Naturland

Ár:   619 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

• Természetes A-vitamin a bőr ápolására.
  • Hatóanyagai a bőr hiányzó zsíranyagait pótolják, víztartalmát helyreállítják.
  • Berepedezett bőr regenerálására.
  • Fizikai igénybevételnél, az időjárás viszontagságaira.

bettike401

2016. december 12.

Imádom, nagyon jó kézápoló,szerintem éppen jó az állaga, és keveset kell használni belőle,úgy hamar beszívja a bőröm, és nem lesz tőle zsíros hatású. Este szoktam bekenni vele, és reggel nagyon puha a kezem tőle. Az illata kellemes, engem kicsit a kamillára emlékeztet, egyáltalán nem dulakodó,hamar elillan. Ha elfogy, mindenképpen újraveszem, páromnak is bevált,ő többször keni naponta be, mert kirepedezik a bőre ilyenkor télen, a hideg miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Alizccw

2016. november 26.

Nagyon száraz,érzékeny kézfejre tökéletes! Számomra ez az egyetlen krém,ami segít télen.
Igaz,hogy erős az illata és elég nehez krém,de a hatásfoka vitathatatlan. (Márpedig számomra ez a lényeg)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 26.

Black Fairy

2016. szeptember 17.

Elég nehéz krém...nagyon sűrű, nagyon lassan szívódik be, DE nagyon jól hidratálja a kezeimet, nekem ez még kicsit (nagyon) sok, viszont azt hiszem télen jóban leszünk mindenképp...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

zsófi84

2016. július 8.

Jelenleg ezt használom, de nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e. Egyrészt az esetek többségében úgy érzem, hogy jól hidratál, igaz, nekem csak éjszakára működik, mert elég zsíros. Viszont időnként elkezd hámlani a tenyerem és a kézfejem. Elhasználom, aztán meglátjuk, hogy ettől van-e a hámlás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

justagirl

2015. december 20.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Lyah

2015. november 3.

Nyaralásra vettem még testápoló helyett leégés esetére, merthogy körömvirágos. Arra nem igazán volt jó, pedig az állaga éppenséggel megfelelő lenne hosszan tartó hidratálásra. Kézkrémnek nem olyan rossz, de ott meg pont tovább tart, mint kellene, és nem szívódik be teljesen. Nem olyan rossz, egyszer jó volt, meg nem bántam, de többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

leila0803

2015. november 3.

Nekem a hatasa bejott. Szerintem eleg jol hidratal. Viszont az illata tul eros es nagyon nehezen szivodik fel. 600 Ft letere csomo ideig eleg, habar en mar varom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 3.

Azita

2015. szeptember 9.

Két tubussal is elhasználtam.Pont semmire nem jó.Ártani nem használ...Csalódás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

JudithBeauty

2015. július 10.

Az illata pontosan ugyanolyan, mint a Naturland körömvirág krémnek, csak az állaga kicsit sűrűbb. 389 Ft-ot megér akciósan - gondoltam, de most már ebben sem vagyok biztos. Elég hamar kiszárad a kezem, ezért is vettem meg, de ez a krém nagyon nehezen szívódik fel, ragad és nem is hidratál. A csúnya összetevőkről nem beszélve, de akkor nem értem, hogy miért kapta a "Naturland" elnevezést, hiszen természetesnek kellene lennie. Nem fogok venni újra, ez most le lesz pontozva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

Yume

2015. április 20.

Tetszik az állaga , az illata ( ami nagyon kis visszafogott ) ....De , nekem nem csinál semmit , maximum ha estére nagyon-nagyon bőségesen felviszem a kezemre ,akkor utána 1 napig pihe-puha aztán semmi :/ és ha rendszeresen használom sem ér semmit .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 20.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract