Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

superhero

2011. március 13.

Sminkeltávolításra használom, szerintem ideális a szemkörnyék érzékeny bőrére, és nagyon jól eltávolítja a festéket. Én arclemosásra használom még bizonyos időközönként. Fontos, hogy arcmosás után nem szabad 'ledörzsölni' törölközővel, inkább csak felitatni a bőrt, és akkor még jobb a hatása. Ekcémásoknak ideális, akár gyereknek akár felnőtteknek. Semleges illatú és nagyon olcsó :-) Tubusban ill. tégelyben kapható - gyógyszertár függő. Én a tubusos verziót jobbnak érzem, bár lehet, hogy nincs is semmi különbség köztük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 13.

wishes

2011. március 7.

Ezt a krémet bőrgyógyász írta fel az öcsém ekcémás bőrére, és anyukámmal akkor kezdtünk használni sminkeltávolításra. 10 éve használom már... Nagyon hatékony, és még sosem irritálta a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 7.

Hügieia

2011. március 6.

100 g fehér, egynemű, lágy, o/v típusú emulziós, enyhén jellegzetes szagú kenőcs. Érzékeny bőrre alkalmazható. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható, bár én nem mertem rákenni.
Nekem a bőrgyógyász írta fel a pattanásaim miatt, pedig nem érzékeny a bőröm. Első pár alkalommal, amikor használtam szaporodtak a pattanásaim, de aztán a rendszeres használat után egyre kevesebb lett...:) Az ára kb. 288 Ft vény nélkül. (Vannak gyógyszertárak, ahol a gyógyszerész keveri ki.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 6.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lásd denaturált alkohol.