Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

MyBlackberryNight

2015. augusztus 23.

Sajnálom, hogy alumínium-klorid az alapja, de annyira hatásos! Tényleg nem kell túlzásba esni, normál izzadás mellett bőven elég kb. heti egyszer, este bekenni. Szőrtelenítés után persze nagyon nem ajánlott, mert elég durva az eredmény...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Pancsika7

2015. augusztus 23.

Nekem is bevált, merem ajánlani! Tikkasztó 40 fokban sincs olyan látható folt a ruhán,mint előtte. Sajnos nem a legegészségesebb, de hatásos, az biztos. Én nem minden nap használom, és így is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Runway

2015. július 17.

Én már szinte mindent kipróbáltam izzadás ellen, de ez az egyetlen termék, ami valóban hatott. Csak nagyon vigyázni kell az adagolásával, mert ha túl sokat vagy túl gyakran használom, akkor nemhogy csípi, valóságosan szétmarja a bőrömet, szóval nem árt egy kicsit hidratálni is a kezelt bőrfelületet a használata során.
Rendkívül tömény, de rendkívül hatásos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Rendkívül tömény, de rendkívül hatásos!

sallybowles

2015. július 17.

nagyon izzadós vagyok, de ez csodaszer, 1-2 hónapra is elmulasztja az izzadást egy pár hetes kúra. oké, csíp, fáj, de teljesen kibírható. viszont a dezodort a kúra elején nem pótolja, így inkább este használom, reggel pedig valami illatosat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Fincsodrett

2015. július 15.

sajnos nekem semmi sem vált be, stressz hatására dőlt a hónaljamból a csatak. erre még jobban idegeskedtem és mégjobban dőlt... mivel gyógyszervonalon dolgozom, mindent elolvastam a témában és az orrom előtt volt a megoldás. vettem is egyet kb. 5 éve párszáz forintért. az elején engem is csípett, de ez valószínűleg azért volt, mert azért ez egy elég agresszív anyag, másrészt nedvességgel érintkezve bőrirritációt okoz. azóta csak tökszáraz bőrön használom. 4-5 naponta elég használni, azóta semmi izzadás. közhelyes, de megváltoztatta az életminőségem. tudom, hogy tocsog az alumínium-kloridtól, de enélkül sok helyzetben rosszul érezném magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

rizspufi

2015. július 11.

Jól betartja, amit ígér, viszont engem sokszor csípett az elején, viszkettem tőle. Aztán megszokta a bőröm és tökéletes volt. Egyáltalán nem izzadtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

Csirip74

2015. július 5.

Elfogyott az exodor, ebben a hőségben pedig nem kísérletezek feleslegesen a különböző deo stiftekkel, úgyhogy vettem egyet. Minden nap zuhany után használom, imádom! Bár nekem is sokat kell krémeznem utána, de mindent megér az izzadtság-szag mentesség!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 5.

Lina14

2015. június 19.

Nekem bevált! 2 hétig reggel este bekenem a lábam vele, és legalább egy évre megszűnik a szagprobléma! Főleg a lábujjak közöttre és az alattuk lévő párnára konkentrálva viszem fel először, majd ami a vattán marad, eloszlatom az egész talpamon. Sajnos szárít, így kell mellé dunsztoló hidratálás, de nála jobb megoldást még nem találtam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 19.

csemi

2015. június 17.

Tud segíteni valaki,hogy Bp-n hol tudom megvásárolni ? már sok helyen voltam de sehol sem kaptam :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

anikolhi

2015. június 9.

Csak így egyszerűen:szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

Csak így egyszerűen:szuper!

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol