Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

Vick

2011. december 6.

Én a kikevert változatát szeretem, amit tégelyben adnak a gyógyszertárban. Nagyon jó! Az egyetlen, ami nem allergizál. Emellett nagyon olcsó is... Csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 6.

CherryBlossom

2011. október 31.

Nekem bőrgyógyász írta fel, mikor allergiás reakciót váltott ki valamelyik arcápolóm. Azóta is ezt használom, és nagyon bevált. Nem irritálja a bőrömet, használat után pedig puha, és nyugodt az arcom, nem húzódik. A sminket a Bioderma Sensibio lemosójával szedem le, és utána használom ezt. Nekem így csillagos 5ös most!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 31.

rczbogi

2011. szeptember 5.

Sminklemosásra használom vagy reggeli arctisztításhoz, érzékeny bőrre jó. A szemről szépen leszedi a sminket néha utána homályosan látok sajnos, az alapozóval viszont már kicsit meg kell küzdeni..Inkább reggeli arctisztításhoz jó, most mással mosom le a sminkem de utána áttörlöm az arcom vele. Szerintem teljesen jó termék, főleg az árához képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 5.

Sminkes

2011. szeptember 2.

Egy ismerősöm használja babafürdetéskor, a gyerekorvos javaslatára. A bőrt nem szárítja ki, de igazából egy egyszerű kis krémecske. Akár sima langyos zsíros tehéntejjel is kiváltható szerintem. Semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

Metta

2011. augusztus 22.

Nekem is a bőrgyógyász írta fel. Nem használom rendszeresen, mert valahogy egy réteget hagy az arcon lemosás után is. De tényleg nem allergizál, a szemkörnyéken is bátran lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. augusztus 22.

enyiko

2011. június 21.

Sokáig elég és olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 21.

Sokáig elég és olcsó.

Gumicukoj

2011. május 13.

Pattanásaimra írta fel a bőrgyógyász,mellé egy szintén gyógyszertári krémet írt fel(Cremor aquosus-talán)Kettő egütt körübelül 350Ft volt.Nem akarom elkiabálni,először nagyon kihozta a pattikat,de mostanra kezdenek eltűnni.Eddig bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 13.

vanillashake

2011. április 26.

Bőrgyógyász írta fel nekem allergiára, bőrgyulladásra. Állaga teljesen olyan, mint egy krémé, nem habzik. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 26.

réka

2011. április 11.

Ez egy rettenetes cucc!3 gyereknél küzdöttünk vele ,alkalmanként 1-2 hónapig ,aztán váltottam.Gyakorlatilag vízzel oldhatatlan,apró csomókban lebegett a víz felszínén,aztán kiült a kiskád oldalára és utólag mosogathattam.Utáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 11.

superhero

2011. március 13.

Sminkeltávolításra használom, szerintem ideális a szemkörnyék érzékeny bőrére, és nagyon jól eltávolítja a festéket. Én arclemosásra használom még bizonyos időközönként. Fontos, hogy arcmosás után nem szabad 'ledörzsölni' törölközővel, inkább csak felitatni a bőrt, és akkor még jobb a hatása. Ekcémásoknak ideális, akár gyereknek akár felnőtteknek. Semleges illatú és nagyon olcsó :-) Tubusban ill. tégelyben kapható - gyógyszertár függő. Én a tubusos verziót jobbnak érzem, bár lehet, hogy nincs is semmi különbség köztük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 13.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lásd denaturált alkohol.