Naturland

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2013. július 26.

Lelőhely:   Rossmann, Tesco
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100%, tiszta, természetes illóolaj.

DorinaBalog

2016. február 24.

Isteni illata van. Fürdővízbe csepegtetve mindig megnyugtat. Kikísérleteztem egy samponkeveréket, ebben ő is benne van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

Ancs

2016. január 17.

Imádom a levendulát, egyszerűen isteni, párnára fürdővízbe illetve arckrémembe csepegtettem és nagyon szuper volt. Nem kérdés hány csillagot kap ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Beus79

2015. január 23.

Én is az aromax helyett választottam. Párologtatóba használtuk de sajna ettől se aludt jobban a gyerkőc,de ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

manitia

2014. december 22.

Én ricinus pakolásba (rozmaring, teafa, és 110 Kräuteröl-el) használom remélve, hogy segít a korpásodás, és zsírosodás enyhítésében, megszüntetésében. Már sokat javított rajta. :) Kitartóan használom tovább is tovább. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

jzsofi

2014. augusztus 20.

Én is ezt a fajtát vettem meg. Annyira de annyira imádom, ennek a terméknek köszönhetem a szép, tiszta arcbőröm. Tonikként használom kb egy hónapja, minden reggel sminkelés előtt áttörlöm vele az arcom, nagyon jól esik reggelente a finom illat. Majd ha megszáradt az arcom, mehet rá a szokásos smink. Így sokkal később zsírosodik át a fejem, tovább tart a smink. Este alverdés levendula szappannal mosom le a sminkem, lefekvés előtt pedig mehet szintén a tonikként való használat. Nagyon szeretem, sokáig érzem az illatát a bőrömön, segít ez elalvásban, arról nem beszélve mennyire szépen rendbetette a bőrömet. Pattanások alig-alig jönnek ki azóta, a szemem körül nagyon érzékeny a bőr, azt is szépen ápolja, kordában tartja a zsírosodást, a régi hegeket fokozatosan halványítja majd eltüntetni. Ha elvétve kijönne egy pattanás, akkor hígítatlanul egy picit kenek rá este, reggelre szépen visszahúzza. Páromnak lábspray-t gyártottam vele, emellett használom ruhák, autó illatosítására. Csináltam belőle testpermetet is, frissítő a használata, az illattól pedig mindig jobb kedvem lesz. Kis citromolajjal társítva, szétfújkálva a helyiségekben fertőtleníti, frissíti a levegőt, munka közben kifejezetten jól esik az illat, nyugtató, hangulatjavító. A levendula egy igazi csodaszer!

Ha valaki kipróbálná:
Levendula arctonik: 2dl kiforralt vagy desztillált víz + 3-5 csepp levendula olaj. Minden használat előtt alaposan össze kell rázni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Ha valaki kipróbálná:

onessin

2013. december 9.

A rossmannban szereztem akciósan 600Ft-ért, az aromaxos is annyi volt, de ezt választottam és nem bántam meg! egyszerűen imádom, teszek a fürdőmbe, a párnámra, párologtatóba, patikra, bőrhibákra, és láss csodát: HAT!!! mindenhol! csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

stella06

2013. július 28.

Én is Aromax helyett vettem, ugyancsak költségkímélés céljából. Összehasonlíthatatlanul kellemesebb illata van, mint az Aromaxnak! Számomra az valamiért nagyon erőszakos illatnak tűnt, aminek kevés köze van a klasszikus levendulaillathoz - ez szerencsére nem ilyen. Egyébként ugyanarra használom, mint a másikat: takarításhoz, hajöblítéshez, arctisztításhoz, molyok távoltartásához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Babooca

2013. július 17.

Az Aromax helyett vettem ezt, mert az csak 5ml ugyanezen az áron. A levendulánál nekem nem olyan fontos, hogy mennyire tiszta, a teafánál annál inkább. Ezért így azt mondom, megérte. Ruhákra, fürdővízbe, molyírtásra, öblítésre, és néha illatosításra használom. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool, Limonene

További info az összetevőről a KM-blogon >>