Naturland

Ár:   619 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

• Természetes A-vitamin a bőr ápolására.
  • Hatóanyagai a bőr hiányzó zsíranyagait pótolják, víztartalmát helyreállítják.
  • Berepedezett bőr regenerálására.
  • Fizikai igénybevételnél, az időjárás viszontagságaira.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lasvegas7

2013. június 27.

Jó kézkrém,kicsit zsíros,elég hamar beszívódik,jó illatú.Sárga színű krém.Nem túl drága,de nem használnám többet,mert mindig jönnek jobbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

cioccolata

2013. május 28.

Nagyon jól ápoló kézkrém. Egyetlen problémám a nem túl finom gyógynövény-illata volt, ami nekem személy szerint nem jön be, és az, hogy elég nehezen szívódik be. Ha viszont egy egészséges, nagyon jól hidratáló kézkrémet szeretnénk, pl. otthoni, esti használatra (főleg télen), akkor abszolút ajánlom. Táskába való krémnek, mindennapokra csak négyest kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

katacita

2013. április 19.

Nagyon jó kis kézkrém, felkenve kissé zsíros, de hamar beszívódik, és a hidratáltság érzése is megmarad. Kifejezetten szeretem a körömvirágos kézkrémeket, nekem ez is nagyon bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 19.

CherryBlossom

2013. március 17.

Elég zsíros, de hamar felszívódik, és nagyon jól hidratál. Egyszerű, de jó kézkrém szép összetevőkkel, nagy mennyiség nagyon jó áron.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

beautifullife

2013. február 23.

Abszolút kedvenc!:) Sok márkásat próbáltam már húzósabb árért,kevesebb mennyiségért,de mióta natúrkozmetikumokra váltottam,gondoltam a kézkrémemet is erre a vonalra terelem,így megvettem ezt.Nagyon gyorsan beszívódik és valóban ápol.Az már csak hab a tortán,hogy az összetevői is szépek.Ár-érték arányban is megéri,hiszen 125ml-t vettem 400Ft-ért.Az előző kézkrémem(nem natúr)árban nem volt sokkal több ennél,viszont 75ml és alig vártam,hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

syrene80

2013. január 4.

Ez egy tökéletes krém,jó az ára,és a férjem is szívesen kenegeti a kezére,sőt;munkába is viszi magával. És azt mondta hogy ezt a kamerákba is hajlandó elmondani! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 4.

Linda0222

2012. november 15.

nem a legjobb kézápoló,nem jó az illata és nem hidratál:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

nem a legjobb kézápoló,nem jó az illata és nem hidratál:(

knoemi88

2012. február 26.

A kirepedt, kiszáradt kezemre egyszerű, gyors gyógyír volt. Hosszan tart a hatása, de a beszívódása nem :) Nem csicsás, nem csoki illatos, de a célját tökéletesen véghez viszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

bogibooo

2011. október 28.

nekem nagyon gyorsan szívódik,vagy csak már én vagyok hozzászokva a sok zsíros borzalomhoz.:) szeretem mert sokáig elég, finom az illata, és szépen hidratálja a kezeket!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 28.

kolesgolyo

2011. július 29.

Többet vártam tőle. Nagyon nehezen szívódik fel, zsíros érzetet hagy maga után, és az én kezemre nem volt túl nagy hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 29.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract