Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

lacrymosa88

2016. április 21.

Kisfiam ekcémás bőrére használjuk, puha lesz a bőre és nem irritál, mint a márkás illatosított vackok. Az ára is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

gzsofi912

2016. április 19.

Az arcomra használom lemosóként, vízzel higítva. Mióta használom, nem száraz folyton az arcom, kellemesen puhává varázsolja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Anett0707

2016. április 19.

Arcomra kaptam egy ödémás eset után. Kicsit száraz a bőröm a T vonalon, de ez eddig megszokott volt. Viszont ezzel a fürdetővel baba puhaságú böröm lett. Nagyon szeretem. Finom tapintása van fürdés után a bőrömnek. Testápolóként viszont vigyázni kell vele. Nagyon zsírosít és nehezíti a bőrt. Legalább is nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

suti77

2016. április 19.

Kisfia exra szaraz boru, mar egy ideje probaltam egy olyan furdetokremet talalni, ami eltunteti a szaraz foltokat. Szerettem volna elkerulni a koolajszarmazekokat, es a parabeneket. Eleinte olivaolajat, aztan a Weleda es az Oilatum furdetoit hasznaltam, es bar nem romlott a helyzet, nagyon kis javulast tapasztaltunk csak. A szaraz foltok meg dorzsolodtek es pirosodtak.. Aztan kiprobaltuk ezt a Naturland kremet a gyerekorvos javaslatara egy gyogyszertari testapoloval egyutt, es par nap alatt eltuntek a szaraz, kiemelkedo foltok. A koolaj es parabenmentes probalkozasaimat pedig egyelore fel kellett adnom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

thalion3

2016. március 31.

Eleinte jónak nézett ki... De már biztos vagyok benne, hogy ettől pattogott ki a bőröm. Csúnya pici piros pontok lettek az egész arcomon. Mást nem változtattam, szóval ez a ludas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

hena

2016. március 27.

Vízhiányos, ráadásul folyton kipirosodó arcbőrömre keresem már jó ideje a megfelelő termékeket, az arclemosó keresését ezennel kipipálhatom. 380 forintért egy csoda ez a termék, reggel-este használom,szép puha, egyenletes lesz tőle az arcbőröm. A kipirosodáson sajnos nem segített teljesen, de nem is rontott a helyzeten, és nálam (sajnos) már ez is nagy szó.
Kézkrémnek is próbáltam, arra a célra is tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

Kézkrémnek is próbáltam, arra a célra is tökéletesen bevált.

kissbarbara1990

2016. március 24.

2013.04.03.: Az első pár találkozásom ezzel a kenőccsel elég kellemetlen volt a kozmetikus gyakorlatokon. Ezzel a kenőccsel gyakoroltuk a masszázst...Kb az osztály fele pár alkalom után piros pöttyös volt...vettem sajátot(műanyag tubusos),mert azt hittem mások "koszos" spatulával nyúlkáltak a kenőcsös bödönbe és azért allergizáltunk. Aztán a saját kenőcsömet használtam a páromon és fordítva. Nem jött ki több pötty rajtunk és el is múltak a meglévők. Aztán rájöttünk, hogy lejárt a szavatossága az iskolai kenőcsnek és azért voltak a gondok :S:S:S na mind1,nem kedveltem annyira,muszájból használtam. Az utóbbi időben olvasgattam itt a jó és elégedett véleményeket...elővettem és esti sminklemosásra kezdtem hasznosítani. Meleg vízzel alaposan leöblített arcomra viszem fel úgy hogy előtte a vizes kezeimben eloszlatom a kenőcsöt,majd átdörgi az arcom és szemeim és leöblítettem langyos vízzel. Az erős szemsminkemet ennyivel még nem távolítom el, nedves vattakorongra teszek egy icipicit és átmegyek a szemeimen mégegyszer. Ismét langyos vizes öblítés és teljesen tiszta a bőröm. A T-vonalban zsíros,máshol erősen vízhiányos bőröm kezelhetőbb lett,nem hámlik az orrom és szám környéke. Lehet butaság, de a szemöldököm nem kunkorodik felfelé/lefelé mióta használom a kenőcsöt,rendezett és egyenesek a szálak :D

2016.03.24.: Nos 3 éve napi használatban van, imádom ezt a cuccot. Intim lemosásra már csakis kizárólag ez a termék jöhet szóba, soha többé semmi más. Ritkán a bha mellé szoktam mechanikai radírozni, ezt a műveletet is ezzel a mosdókenőccsel tudom le, egy kis só társaságában, de csak télen amikor szárazabb a bőröm. A műanyag tubusos verzióját jobban kedvelem, most épp pont fém tubusos van...de mostmár megfogadtam hogy ha valahol kapok műanyagot akkor veszek kapásból 5 tubussal :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

puglover

2016. március 24.

Még csak három napja használom, úgyhogy nem akarok elhamarkodott következtetéseket levonni, de eddig úgy néz ki, hogy nagyon bevált.
Este, zuhanyzás közben tisztítom vele az arcomat és szerencsére eddig semmiféle kiütést, irritációt nem okozott. Az illata nekem nagyon tetszik és szerintem jól tisztít.

Remélem, hogy hosszú távon is beválik, mert az évek alatt rengeteg olcsó és drága lemosót, micellás vizet kipróbáltam, de egyik sem vált be.

Jövök majd az update-tel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Jövök majd az update-tel! :)

fcsreka

2016. március 17.

A kicsim bőre nagyon száraz volt, pár nap alatt rendbe tette. A fürdéshez és testápolónak is használtuk. A fejbőre is nagyon száraz volt, bepácoltuk fürcsi előtt a buksiját és pár nap alatt onnan is eltűntek a száraz hámsejtek.:) Az illata nem a legjobb, de az állaga és a hatása szuper.:) És a mi kezünket is puhává varázsolja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

Titvog

2016. február 27.

Jó kis arclemosó, nem kell attól tartanom hogy kipattogzok, hiszen direkt érzékeny bőrre gyártották. Az arcomról szépen leviszi a sminket, amik púderállagúak, vagy folyékonyak, egyedül a szempillaspirállal birkózik meg nehezebben. Az illata finom, az a tipikus krém illat.
Arcmosás után finom puha lesz a bőröm tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 27.

Arcmosás után finom puha lesz a bőröm tőle. :)

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lásd denaturált alkohol.