Naturland

Ár:   1580 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mesu80, az összetevőket feltöltötte: biondi, Módosítva: 2014. február 24.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb

Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását népgyógyászati és szakirodalmi adatok igazolják. Különböző zárt baleseti és sport-sérülések, ínhüvelygyulladás, ízületi és helyi bőrgyulladások, visszérgyulladás kezelésére alkalmazható készítmény. Hatóanyagai gyulladáscsökkentő, sebgyógyító, fertőtlenítő és regeneráló hatásúak.

Titanilla10

2017. április 3.

Lovasbaleset során szerzett zúzódásra vettem meg mert nemigen szerettem volna sokáig nézegetni azt az óóriási fekete foltot a combomon lelkesen masszíroztam reggel este kb 1-2héten át szépen halványította napról napra egyre szebb lett.Páromnak ínhüvelygyulladásra használtuk arra nemigen vàltotta be a hozzá fűzött reményeket egy nagyon picit enyhített csak a fájdalmán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

reakovats

2017. január 1.

Egyszer bekentem vele a körmöm alatti gyulladt területet - másnapra alig fájt picit, két nap múlva semmit nem éreztem. Ez valami csodaszer. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

csizi

2016. március 29.

Pár éve rosszul léptem és valami történt a térdemmel, szörnyen fájt. Kb. 1 hónapig próbálkoztam mindenféle kenőccsel, aztán rábukkantam erre. 3-4 napig használtam, és elmúlt a fájdalom, bármi is okozta pontosan. Azóta is használom húzódásra, ilyesmire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

DianaS

2016. március 29.

Szoktam használni, ha meghúzom magam, vagy ha begörcsölt valamim, nincs panaszom a hatására, csak az összetevőire haragszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

Valentine

2015. november 15.

Visszatérő ínhüvelygyulladással küzdöttem. Kaptam rá már gyógyszert, mindenféle krémet, fizikoterápiára kellett járnom, mindez nagyon minimális javulást hozott csupán. Aztán elkezdtem kutatni, természetes gyógymódok után és rábukkantam erre a krémre. Gondoltam kipróbálom, és legnagyobb meglepetésemre segített. A gyulladás már egy éve nem tért vissza. A kezemet ettől függetlenül próbálom kímélni, s ha ilyen irányú fájdalmat kezdek érezni, azonnal használom a krémet. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 15.

scorpionqueen

2015. július 22.

Műtét utáni borzalmas véraláfutások kezelésére, illetve a duzzanat visszahúzódásának elősegítésére használom már néhány hete, nagyon meg vagyok vele elégedve. A véraláfutások nagyon-nagyon gyorsan felszívódtak, sokkal kevesebb ideig pompáztam a szivárvány színeiben, mint ahogy szoktam akár csak attól, hogy beütöm valamimet. A duzzanat visszahúzódása is elég látványos, illetve azt vettem még észre, hogy a műtéti terület lényegesen "lazább", ha kenem szépen folyamatosan, mint akkor, amikor véletlen kimarad egy nap.
Szerencsére az arcbőrre nem kártékony - na nem mintha ez lenne a legnagyobb bajom, de legalább nem okoz kiütéseket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 22.

rizspufi

2015. július 11.

Anyukám sokat használja, (lévén, hogy gyógy- és sportmasszőr), és tökéletes. A sebgyógyító hatását nem ismerem, de valóban gyulladáscsökkentő, és a sérüléseket, húzódásokat jól kezeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

JudithBeauty

2015. június 11.

2 hónappal ezelőtt megcsúsztam a lépcsőn, és kék-zöld folt lettem az esés után. Ez a krém felgyorsította a foltok, ütésnyomok eltűnését, és véraláfutásra is jó. Mindig van nálunk a háztartásban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

Wanna

2014. augusztus 18.

Én sok mindenre használtam eddig ezt a krémet. Vágás, csípés, zúzódás. mindre segített. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Oraculum

2014. május 12.

Köpölyözés után anyukám használta a vállára, egy hét alatt levitte e kék-lila foltokat, az illatát is szeretem.
Az összetevők miatt csak 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Az összetevők miatt csak 4-es.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin