Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

KupaiVirag

2016. június 9.

Még tesztelgetem, de szeretnék valami első benyomás-szerűt írni róla. Itt, krémmánián láttam meg és először úgy voltam vele, hogy hű, én ilyet biztos nem használnék, valamiért bennem az maradt meg, hogy tönkreteszi a bőrt, csontig szárítja, kellemetlen és nem mellesleg az összetevői miatt még káros is.Őszintén megvallva nem tartottam magam soha "kórosan" izzadósnak, ezért sem gondoltam, hogy nekem erre szükségem lenne, aztán rájöttem, hogy annyit szorongok, -főleg most, hogy beköszöntött a jó idő- az izzadságfoltok és a kellemetlen szagok miatt, hogy engem nem érdekel, lesz, ami lesz, én ezt most megveszem. Hát meg is vettem, ki is próbáltam és imádom. Az illata nekem nagyon szúrós, de ha nem szagolgatom direktbe, akkor nem is érzem, nem zavar. Tegnap "viseltem" először, meleg és stresszes napom volt, de sem kellemetlen szag, sem izzadságfolt nem zavart, csak a puha, tiszta érzet, amire eddig semmi nem volt képes, legyen az stift, roll-on, spray, 300Ft-os, vagy 2700, tényleg semmi nem használt. Szoktam felé egy kicsit kenni a szokásos Dove uborkás-zöldteás stiftemből, már csak az illata miatt is, de igazából eddig az sem segített túl sokat, elkenegetem, de ennyi, az igazi varázslat ebben a termékben van. Még nem nagyon tapasztaltam ki, hogy milyen gyakran is kell ezt használni, a csomagoláson írt napi használat azért szerintem durva és szükségtelen, hetente-kéthetente fogom használgatni, szerintem tökéletesen elég lesz. Összességében pozitívan csalódtam a termékben, a problémát tökéletesen orvosolta, ezen felül nem szárított és nem irritált, ja és nem mellesleg olcsó, mivel egyszerre nagyon keveset használok egy ekkora mennyiség talán egy évig elég is lesz. Megelőlegezem neki az öt csillagot, aztán ha ez változik majd frissítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 9.

tothannus

2016. május 30.

Én már többször is rávettem magam, h kipróbáljam, de minden alkalommal nagyon csipett. Annyira, hogy aludni se tudtam, se mozgatni nagyon.
Másnap se szűnt az érzés :(
Sajnos nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Másnap se szűnt az érzés :(
Sajnos nekem nem vált be.

Xeralto

2016. május 25.

Ahogy melegszik az idő, úgy kezdem el használni.
Kb kéthetente két-három napig használom, majd amikor érzem, hogy újra csatakos lesz a hónom alja, ami már jócskán meglátszik a ruhán, újra előveszem.
Volt már arra is példa, hogy egyetlen egy felkenéssel egy hónapot is kibírtam túlzott izzadás nélkül.
Kár, hogy nem korában találtam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Ahogy melegszik az idő, úgy kezdem el használni.
Kár, hogy nem korában találtam rá.

luanna

2016. május 19.

Az érzés mikor 22 évesen találsz rá erre hogy miért nem lehetett volna hamarabb hogy az elmult 8 évben azzal kellet foglalkoznom hogy melyik ruhát vehetem fel Melyiket nem mert hálistennek akkor is izzadok ha amugy megfagyok ugy fázok de azért izzadok (wtf??!!)...de persze az ilyeneket nem reklámozzák Nehogy megkönnyítsék az emberek életét de a sok semmire való hatástalan drága sz**okat meg egésznap tolják az agyadba na mindegy ez ugy kikivánkozott belőlem mert annyira jó ez a cucc hogy az valami brutális. Ki kell tapasztalni hogy hogy használod mert én egymás után három este használtam és ugy kimarta a bőrömet hogy nem tudtam aludni de most már csak egy héten egyszer max kétszer használom és bőven kitart a szárazság ugy hogy <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Zsani.D

2016. május 14.

Évek óta használom, bár nem folyamatosan. Én főleg nyáron szoktam hozzá folyamodni, amikor melegszik az idő. Alapvetően is izzadós vagyok, de mikor rá gondolok és elkezdek emiatt stresszelni, akkor még jobban, viszont ez a termék 100%-osan orvosolja a problémát.
Néhány tipp, jó tanács: Bár a papírra az van írva, hogy vízzel nem szabad használni nekem tisztán felvíve nagyon-nagyon csípi a bőröm, ezért én a vattát teljesen beszoktam vizezni, kicsavarom és úgy rakok rá ebből. Azt tudni kell, hogy eszméletlenül szárít, én jártam vele úgy hogy minden nap használtam és egy idő után konkrétan sebes lett tőle a hónaljam, úgyhogy semmiképpen sem ajánlanám mindennapi használatra, szerintem elég minden második nap, ha nagyon izzadós vagy és érdemes néha pár nap szünetet tartani, majd újra használni, mikor úgy érzed szükségesnek. Szőrtelenítés után semmi képpen NE használd!!! Annyira éget utána, hogy gyakorlatilag elviselhetetlen, legalábbis nekem...
Ha kitapasztalod, hogy neked mennyire szárítja a bőröd, milyen gyakran kell használnod, akkor tuti megleszel vele elégedve. Megérdemli az 5 csillagot, mert tényleg csodaszer. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Guffyyy

2016. április 28.

Pubertás korom megmentője ez a készítmény! Szinte az összes márka fújós, golyós, stifftes dezodorját végig próbáltam eredménytelenül, mire rátaláltam erre a csodaszerre. Este zuhanyzás után használtam, vattakorongot átitatva vittem fel, így nekem nem csípett. Reggelente testápolóval bekentem a hónaljam majd ismét átkentem a vattával, nekem így tökéletesen bevált. Mindenkinek ajánlom, tényleg egy csodaszer, megszüntette a kritikus izzadást, pedig már ott tartottam, hogy évek óta csak ujjatlant, vagy pulóvert viseltem, olyan elviselhetetlenül látványos volt az izzadásom. Kb 3 évig használtam, azóta csak nyáron a nagy melegben szoktam néha elővenni. (Párom is kipróbáltam a talpára, az izzadást neki is megszüntette, bár ő nem használja azóta, mert szerinte nagyon szárít). Nekem ennyi hátrányt bőven megért :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

scintilla

2016. április 14.

Csak nyáron van rá szükségem és egyébként sem vagyok híve annak, hogy teljesen meggátoljam az izzadást, nem lenne egészséges. A hónaljfoltok szoktak zavarni és ha olyan ruhát veszek fel, amin látszana, kiválóan teljesít. 40 fokban is működik, mindenhol izzadok, csak ott nem, ahol bekentem. Csak száraz bőrre szabad és pár nap után feltétlenül szüneteltetem, mert irritálna. 5 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

pannid

2016. január 31.

Nekem segített, csak sokszor elfelejtem este használni. Jó kis termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Nekem segített, csak sokszor elfelejtem este használni. Jó kis termék! :)

pixybaba

2016. január 17.

Tenyeremre használtam állásinterjúk előtt. Sajnos amikor szükség volt rá, akkor épp nem segített, éreztem, hogy még mindig izzadok. Pár órával később, mikor lenyugodtam, már csontra kiszárította a bőrömet. Sajnos nekem csak picikét korlátozta az izzadásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

Kitti93

2016. január 8.

Melegben és stresszhelyzetben én is izzadtam, hiába próbáltam bármilyen golyós vagy spray-s izzadásgátlót, a saját testnedvemmel keveredve még elviselhetetlenebbnek éreztem a szagot. Nyáron meg a kis lenge ruhákban nagyon rossz volt, hogy egy perc alatt foltos volt a hónaljam. Tényleg negatívum hogy rosszak az összetevői, de nekem szerencsére nagyon ritkán kell használnom. Van hogy egy este bekenem aztán bírom egy hétig is, de van hogy bekenem két este és akkor még tovább bírom. Azóta semmilyen más spray, és ilyesmit nem használok oda. Ami lényeges, hogy borotválkozás után ne használjátok!!! Én nagyon megtanultam a leckét, mert amikor még nem tudtam közvetlenül fürdés és borotválkozás után vittem fel. Nagyon csípett, mart és lemarta a bőröm. Szóval csak óvatosan. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol