Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

Hell

2015. december 18.

Már sokadik üveggel "fogyasztom". Sikerült ki is tapasztalnom. Korábban egy kiürült (kimosott) golyós dezodoros üvegbe (Nivea) hígítottam, majd golyós dezodorként vittem fel. Egy jó ideje azonban ecsetelve használom. Csak a hónalj középső részére, a hajlatba viszem fel hosszanti irányban. Észrevettem, ha oldalra is kerül, ott rettenetesen kimarja. Ha viszont csak egy kb. 2 tízforintosnyi területre ecsetelem, hiába használom töményen, nem mar. Csodaszer. Egy bőrgyógyász onkológushoz járok az anyajegyeimet rendszeresen ellenőriztetni, őt kérdeztem meg egyszer a termékről, hogy mennyire lehet káros. Azt mondta, régóta használatos, ő nem tartja rákkeltőnek. Persze lehet, hogy más orvos másként nyilatkozna. Ja, és száraz bőrre kell felvinni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 18.

Fruzsci

2015. december 17.

Még gimis koromban rettentően idegesített, hogy ha csak felmentem a suliba a lépcsőn a másodikra már leizzadtam..kipróbáltam mindenféle izzadásgátló dezodort, de semmi sem használt. Végső elkeseredésemben a neten böngésztem, h ki mit ajánl, így találtam rá erre a csodaszerre. Másnap rohantam is a patikába, este fürdés után egy vattakoronggal próbáltam ki és láss csodát másnap egyáltalán, semmit nem izzadtam :D Azóta csak ezt használom, de nem szabad túlzásba esni, mert bőrirritációt okoz. Én mindig este kenem fel, fürdés után. Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

Vanília

2015. december 6.

A férjemnek csodaszer. Mindig izzadós volt és folyton azon aggódott, hogy izzadságszaga lesz. Két hete (első alkalommal) lekezelte a hónalját az oldattal és azóta minden görcse megszűnt:). Kevés dezodort használ naponta és semmi zavaró izzadás nincs. Az elmúlt két hétben csapatépítőn volt, ahol szinte végig szaladgáltak, a munkája is stresszes volt és mégsem érzett magán semmit. Két hét után ma mondta először, hogy újra lekezeli magát, mert szerinte most válik szükségessé. Abban bízunk, hogy ha kéthetente használja, talán nem is annyira káros az alumínium, vagy bármelyik más kevésbé bőr- és egészségbarát összetevő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 6.

Gabicc

2015. november 30.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Stresszhelyzetben, melegben én is izzadós vagyok, ezért adtam neki egy esélyt. Első használatkor nem tett csodát, de mérsékelte az izzadásomat, amit eddig soha nem tapasztaltam. Ekkor félreraktam, hogy nem is olyan csodaszer. Később megint elővettem, amikor fontosabb eseményre mentem, akkor tényleg használt, nem mondom, hogy végig csontszáraz volt, de nem látszott a ruhámon semmi. Én is tapasztaltam a viszketést és a szárazságot, de szerencsére nem volt zavaró. Egyszer nappal használtam és kicsit kifakította az egyik ruhámat, ezért elkeztem este, fürdés után (száraz hónaljra) használni. reggel a dove krémes deoját használom, ami ápol is. Ez a tökéletes kombó nálam, nagyon meg vagyok elégedve vele. Viszont nem használom rendszeresen, hiszen tényleg egy durvább szerről van szó, de néha-néha a zavaró foltok ellen megéri és szerintem ennyi egészségtelenség belefér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Tényleg nagyon hatásos egy készítmény, de én őszintén szólva tartok a használatától a rengeteg alumínium miatt. Kivételes esetekben használom csak.
Hatékonysága 5-ös, de az "összetevője": 1-es , mert nagyon kockázatos a használata. Így összességében 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Valentine

2015. november 15.

Nagyon erős izzadással küzdöttem már kamaszkorom óta. Sok évvel ezelőtt bőrgyógyász írt fel egy ehhez hasonló keveréket. Miután az elfogyott ezt használtam két hetente egy alkalommal, kizárólag éjszakára, nappalra pedig a Vichy izzadásgátlóját. Annyira megszüntette az izzadást, hogy évek óta szinte már csak a Vichyt használom. Ritkán kell elővennem. Viszont mindenkinek ki kell tapasztalnia, hogy hányszor érdemes használnia, mert bőrirritációt okozhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 15.

Kriszti1991

2015. november 6.

Tökéletes!

Sajnos sokan küzdenek izzadásos problémával, és ez a termék erre kiváló!Az ára is nagyon olcsó....nekem csak akkor csíp ha előtte borotváltam...sőt olyan is volt már hogy kiütéses is lett ez miatt, de azóta tanultam belőle és olyankor nem nagyon használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Tökéletes!

magicgirl

2015. november 6.

Évekig folyamatosan izzadtam.... ha fáztam, ha csak simán leültem itthon tévézni.... tényleg 0-24ben....
Nagyon sok mindent kipróbáltam, rengeteget sírtam mert tényleg semmi nem használt, egy normális pólót nem tudtam felvenni... majd rátaláltam egy netes fórumon erre a csodaszerre, mert szerintem tényleg megérdemli ezt a jelzőt! :)
Azóta nem izzadok !!! :) Már egy csomó színes ruhát beszereztem és remekül érzem magam bennük :)))
Bár mikor bekenem kicsit csíp és viszket de nekem ez az "száraz hónalj érzés" mindent megér! :) Csak ajánlani tudom!!!!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 6.

kdorci

2015. szeptember 29.

Imádom, nekem ez tényleg csodaszer. Nagyon izzadtam régebben, az illata se volt maga az álom, nagyon nagyon kényelmetlenül éreztem magam már így. Végső elkeseredésemben próbáltam ki ezt és kész...csoda. Egy izzadság csepp se keletkezik rajtam. Persze dezodort használok, mert illata nincs neki, de nem is kell. Csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Petyuska

2015. augusztus 26.

Tini koromban MINDENT, de értsd mindent kipróbáltam az izzadásra. Ideges típus vagyok, hamar lever a víz, de ez a csodaszer megváltoztatta az életemet. Mikor elkezdtem használni, egy nap kétszer cseréltem pólót. Az első használatot követő napokban nem hittem a szememnek. Semmi folt. A szürke az egyik kedvenc színem, de korábban sosem hordtam a "pisztolytáskák" miatt, na de azóta... :)) Lehet én vagyok a kivétel, de szárazon sosem használom. Fürdés után icipicit megvizezek egy vattakorongot, majd rácsöpögtetem, és áttörlöm a hónaljamat. Viszket egy picit, de nem vészes. Mikor szárazon vittem fel, nagyon durván kicsípte a bőrömet, mintha csalánbokorral veregetnék a hónaljamat. :D Nagyon ritkán használom már, merem állítani hogy havi egyszer, de megmentette az életemet. 5(000) *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol