Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

Sea

2012. április 15.

8 napja száraz a hónaljam teljesen! Közben volt ablakpucolás,szoláriumozás,és hihetetlen,alig akartam elhinni,tapiztam magam,de teljesen száraz volt. 3 egymást követő este kentem fel,akkor még nem éreztem azt,amit másnap reggel,hogy a 3.estét már nem kellett volna bevállalni.Nagyon kellemetlen érzés volt,azt hittem megőrülök olyan rossz volt.Már a hintőpor sem segített.Ezután olyan 3-4napot kihagytam,eközben volt szoli,takarítás,magam sem akartam elhinni,de száraz voltam.Pedig azért a szoliba folyni szokott rólam a víz rendesen.Most semmi. Az a lényeg,hogy hatásos(vkinek egyenesen csodaszer),de óvatosan kell vele bánni!! 2-3 este,aztán min.ugyan ennyi szünet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 15.

Sea

2012. április 3.

Én is elhasználtam egy üveggel.Első alkalommal hihetetlen volt,hogy teljesen száraz maradt a hónaljam.Igaz hogy csípett cefetül,ezért hintőport szórtam rá,így meg is szűnt :) Úgy emlékszem,mintha a későbbiekben már nem lett volna ennyire hatásos.De lehet veszek megint,hogy felfrissítsem memóriám.Csak tiszta,száraz(hónalj,tenyér,talp,stb.)felületre szabad felvinni,és hagyni kell teljesen megszáradni(én addig nem is engedtem le a karom).Ha valakinek mégis csíp,akkor hintse be hintőporral,attól elmúlik. Erről jut eszembe,hogy a patikában lehet kapni erős hintőport izzadásra,csak nem jut eszembe a neve,bocs. De az is elég jó,és erős,hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 3.

Jucccc

2012. március 30.

Egy barátnőm ajánlotta, neki nagyon bevált. Hát nekem nem volt ilyen szerencsém, ami azt illeti heti egyszer használtam, de a harmadik alkalom után befejeztem, mert nemhogy viszketett és csípett, de olyan sebes lett tőle a hónim, hogy két hétig nem tudtam leengedni a karom. Valószínűleg durván izzadósnak kell lenni hozzá, és strapabíró bőrrel kell rendelkezni, de érzékeny bőrre vagy olyannak, aki epilálja, semmiképp nem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 30.

Heléna

2012. március 8.

Húha, evvel tényleg csínján kell bánni. Amikor első este bekentem vele a hónaljam, nem viszketett annyira, egészen kibírható volt. Masodjára (egy napot kihagytam), annyira csípet és viszketett, hogy nem bírtam aludni, és le kellett mossam szappannal. Pedig egyik alkalommal sem használtam belőle sokat, egy pár cseppet csak. De ami tény az tény: csont száraz tőle a hónaljam. Tényleg hat, de nem kellemes a használata és csakis olyanoknak ajánlom akik kórosan izzadnak!
Azért kíváncsi vagyok a nyári 40 fokban hogy szuperál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 8.

Azért kíváncsi vagyok a nyári 40 fokban hogy szuperál.

TJudit

2012. március 4.

Nem szívesen írok negatív véleményt, de ezt tömény alumínium.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

Nem szívesen írok negatív véleményt, de ezt tömény alumínium.

narancsdzsem

2012. március 4.

Jó dolog ez, ha kibírod a viszketést utána. Én a törzsemre és a hátamra használtam, ott is remekül teljesít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

Lareyna

2012. március 4.

Nekem nagyon bevált! Havi 1x használom, és nem használok semmiféle dezodort mellé, nincs már rá szükségem még a nagy nyári melegben sem. :) Ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

Milli006

2012. február 17.

Valóban hat, de óvatosan kell vele bánni.
Igaz, hogy ez olcsó, de én megvettem a drágább Odaban sprayt, ami szintén ilyen hatásos, de nekem nem marta a bőrömet egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 17.

Valóban hat, de óvatosan kell vele bánni.

Kabóca

2012. február 17.

Eleinte kitűnően használt a csípő érzést leszámítva,de később hozzászoktam,és nem volt hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

Bibi

2012. február 17.

VanilleLana igazad van abban, h az összetevők nem túl szimpatikusak, viszont csak 3 van belőlük, ráadásul innen az egyik a víz. Más dezodorokban sokkal több vegyületet találsz.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol