Naturland

Ár:   1580 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mesu80, az összetevőket feltöltötte: biondi, Módosítva: 2014. február 24.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb

Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását népgyógyászati és szakirodalmi adatok igazolják. Különböző zárt baleseti és sport-sérülések, ínhüvelygyulladás, ízületi és helyi bőrgyulladások, visszérgyulladás kezelésére alkalmazható készítmény. Hatóanyagai gyulladáscsökkentő, sebgyógyító, fertőtlenítő és regeneráló hatásúak.

Adrienn88

2014. február 1.

Egyik ismerősöm ajánlotta mikor lesérültem.Megerőltettem a lábaimat és mind a két acileszem meghúzódott.Akkor kentem be ezzel a krémmel és enyhített a fájdalmakon azóta is használom,ha érzékenynek érzem azt a területet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Nicu

2013. szeptember 7.

Véraláfutásokra használta apu, gyorsan eltüntette őket. Én is használom, ha megütöm magam, nálam is gyorsan hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

cuni.geo

2013. július 14.

nincs mit szépíteni 16 évesen kiszívták a nyakam, én arra használtam, működött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

cecil

2013. május 10.

Másfél hete rosszul léptem és csúnyán megsérült a lábfejem. Egy hatalmas vérömleny keletkezett ami belepte az egész lábfejemet. Először lioton géllel kentem az jó volt és ez is nagyon sokat segít. Illetve a 2 in 1 változata amiben árnika is van. Rajtam mindig van egy két lila folt, jól jöhet minden háztartásba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

fioretta

2013. április 13.

Mikor bevertem a térdemet, iszonyatosan fájt, és tudtam hogy ahogy az lenni szokott, egy óriási, csúnya, véraláfutásos lila folt lesz a helyén. De azonnal bekentem ezzel a krémmel, és nagy meglepetésemre egy kis halvány barna ütődésen kívül semmi nem látszott. Egy ismerősöm a térdfájdalmaira használja, és neki is teljesen bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

mesu80

2012. július 28.

Én bevallom, a visszeres fájdalmakra használom, de kipróbáltam már ízületi sérülésre is. Előbbiben remekelt, utóbbira inkább 4-est adnék csak, de kis sérülésre bőven elég, és inkább ez, mint az erős gyógyszertartalmú kegyszerek. Fura az állaga, a szaga is "kenőcs", de nem is vártam nagyon mást. Ajánlom jó szívvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin