Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

BLili

2020. május 11.

Ez a legnagyobb kedvencem minden arcápolási termék közül. Nagyon olcsó, és egyszerre víz- és zsíroló hatású, miközben egyáltalán nem szárít, mivel azokat vissza is pótolja az összetevőivel. Egy ajándék szerintem ez a termék. Egyedül a Maybelline vízálló szempillaspirálomat nem viszi le, de nem gond. Ha csak fényvédő és szemfesték volt rajtam, nem alkalmazom a kétlépcsős tisztítást, csak ezt, mert soha nem maradt ez után semmi a bőrömön. Ha sok smink van alapozóval, stb, akkor még micellás vízzel is áttörlöm ezután. Nagyon elégedett vagyok vele, két éve csak ezt használom smink- és arctisztításra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Bettylove

2020. április 8.

Érzékeny bőrömre ajánlotta évekkel ezelőtt a bőrgyógyászom, mert ez nem szárítja ki az arcom. Így is van! A sminkemet szépen leszedi és utána puha a bőröm, nincs feszülő érzés. Nem irritál, illatmentes. Árban is kiváló és nagyon sokáig elég így, hogy csak az arcomra használom. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 8.

kisshenna

2020. március 10.

Évekkel ez előtt kijött egy bőrallergiám, ami miatt orvosnál kötöttem ki. Egy csomó szteroidos sz*rt írt ki, de szerencsére nekem van egy gyógyszerész barátnőm, aki arról le, erre pedig rábeszélt. Azóta mindig tartok otthon, egy csodaszer!! Nemrég a szemem gyulladt be körben valami allergia miatt, kizárólag ezzel mertem megmosni, illetve télen az arcomat csak ezzel mosom, leszedi a sminket, és az egyébként száraz bőröm puhítja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 10.

danimercedesz

2020. február 28.

Mivel én eléggé mániás vagyok a tusolásomban, elsőnek mindig szappannal,majd ezzel a krémmel bekenem a testemet,és szivaccsal lesikálom magam vele 2x majd a többi...
Meg vagyok vele elégedve minden rejtett piszkot eltávolít,megpuhítja a szőrt,és a bőrömet is!
Most tesztelem még narancsbőrre,hogy elhalványítsa-e,de úgy hallottam erre is alkalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 28.

CrazyHairDontCare

2020. február 10.

Sajnos az elmúlt évben szinte majdnem minden hónapban előjön valamitől az ekcémám. Mindig ezt használom tusfürdőként, hogy legalább ezt az egy lehetséges irritánst kiiktassam. Pontosan azon a módon használom, ahogy lentebb fbakk felhasználó leírta. Életmentő cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

dunaimano

2020. január 31.

Lemosás második lépése nálam. Koreai olajos lemosót használok előtte sminkeltávolításra. Ez a kettő együtt nagyon ütős kombó, szépen tiszttítja a bőröm, miközben nem szárít egyáltalán. Kombinált bőröm van, de azért ilyenkor jól esnek a hidratálóbb formulák, mint ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Buci86

2020. január 23.

A gyerekorvos írta fel mindig az újszülötteknek. Borzasztóan használhatatlan. Az állaga szörnyű, érzésre nem tisztít semmit. A csomagolása nem praktikus, mert miközben a kezedben az újszülött nehéz kinyomni a flakonból a krémet. Később azt csináltam, hogy felolvasztottam lábasban vízzel és azt töltöttem bele egy pumpás adagolóba. Így kényelmesebb volt a használata, de még így sem nyerte el a tetszésemet. Sokkal jobb bio alternatívák vannak újszülötteknek. Magamon nem próbáltam, így felnőtt vonatkozásában a használati értékéről nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

IchliebeChremes

2020. január 20.

Nagyon nagyon szeretem!!! Bőrgyógyász javasolta, mikor szedtem a pattanásaimra gyógyszert (amit már abbahagytam), de azóta is imádom. Reggel szoktam használni, mert az esti lemosónak nem lenne elég, de amúgy nagyon alapos ez is. Hidraráltság érzést nyújtsa utána. Egyszerű összetevőkkel nem irritál és árban is tökéletes. Zsíros, pattis bőrűeknek is szívből ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

fbakk

Korcsoport: >54
2020. január 2.

Nekem bőrgyógyász főorvos (50 éves szakmai gyakorlattal) ajánlotta. Sokan nem tudják használni, ezért leírom mi a helyes. Zuhanyzáskor megnedvesíteni a testet alaposan. Tenyérbe nyomni a krémből kis vizet hozzá mint a szappant összedörzsölni. Majd ezzel a kissé nedves szappanos krémmel alaposan átkenni a testet. Most jön a lényeg! Leöblíteni alaposan a zuhannyal. Szárítás, törölközővel való felitatással NEM DÖRZSÖLÉSSEL. Ez nagyon fontos. Kb egy hét alatt rendbe jön a száraz bőr. Nekem nagyon bevállt, tudni kell használni. Majd elfelejtem vényre is felírhtó 5 db olcsón kiváltható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 2.

Agnyecko

2019. december 26.

Már babafürdetőnek is szívből utáltam ezt a kezelhetetlen, kényelmetlen, vízben nem oldódó, a bőrön undok filmréteget hagyó trutyit, amiből nem is tudod, mennyi kell, hiszen nem habzik, és nekem meggyőződésem, hogy nem is tisztít rendesen (de azért azt belátom, hogy bizonyára azért tudok ilyen magas lóról nyilatkozni, mert sem a kisfiam, sem lánykáim bőre nem volt problémás), ezért nem is értem, miért próbáltam meg arctisztítóként rendszeresíteni.
Persze nem sokáig tartott a kísérlet, mert amikor láttam, hogy a vakolatnak messze nem nevezhető sminkemet sem tudja leszedni, csak kenegetem a szemem alá a félig leoldott szempillafestéket, miközben bosszantó réteg képződik az arcomon, bevágtam a fürdőszobafiókba, hogy a legközelebbi nagytakarításkor - mint teljesen feleslegesen helyet foglaló, használhatatlan háztartási hulladékot - kidobjam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lásd denaturált alkohol.