Naturissimo

Ár:   2154 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csibedli, Módosítva: 2019. május 16.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az értékes bőrfinomító olajok, gyógynövény kivonatok, vitaminok és a lanolin hosszan tartó kéz-, láb- és körömápolást biztosít. Különösen ajánlott a kirepedezésre és kiszáradásra hajlamos, érzékeny bőrüek részére.

masni463

2019. május 16.

Heti 2x használom. Teljesen meg vagyok elégedve, a körmöm fényesebb és erősebb lett, a lábam felfrissült. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

eperjeske

Korcsoport: >54
2018. december 22.

A Biola újabb kis galád húzása: Az évek óta remekül bevált krém összetételét megváltoztatták! De hogy ez történt, azt a netes rendeléskor nem lehet tudni, mert a jelzés, hogy "new" csak a tubus hátulján szerepel, így az előoldali fotóról nem derül ki! A vevő nem kezd el gyanakodni és az összetételt böngészni! De ha az újítás jobbítást jelent, ki bánja! Csakhogy nem ez történt! A krémet felkönnyítették, és így már számomra mit sem ér, nemhogy a borsos árát! Mióta ezt használom, kb. 2 hete, a korábban puha bőröm már szinte reszelősen száraz lett! Kereshetek helyette valami mást, VALAMI JÓT!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 22.

Pumpulina

2018. szeptember 13.

Jól hidratál, szerintem az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Jól hidratál, szerintem az illata is kellemes.

Morsolya

2018. május 16.

Jó kézkrém, bio boltban vettem, az ára kicsit borsos. Az összetevői miatt néztem meg itt, értem már hogy miért tolerálja jól a száraz, érzékeny, ekcémára hajlamos bőröm is. Az illata elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

szelvia

2017. február 28.

Imádom ezt a krémet! Ősztől- tavaszig iszonyatos állapotban szoktak lenni a kezeim, de ez a krém szépen helyre tudja hozni.
Az első tubus megvásárlása előtt én is sokaltam az árát, de teljes mértékben meggyőzött a krém hatása. Sokadszorra vettem már újra. :)

Tapasztalataim szerint érdemes több helyen is megnézni, mert sokszor azért elég nagy árkülönbségek vannak....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Rommie77

2016. november 27.

A legjobb, amit valaha próbáltam. A kisebesedett, iszonyat száraz kézbőrömet pár nap alatt teljesen rendbetette. Fantasztikusan jó. Kár, hogy ilyen drága, de alapvetően megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

lighthouse

2016. június 21.

Eszméletlen jó, imádom! Elsősorban a nyáron kirepedezett sarkamra használom, és komolyan mondom, már egy használat is csodákat tesz, megdöbbentő.
Kézkrémként is szuperjól teljesít egyébként. Most rendeltem újra a Hangáktól :) Az illata nagyon finom, azt is szeretem, a tubust pedig könnyű használni. Az állaga kellemes, átlagos idő alatt felszívódik, és sok más krémmel ellentétben nem természetellenes az illata. Mindenkinek jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

DianaS

2016. február 23.

Nagyon jól teljesít! Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 23.

Nagyon jól teljesít! Imádom! :)

Csibedli

2015. szeptember 2.

Nagyon kellemes krém, valóban hosszan tartó a hatása. Cipő által feltört sarkat is be lehet vele kenni, segítségével hamar meggyógyul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Achillea Millefolium Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Pisum Sativum (Pea) Extract, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthenol, Niacinamide, Ascorbic Acid

Csicsóka gyökerének a kivonata. A magyar wikipédia oldal szerint a csicsóka gumójának regeneráló, hidratáló, bőrnyugtató, bőrtápláló és frissítő hatása van. A CosIng egyszerűen bőrkondícionáló összetevőnek sorolja be.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sorbitol h 1 1