Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

Rela6

2015. június 3.

Na ezt nevezem én csodaszernek! Soha semmilyen hiperszuper, 48-72 órás dezodor nem hozta azt az eredményt, amit ez! 30 fokban kipróbálva, semmit nem izzadtam az adott területen! Számomra ez teljesen hihetetlen és eddig ismeretlen érzés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

MajorLinda96

2015. június 1.

Elég jól betartja, amit ígér, vagyis nagyon jól csillapítja az erős izzadást, viszont hátránya, hogy a frissen borotvált, vagy sérült bőrfelületet elléggé iritálja (csíp, viszkető érzést hagy maga után), és az illata sem valami kellemes (mivel gyógyszertári készítmény), de szerencsére ez hamar elillan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 1.

auberginecat

2015. május 22.

vigyázni kell vele, mert nagyon szárít, ha sokat használja az ember. én rendszeresen krémmel kentem a kezelt felületet, nehogy kirepedezzen, mert akkor aztán pokolian csíp a lötty. viszont amit ígér, azt maximálisan betartja, úgyhogy jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

anastasia

2015. május 18.

Tiszta alumíniumsó alkoholban, ugyanez van a többi dezodorban is, csak gusztusosabban tálalva hidratáló olajokkal, illatokkal, miegymással. Ez a szer nem annyira glamorous, ki lehet löttyinteni, a borotvált bőrt pedig csípi. De a töménysége miatt használ, az erős izzadást jól csillapítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 18.

Regi

2015. május 14.

Az itteni pozitív vélemények alapján próbáltam ki, nagyon erősen izzadós vagyok, eddig semmi sem használt mindent kipróbáltam szinte. Kellemetlenül éreztem magam, de ezzel végre jól érzem magam egész nap, nem kell aggódnom a ruhám miatt, bármit felvehetek. Testnevelés óra után egy kicsit meg kellett törölköznöm és annyi elég is volt, hatott tovább. Nem tudom ki találta ezt fel de hatalmas tiszteletem neki, csodaszer :) Nem valami egészséges a szervezetre, de semmi sem az ;D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 14.

nkltt13

2015. május 10.

Hát igen..sajnos tényleg káros, de mivel baromi izzadós vagyok nekem is ez vált be eddig a legjobban.
Lassan 2 éve használom (kb 8-10naponta 2napig éjszakára) az első hónapokban sokkal jobban hatott, azóta is használ csak nem 100%osan, de talán immunis lesz rá valamennyire az ember egy idő után..nem tudom. Mindenesetre még így is elégedett vagyok vele a korábban használt termékek hatásához viszonyítva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

doreszka94

2015. május 8.

Tavaly vette apukám a lábára,de nekem adta, a hónaljamra használtam. Eléggé izzadós vagyok,de ez tényleg egy csodaszer volt rá,nagyon szerettem. De elfogyott, én meg kidobtam a dobozát,így nem tudtam újat venni,mert elfelejtettem a nevét. :(
Most viszont itt a Krémmánia-n megtaláltam,és a jövőhéten venni is fogok,mert minden izzadság foltot eltüntetett. Nagyon örülök, hogy megtaláltam itt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

szabocinti93

2015. május 8.

Már évekkel ezelőtt használtam ezt a kis csodaszert és akkor is sokat segített nekem az izzadás terén...főként a hónaljam izzad rettentően akár stresszes akár nyugodt helyzetben, állapotban vagyok. Most, hogy elkezdtek dolgozni és jön a nyár ismét elővettem a kis üvegcsét és az első használat után (mindig este fürdés után, száraz hónaljra kenem fel) másnap egész nap egy izzadságfolt se volt a ruhámon és száraz volt a hónaljam. Nekem ez az érzés minden pénzt megér és engem se érdekel az, hogy ez tömény alumínium mikor sehol egy izzadság folt és nem kell aggódni azon ki látja és mit gondol róla. Kényelmesen érzem magam a bőrömben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

vviki

2015. május 6.

Szerintem is egy csodaszer:):) Évek óta használom. Mindig nyár elején kezdem használni két hétig, majd egész nyáron nem kell többet elővennem:) Akinek kicsit csíp, arra van egy módszerem: vattapamacsra önteni a szerből, majd rácsepegtetni néhány nagyobb csepp vizet, ami kicsit így felhigítja. Frissen borotvált hónaljra senki se próbálja szerintem:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

Makeuplover666

2015. április 17.

Vegyes érzelmek...Izzadós típus vagyok. Lehet hogy csak a kamaszkor miatt (15 eves vagyok) de valószínüleg nem csak ezért, mert az egész család ilyen problémával küzd.
Iskolában is nagyon zavaró volt, csak fehér polókban és laza pulóverekben jártam. Már sok mindent kipróbáltam, de semmi sem vált be. Vichy stressz elleni golyós dezodorját, rexonából is többfélét, házi megoldásokat is (citromlé, teafaolaj...), stb...és végül megvettük ezt a szert is. Először kipróbálva semmi féle jobbulást nem vettem észre, inkább még erőteljesebben izzadtam. Ezért a szekrény mélyére került. De most a meleg idő kezdetével újra előkerült. Egy kicsit csípet, de gondoltam, akkor lesz valami hatása. Másnap suliban az izzadás teljesen megszűnt!!! Teljesen! Alig hittem el...Nagyon fellelkesedtem, ezért egész héten gondodsan ecseteltem, viszont napról-napra egyre jobban csípett. Valószínüleg a továbbiakban hetente fogom csak alkalmazni. De egyébként amit ígér az meg is teszi, ez egy CSODASZER! A csípest majd megoldom, de a célért bármit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 17.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol