Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

boreger

2015. december 6.

Nagyon érzékeny a bőröm és könnyen begyullad, néha ekcémás is. Ha nagyon nagy baj van, akkor ezzel fürdök, de egyébként csak arclemosásra használom. Legszívesebben címkét helyeznék el az összes ilyen-olyan arclemosós és sminkeltávolítós termék között, hogy csak erre az egyre van szükség! Csak benedvesítem az arcom, bekenem és leöblítem, ennyit az arcmosás, sminkeltávolításról. Tökéletesen, egy lépésben leszed mindent és nem csípi a bőröm, minta többi arclemosó meg kézművesszappan, meg ilyenek. Anyukám ajánlotta, azt mondta, hogy gyerekkoromban is csak ezt bírta a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.

zimmbo

2015. november 25.

Méltatlan, hogy még nem véleményeztem. A fiam már több mint fél éve csak ezzel hajlandó fürdeni. Nyolc éves, és egy cseppet sem zavarja, hogy nem habzik. Én beleteszem egy pumpás flakonba, és ha kicsit sűrűbb, akkor pici vízzel hígítom, így ő is könnyedén tudja használni. Az atópiás bőrét teljesen rendbe tette, a könyökén lévő csúnya hámló, viszkető száraz foltokat teljesen eltüntette. Előtte próbálkoztam a LRP és az Uriage atópiás bőrre való fürdetőivel, de azok csípték a száraz bőrét. Úgyhogy kőolaj ide vagy oda, nálunk örök darab, és még az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

Gabicc

2015. november 14.

Én az arcomon és a testemen is használom. Így a hideg beköszöntésével sokszor küzdök rettenetesen száraz bőrrel, amire sajnos kevés egy jól tápláló testápoló vagy arckrém. Már lassan elfogy a tubus, de már az első használatnál éreztem, hogy nekem ez nagyon bevált. kordában tartja a szárazságot, és babapopsi puhaságú bőrt varázsol. Nekem az állaga is tetszik, tényleg olyan, mintha egy krémmel fürdenék, ebből következően nem is habzik, de nagyon jól eloszlatható, lemosás után pedig érződik, hogy tiszta a bőröm. Az illata tipikus "krém illat", ami szintén nagyon tetszik. Semmi rosszat nem tudok róla mondani, az ára miatt pedig teljesen megéri, még akár csak a kipróbálást is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

timka

2015. november 7.

A hideg idő beálltával előszeretettel jönnek ki ekcémás foltok az arcomon itt-ott. Ebben segít, viszont folyamatos használatnál már eltömíti a pórusaimat és pattanásaim lesznek tőle, így arcra egyhuzamban csak 2-3 napig használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

dobolank

2015. november 7.

Sajnálom, hogy legtöbb patikában már nem adnak kikevertet csak ezt. Ennek ahhoz képest nagyon rossz az állaga, egyébként hozza, amit kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 7.

Matilda

2015. október 31.

Mikor hideg időben előjön az ekcémám, olyankor szoktam ezt használni. Fura, hogy nem habzik, olyan mintha sűrű kézkrémet kennék magamra, továbbá nehéz eloszlatni, ezért mindig úgy érzem, hogy többet használok, mint amennyi szükséges lenne, bár pár száz forintos termékről van szó, ezért annyira nem bánom. Tetszik az illatmentessége és nem irritál, viszont egy másik csomagolás praktikusabb lenne neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

WorkingClassGirl

2015. október 30.

Évekkel ezelőtt bőrgyógyász ajánlotta akneroxid mellé, és nagyon megkedveltem. Pont most vettem újra, jelenleg sminklemosásra használom, utána még balea mindenmetessel is átmosom az arcom, hogy lemossam a krémes érzetet.
Fürödni is nagyon jó, főleg ha kicsit ki van száradva az ember bőre.
Amúgy a gyógyszertárban kikevertet jobban szeretem, kevésbé sűrű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

Fürödni is nagyon jó, főleg ha kicsit ki van száradva az ember bőre.
Amúgy a gyógyszertárban kikevertet jobban szeretem, kevésbé sűrű.

crystalline

2015. október 19.

Ezt a kozmetikumot használom talán a legrégebben. Tizenéves koromban bőrgyógyász ajánlotta, hogy csakis ezzel mossam az arcom. Ha valaki ekcémás, illatanyagra érzékeny, ajánlom fürdésre is. Az ára nem elhanyagolható, párszázas ajánlat, hónapokig elég ha kizárólag arclemosóként használod. Ugyan én megspékelem az arctisztítást Bioderma micellás oldattal, persze ez csak hab a tortán. :). Illata nincs, ne várjunk aromaterápiás feelinget. Nem az a célja! Nem szárít, ami egy problémás zsíros bőrnél elengedhetetlen momentum. Tévhit, hogy a zsíros bőrt "szárítsuk". Ellenkező a hatásmechanizmus, a faggyúmirigyeket ne akarjuk arra ösztnözni, hogy még inkább visszazsírosítsák a bőrt, ne akarjuk őket biztatni. ;) Nálam mindig lesz hidrophilos mosakodókrém a fürdőben. :)Próbáld ki, kezd ezzel az arctisztítást, nem veszítesz vele semmit, max. 300 Ft-ot plusz nyersz egy tapasztalatot. Csillagos 5.ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 19.

Biu

2015. október 12.

Olcsó és jó arclemosó, felesleges 1000 Forintokat kidobni kétes eredetű arclemosókra amik ráadásul bőrpírt vagy pattikat csinálnak. Szeretem használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

peto.kittus

2015. szeptember 26.

Arcmosásra vettem, hogy szépen letudjam szedni a fent maradt szennyeződéseket amit a sminklemosó és a tonik nem szedett le de én nem látom. Nagyon szeretem, sűrű állagú de szépen tisztít, nem csíp, nem hagy maga után húzó érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lásd denaturált alkohol.