuperál ez a krémes állagú, erős szemcséket tartalmazó szer. Felüdíti, kisimítja az arcbőrt, nekem kiszáradásra hajlamos bőröm miatt a krémes állag előny, még téli arcpakolásnak is megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 20.

quills

2011. november 26.

A szemcsék nem igen erősek, láttam már erősebb testradírt is. Az illata sem annyira jön be, de talán ezért, mert nem szeretem a barackos dolgokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 26.

azursatellite

2011. július 25.

Anyu használja, ő elégedett vele pedig érzékeny bőre van. Én viszont túl krémesnek tartom és kevés benne a szemcse is, nekem radírozásra hasztalan. Egyáltalán nem szimpatikus termék. De ízlések és pofonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 25.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Mesterséges színezék. Piros.