Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

Ancs

2016. január 18.

Először is tetszik hogy ilyen krém állagú és illatú, bevált mint tusfürdő és arclemosó, de nem az igazi nem volt rossz egyszer kipróbálni újra venni viszont nem fogom. Úgyhogy 3 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Miamo

2016. január 18.

Én a gyógyszertári kikevert verziót vettem, de összetételben és árban is ugyanaz a kettő. Arclemosó és hidratáló krém helyett használom. Fantasztikus! A zsíros arcbőrömet - amivel semmiféle mattító krém és alapozó nem bírt el - egyszerűen normállá változtatta! Smink alá is szuper, hihetetlen, de akár 10 óra elteltével sem fénylik át az alapozó, puha, matt és bársonyos a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

boszilvi

2016. január 16.

A fürdető, A kézmosó, Az arclemosó és A kézkrém egy termékben.
Kislányom 2 éves, de én még mindig ezt használom fürdetéskor neki. Apukája az állaga miatt nem szereti használni. Mikor szárazabb a bőröm (télen szinte mindig) én is ezzel zuhanyzok. Az állagát én sem annyira kedvelem, de már megszoktam.
A színes, illatos folyékony szappanok helyett kézmosásra is bevált, száraz, ekcémás mancsaimra.
Este ezzel mosok arcot is. Nem szed le ugyan minden sminket, a szempillaspirállal nem bír el, de micivízzel lejön a maradék. De nem is erre találták ki.
Sőt kézkrémként is funkcionál, konkrétan orvos írta fel az ekcémámra (szteroidos krém mellé).
Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

A fürdető, A kézmosó, Az arclemosó és A kézkrém egy termékben.
Nagyon szeretem.

Csirip74

2016. január 15.

Ilyenkor télen még a kezemet is ezzel mosom, mert akármilyen szappant használok sebesre repedezik a kezem és a köröm körüli bőröm. Persze a házimunka és a sok mosogatás, a napi főzéssel járó rengeteg kézmosás is szerepet játszik a problémámban.Szóval, ez nagyon sokat segít, szebb lett a kezem, és zuhanyzás közbeni testápolóként is ezt használom, bármilyen furcsa. Olcsóbb is és persze hatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 15.

Czibandi

2016. január 14.

A bőrgyógyász javaslatára használom lemosóként a vörös, rozaceás bőrömre. Reggel és este lemosom vele az arcom, amitől eleinte vörösebb lett mint előtte volt, ezért alaposan meg is ijedtem a hatásától. Már 1 hónapja használom minden nap és úgy érzem hogy végre hozzászokott a bőröm és nem lesz pirosabb lemosás után. Remélem tartós lesz a hatása és később sem lesz vörösebb a bőröm lemosás után. Jelenleg megnyugszik, puhább lesz utána a bőröm. Nem tudom tudjátok-e, de nekem a bőrgyógyász még hidratáló krémnek is ajánlotta ha száraz lenne a bőröm. Hidratálásnál csak nagyon vékonyan szabad bekrémezni az arcot és amint beszívódott, utána teszem fel a Bioderma alapozót. A nagyon kedvező ára és az eddigi hatása alapján értékelem.

Nem tudom mi történt, esetleg sok krémet viszek fel lemosásnál, de újra vörös lesz a bőröm és az értágulatok is erősödnek tőle a bőrömön. Hidratálóként egyszer-kétszer próbáltam, de az végképp nem vált be, így levonok egy csillagot. Próbálkozni fogok továbbra is vele, de jelenleg nekem a rozaceás bőrömre nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 14.

Nena

2016. január 14.

Azt hiszem megtaláltam a hiányzó láncszemet az arcápolási rutinomban. ^^
Az itteni vélemények hatására kértem a patikában (kikevert változatot kaptam, de elvileg ugyanazok az összetevők), és egészen hazáig nem is sejtettem, hogy én ezt ismerem! Öcsémet fürdette ezzel anya régen, az ekcémájára írták fel és már akkor is használt. :)
Arclemosónak használom: kíméletesen tisztít, nem szárít és ha néha beidegesedik a bőröm valamire, azonnal megnyugtatja.
Nem ragozom tovább: csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Azt hiszem megtaláltam a hiányzó láncszemet az arcápolási rutinomban. ^^
Nem ragozom tovább: csillagos ötös!

zsófi84

2016. január 3.

Rózsahámlás miatt újra elő kellett vennem (korábban ekcéma miatt kellett), és megbizonyosodtam róla, hogy tényleg nagyon jó. A sok edzés (utána fürdés) miatt nagyon száraz a bőröm, és az illatos tusfürdők elkezdték irritálni is. Sajnos nagyon gyorsan fogy, de legalább kordában tudom tartani a problémákat. Én láttam mostanában gyógyszertárban kikevertet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

kismacska13

2015. december 29.

Hónapok óta használom arclemosóként és sima hidratáló krémként az itteni vélemények alapján. Imádom, hogy olcsó, puha lesz tőle a bőröm, és nagyon picit leviszi a pirosságot is. Az ekcémás kezemet éjszakára be szoktam kenni vele, vagy borotválkozás után a kipirosodott területeket, és hipp-hopp pihe-puha lesz mindenem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Makk Zsuzsó

2015. december 24.

A legjobb sminklemosó, arctisztító, ami létezik. Különösen télen szeretem használni, amikor szárazabb a bőröm és az ekcémám is kijön. Gyerekkoromban is ezzel fürdettek, szóval ez egy nagyon jól bevált szer. Vastagon bekenem vele az arcom, és vattával letörlöm. Utána egy kis habzó lemosóval azért leöblítem a zsíros réteget és kész. Soha semmi irritációt nem okoz, puha marad utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 24.

spavanilly

2015. december 11.

Ha vakarásnyomokat fedezek fel a Kicsimen, akkor tudom, hogy eljött a fürdetőkenőcs ideje. Időszakosan jelentkezik a bőrprobléma, és szerencsére ritkán. Ennek a használatával megelőzhető a súlyosbodás, kisebesedés. Testápolónak is ezt használjuk gond esetén. Nagyon jó árú, megfelelő hatású termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lásd denaturált alkohol.