Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

szandracska

2016. augusztus 24.

Update: kb. 4 éve csak ezzel mosok arcot. A ronda, aknés arcomat úgy helyrehozta, mint semmi más. Nem mondom, néha van egy-két ragya (pl. mielőtt megjönne), plusz, hogy teljes legyen a kép a bőröm rendesen tud húzódni is, de az nem a mosdókenőcs miatt van. Ez aranyat ér :)

Problémás a bőröm, igaz mostanában nem szenvedek már annyit. Féléve áttértem sóval történő arctisztításra, semmi más csak só. Valahol olvastam, hogy ez is nagyon jó az arcra. És tényleg! Reggel este ezzel mosom az arcom, minden rendben :) Szép lett a bőröm, nem okozott mitesszereket sem. Igaz, én nem naturlandosat használok, hanem sima gyógyszertárit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Lepketanonc

2016. augusztus 24.

Nagyon kellemesen hidratáltá tette a bőrömet egy betegség után, viszont az idő múlásával már sok volt. A hátam kipattanásosodott. Száraz bőrűeknek nagyon ajánlom! Édesanyámnak sokat segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

HardCandy092

2016. augusztus 22.

Ha nagyon kiszárad a bőröm, akkor ezt szoktam használni (Bioderma a másik, de az nagyon más árkategória). Tényleg hagy egy kis réteget maga után, de én ezt úgy fogom fel, hogy úgy működik, mint egy testápoló. Nekem érezhetően jobban hidratál, mint bármelyik másik tusfürdő (pl. Nivea, Dove). Ha valaki száraz bőrrel küzd és fürdés közben szeretne tenni ellene, mindenképpen adjon neki egy esélyt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Chrissy

2016. július 24.

Először bőrgyógyász írta fel nekem a felkaromon lévő atópiás dermatitis-re, mindjárt 2 tubusual, hogy ezzel fürödjek. A sűrű kenőcs sehogy sem akart elkenődni, lemosni is nehéz volt. Filmréteget hagyott maga után. Idegesített. Macerásnak találtam a használatát. Végül felhagytam vele.
Valaki aztán ajánlotta, hogy kézkrémnek használjam el, s arra nagyon bevált, jól felszívódott, zsíros utóérzet nélkül. Egy rokonom váltig állitotta, hogy az életben jobb intim lemosója nem volt, de őszintén megvallva erre a célra nem vetettem be.
Most a kislányomnak írta fel születésekor az orvos, hogy ezzel fürdessük. Gyógyszertári kikevertet kaptunk egy nagy tégellyel. A védőnő javaslatára feloldunk egy diónyi krémet a baba fürdővizében, s ebben fürdetjük. A bőrére testápolóként használtam párszor, mikor ki volt száradva.
Jól hidratál, nincs irritáló hatása, egyszerű kenőcs illata van, fürdető és testápoló egyben, olcsó. Csak előnyökkel rendelkezik. Sőt, mint hallottam meg olvastam arclemosónak és intim mosakodónak is bevethető. Kell ennél több?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

vfejes

2016. július 17.

A kikevert verziót használom most. Sajnos alap, mert az ekcéma családi örökségünk, a lányom is csak 4 éves kora körül kezdett más illatmentes tusít használni, mert azonnal allergiás vagy ekcémás lett. Nekem idővel egyre szárazabb az arcbőröm, fél évente szinte kötelező egy fellángolás, egyre rosszabb a stressztől. Ez a cucc a megmentőm. Azon gondolkodom, ha elfogynak az arclemosóim, nem tartok itthon többet egynél (abból is illatmentest) és ezt. Végeztem az allergizáló tutymókkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

anna21

2016. július 17.

Télen szoktam használni, jó száraz bőrre, de hagy maga után egy filmes réteget a bőrön ami zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 17.

snowyfairy

2016. július 1.

Ekcémás és pikkelysömörre hajlamos bőrre ideális. Kicsit nehéz és zsíros, de vízzel hígitva jól használható.
Update: Több, mint fél éve fürdök ezzel a kenőccsel. Azóta kevesebbszer jönnek ki az ekcémás kiütesek és a száraz foltok.
Mindig kipattog a bőröm a borotválástól, de ha ezzel szőrtelenítek, akkor nem gyullad be egy db szőrtüszőm se. Életmentő kence számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Viatzio

2016. június 11.

Ez volt a második tél, hogy az életemet mentette meg, amikor rommá szárad az arcbőröm általában, főleg a orrom aljától kezdve az államig, én már csak "rohadásnak" hívom. :"D 2-3 évig biztos küzdöttem vele, mire megtanultam kezelni, most már nem vészes. Nekem a sminket szépen leszedi, kivéve a szempillaspirált, ami azért nem katasztrófa, amúgy is illene sminklemosóval lemosnom előtte, de valamiért a vattakorongozás pamacsozás téma kiakaszt. :D Volt, hogy a kis maradék vékony réteget a bőrömön hagytam, ha bírta a bőröm, egy pici arctisztítóval lemostam, vagy törölközővel ledörzsöltem, teljesen mindegy. Amikor véletlen itthon maradt hétvégén, és egész héten nem volt nálam azt hittem belehalok. :D Persze gyógyszertárba nem jutottam el...ez bizonyítja, hogy számomra nélkülözhetetlen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Sunchi

2016. május 1.

Sajnos az arcomra nekem jó mindenapos hasznàltra , de làborotvàlàshoz nagyon jó :) ùjravevös

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 1.

Birkin22

2016. április 29.

Főként az arcomra használom, sminklemosás után, tökéletesen tisztít és ápolja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lásd denaturált alkohol.