Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

Zsokaa

2016. február 14.

Arcmosásra nekem fura, zsíros réteget hagy a bőrömön. Viszont az itt olvasottak alapján kipróbáltam kézkrémként. Hamar beszívódott, így nem hagyott réteget. Az ára baráti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

biju94

2016. február 13.

Testapolonak hasznalom mivel semmi borirritalo anyag nincs benne. Extra szaraz boromre muszaj vagyok mindennap hasznalni, hogy ne hogy kijojjon az ekcemam.
Teszi a dolgat jo kis zsiros kenocs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

Teszi a dolgat jo kis zsiros kenocs.

HarmonyBunny

2016. február 10.

A bőröm kissé vízhiányos, a T vonalban viszonylag rövid idő alatt átfénylik/bezsírosodik. Ennek megfelelően az arclemosók (is) vagy még jobban kiszárították vagy túlhidratálták a bőröm. Ez az arclemosó teljesen kiegyenlítette a vízhiányt és ezáltal a zsírosodás sem annyira számottevő már, a bőröm pedig nem húzódik arcmosás után. Ugyan nem habzik, de arctisztító kefével szuperül tisztít.
Az itteni véleményeket kételkedve olvastam, de a krém csak ~400.-, ennél sztem már sokkal többet is buktunk egy kencén :)
Ez egy igazi kis gyöngyszem, engem nagyon meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

Ez egy igazi kis gyöngyszem, engem nagyon meggyőzött.

ursus

2016. január 23.

Kipróbáltam sminklemosásra, de ahhoz túl sűrű. Gondoltam egyet és összekevertem a maradék l'oreal micellás vízzel. Hát azt kell mondanom hogy megalkottam a tökéletes sminklemosót :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 23.

devababa

2016. január 23.

Extrem szaraz,ekcemara hajlamos borre nagyon jo. Anyukamnak, lanyomnak ez az egyeduli, ami bevalt. Zuhanyzashoz mast nem hasznalnak, mar evek ota.Ara nagyon jo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 23.

NovErke

2016. január 22.

Egy nagyon kedves ismerősömtől kaptam ilyet, amikor meglátta, milyen csúnyán kiszárította a kezemet a hideg. Ilyenkor télen mindig kirepedezik a kezemen a bőr, sokszor még kicsit vérzik is. Kipróbáltam egy pár kézkrémet, volt is, ami jól használt, ettől viszont szinte teljesen elmúlnak a panaszaim :O :) Sosem hittem volna, hogy nekem valaha normálisan fog kinézni a kezem télen, szóval nagyon hálás vagyok az ismerősömnek ezért az ajándékért! :)
Azt viszont nem is gondoltam, hogy ez a krém még arctisztítónak is jó :O Csak most olvastam itt a kommentekben. Most már ki fogom próbálni ezt a funkciót is :)
***
Kipróbáltam az arctisztító-hatását is. Nekem is jól bevált, bár egy darabig fura volt vele arcot mosni. Kicsit kellemetlen volt a sűrű, nehéz állaga miatt, meg hogy nem habzik. De szép puha lesz tőle a bőröm, nem zsírosít, és szépen leviszi a sminekt is :) Már az állagát is megszoktam. Ha lehetne, még több csillagot is adnék neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

***

laural

2016. január 21.

Egyszerű és nagyszerű. Kiszáradt, atópiás bőrre és csecsemőknek-gyerekeknek tökéletes. Még sminklemosásra is hasznàlom. Csecsemőknél fürdés előtti maszírozásra is szokták ajànlani, de nekünk arra nem vàlt be, mert a vízben annyira csúszott utána a gyerek, hogy alig tudtuk megtartani :) Ez persze nem von le a krém értékéből egy szemernyit sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

nashko77

2016. január 19.

Kikevert változat van meg, bőrgyógyászom írta fel a kiszáradt, de közben ronda pattanásokkal teli arcomra. Az elmúlt hetekben alig ismertem magamra. Visszaállította a bőröm normális faggyútermelését, nem száraz, de nem is zsíros, nincs viszketés vagy fénylés. Ha kijön időnként 1-1 patti a stressz miatt (vagy három óriási gyulladt a sz*r garnier bb krém miatt, mint most...), akkor ezzel tisztítom meg az arcom, és az aknemycin egy éjszaka, de max 3 nap alatt leviszi őket. Ezidáig minden arclemosóval gondom volt, amit próbáltam, ez a kivétel. Biztosan újra fogom venni később is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

eszter01

2016. január 18.

Nem szárít, nem hagy illatot és furcsa érzést a bőrön plusz olcsó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Nem szárít, nem hagy illatot és furcsa érzést a bőrön plusz olcsó

Ancs

2016. január 18.

Először is tetszik hogy ilyen krém állagú és illatú, bevált mint tusfürdő és arclemosó, de nem az igazi nem volt rossz egyszer kipróbálni újra venni viszont nem fogom. Úgyhogy 3 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lásd denaturált alkohol.