Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

peto.kittus

2015. szeptember 26.

Arcmosásra vettem, hogy szépen letudjam szedni a fent maradt szennyeződéseket amit a sminklemosó és a tonik nem szedett le de én nem látom. Nagyon szeretem, sűrű állagú de szépen tisztít, nem csíp, nem hagy maga után húzó érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

baranyeszter

2015. szeptember 12.

Nagyon szeretem. Amikor az allergiától érzem, hogy kezd előjönni a viszketés, máris bevetem :) A napallergia is enyhült, amikor ezt használtam tusfürdő helyett. Arcot is szívesen mosok vele.
És olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

És olcsó.

lapadi

2015. szeptember 11.

Arclemosónak használom ill. néha fürdőkrémnek is. Ez hozta helyre a rozaceás bőrömet. Kombinálva a cremor aquosus-szal. Reggel és este arclemosás ezzel, este pedig cremor aqousus vékonyan. Szerintem nagyon jól hidratáltan tartja a bőrt a kettő együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Kardvirág

2015. szeptember 11.

Olcsó és jó arclemosó. Legalábbis és erre használom már több, mint egy éve. Eleinte furcsának találtam az ötletet, hogy ezzel mossam az arcom, de nagyon bevált. Ajánlom másnak is.

Luri

2015. szeptember 7.

Évek óta használom arclemosóként és teljesen bevált, nem cserélném le! Puha az arcbőröm, nem szárít és az ára felülmúlhatatlan :-) Illata nincs. Kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

rtunde

2015. augusztus 22.

Mióta / több, mint 1 éve/ ezzel mosom az arcom, élmény az arcmosás. Először letörlöm vele a fényvédő nagyrészét majd átmaszírozom a kenőccsel. Leöblítve pihe-puha bőrt kapok. Az arcbőröm hidratált, nem húzódik és nincs kipirosodva. Számomra nélkülözhetetlen , ha lehetne 6 csillagot adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

ViktoriaVrd

2015. augusztus 14.

Szinte mar rohadt a kezem (bocsi, de undi vagyok) az ekcematol, sajnos nem tudok ra jobb kifejezest, ugyhogy muszaj voltam besetalni a patikaba egy ilyenert, miutan ra kellett dobbennem, hogy drogeriakban a sensitive femjelzesu tusfurdok nem illatmentesek. Teny, hogy mar egy hasznalat utan enyhitette a viszketesemet es a csunyasagot, de hogy parabenek is vannak benne, ezt nem fogom fel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Timcsi79

2015. augusztus 5.

Az ekcemas kezemre ajanlottak a patikaban. Es tenyleg puhit meg minden. De most komolyan paraben van benne!? Es ezen kivul vazelin es kb. ennyi? ??? Ez most elgondolkodtatott... de most komolyan paraben minek bele??? Adok 3 csillagot, mert lehet segitene, ha hasznalnam, de nem fogom. Elijesztett inci

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

anastasia

2015. augusztus 2.

Kedvelem, gyöngéden tisztít, nem okoz szárazságot, nem tömíti el a pórusokat, a bőrömet puhábbnak érzem utána. Én nem érzem macerásnak a használatát, kellően vizes kézzel könnyen eldolgozható, és leöblíteni is egyszerű. Néhány borsónyi elegendő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

juhaszregina

2015. július 7.

A legjobb arctisztítóm, ami valaha volt! Itt olvastam róla a Krémmánián először. Télen extra száraz tud lenni az arcbőröm, nyáron pedig úgy fénylik, mint egy diszkógömb. Ez a mosdókenőcs minden szennyeződést lehoz, bár a sminket én első lépésben arctisztító kendővel szoktam eltávolítani. Nem szárítja a bőröm. Úgy használom, hogy benedvesítem az arcom, majd egy kb. 1 cm-nyit kinyomok a tubusból és szétkenem az ujjaimon (igen, ez kicsit macerás a csavaros tubus miatt) majd egyenletesen rásimítom a bőrömre. Nedves szivaccsal szoktam lemosni. Finom puha marad utána az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lásd denaturált alkohol.