Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

TheUltimatePizzacat

2016. december 25.

Szuper ez a krém, ha a bőröm kiszárad, vagy bármi okból kipirosodik, irritált lesz ez a krém mindig jó rá és helyre rakja. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

Ascyra

2016. december 22.

Az egyik legjobb "cucc" amit valaha használtam, egész függője vagyok most már. Több, mint tíz éven át szörnyű összetevőjű, reklámozott tusfürdőket és kencéket használtam és mikor a párom rászoktatott erre, egyszerűen fellélegzett a bőröm. Semmi mást nem viselek el. Én azt javaslom annak, aki nem tud vele megbarátkozni, hogy próbálja meg a kezében vízzel összedörzsölni, mert úgy sokkal hígabb az állaga, akár a tusfürdők többségének. Illetve, el lehet túlozni a mennyiséget, ezért elég egy-másfél diónyi is szétdörzsölve a tenyérben az egész testre! (Ha eltúlozzuk, valóban egy rétegérzés marad utána, amivel szintén nincs semmi bajom, mert testápolóként is működik!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 22.

Banszky

2016. december 9.

Nem szerettem. Alig vártam,hogy elfogyjon de újravettem mert nem akartam valami parfümös kencét venni a kisfiam bőrére. Szerencsére már nagyobbacska így elhagytuk és a mai napig nem hiányzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

janes933

2016. december 4.

A fiamnál használtam még újszülött korában . Egyetlen egy hátránya van neki, hogy nagyon csúszik :D de ezt gondolom mindenki tapasztalhatta. Egyebkent tökéletes .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Kinekapappne

2016. december 3.

Nem szeretem, mert nem oldódik fel rendesen, nem érzem, hogy tisztítana, szagtalanítana, ami ugye az alap funkció lenne. Viszont van egy fura réteg-érzés utána a bőrön. Pozitívuma, hogy nem szárít, nem irritál, újszülött kortól használható, és olcsó. Hajas fejbőrre, nagyon vastagon felrakódott korpa felpuhítására, főleg ha szalicil érzékenység miatt a fejbőrpakolások nagy részét nem tudja használni valaki, jó megoldás lehet. Ugyanígy nagyon száraz, húzódó fejbőr visszazsírozására is, hajmosás előtt kicsivel felkenve. Persze csatak ragacsos lesz tőle a haj, de még mindig egyszerűbb talán kimosni mint az olívaolajat, napraforgó olajat, vagy babaolajat, amit ajánlani szoktak erre a célra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

diaziana

2016. november 16.

Az öcsém extrém durva ekcémáját ez tartja kordában nagyon régóta. Az én kacsóimon kijöttek most mindenféle fura piros foltok, csak ezzel tudok sírás nélkül kezet mosni. Az arcom a szülés óta katasztrófa, cafatokban potyog a bőröm, de ha ezzel mosok arcot, se hámlás, se feszülés, se pattanások. És a legfontosabb: a 3,5 hónapos kislányomat ezzel fürdetjük és csodaszép a bőre. Meg még olcsó cucc is. Főleg, ha felírja a gyerekorvos :) Örömbódottá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Aidyn3

2016. október 25.

Kínos, vagy nem kínos, nagyon érzékeny vagyok a különböző hugyúti és intim fertőzésekre, megbetegedésekre... Úgyhogy én a sokadik teljesen felesleges nőgyógyászati látogatás után kezdtem el mint intim mosakodó használni, amikor már tökéletesen nem normálisnak éreztem, ahogy működik a testem - és láss csodát, azóta (kb 3-4 hónap) nem volt semmilyen panaszom! Abszolút 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 25.

alcyone

2016. október 18.

Az összetevőivel nem vagyok teljesen kibékülve, ugyanakkor tény, hogy az ekcémás kezemet vagy a problémás bőrömet nagyon szépen rendbe tudja tenni - akár az arcomról, akár a testemről van szó. Az ekcémás kezemet megnyugtatja és igaz, hogy nincs valami finom illata, de a hatása szuper. Ugyanakkor a "hajas fejbőrre is alkalmazható" részt kicsit cáfolnám, aligha lesz jó a végeredmény a hajas fejbőrön - egyszer kipróbáltam, amikor szinte véresre kapartam a fejbőröm, mondanom sem kell, hogy utána szinte csimbókosan összeálló, zsíros hatást keltett a hajam/hajtövem...úgyhogy arra nem ajánlanám. :)

UPDATE: ahogy beköszöntött a hideg idő, nap végére extrém hidratálásra volt szüksége a kezemnek, így már kínomban ehhez a kenőcshöz fordultam és kipróbáltam, hogyan teljesítene kézkrémként...nos, ahhoz képest, hogy milyen nehéz krém, gyorsan beszívódott, az a tipikus gyógyszertári illat pedig hamar elillant. Reggelre szép puha volt a kézfejem, a belobbanó ekcémás foltokat is kicsit lelohasztotta. Ennek fényében lehet, hogy ez lesz az esti kézápolási rutinom része, legalábbis addig, míg az ekcémám nem rendeződik egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

gabriella1

2016. szeptember 9.

Nekem ,ez a legjobb aknés az arcom,igy ez vállt be teljesen meg a Cremor Aquasus ,és rendben is van az arcbőröm.Akinek érzékeny az arcbőrre,érdemes ki próbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

szandracska

2016. augusztus 24.

Update: kb. 4 éve csak ezzel mosok arcot. A ronda, aknés arcomat úgy helyrehozta, mint semmi más. Nem mondom, néha van egy-két ragya (pl. mielőtt megjönne), plusz, hogy teljes legyen a kép a bőröm rendesen tud húzódni is, de az nem a mosdókenőcs miatt van. Ez aranyat ér :)

Problémás a bőröm, igaz mostanában nem szenvedek már annyit. Féléve áttértem sóval történő arctisztításra, semmi más csak só. Valahol olvastam, hogy ez is nagyon jó az arcra. És tényleg! Reggel este ezzel mosom az arcom, minden rendben :) Szép lett a bőröm, nem okozott mitesszereket sem. Igaz, én nem naturlandosat használok, hanem sima gyógyszertárit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lásd denaturált alkohol.