Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

narancsdzsem

2012. március 4.

Jó dolog ez, ha kibírod a viszketést utána. Én a törzsemre és a hátamra használtam, ott is remekül teljesít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

Lareyna

2012. március 4.

Nekem nagyon bevált! Havi 1x használom, és nem használok semmiféle dezodort mellé, nincs már rá szükségem még a nagy nyári melegben sem. :) Ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

Milli006

2012. február 17.

Valóban hat, de óvatosan kell vele bánni.
Igaz, hogy ez olcsó, de én megvettem a drágább Odaban sprayt, ami szintén ilyen hatásos, de nekem nem marta a bőrömet egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 17.

Valóban hat, de óvatosan kell vele bánni.

Kabóca

2012. február 17.

Eleinte kitűnően használt a csípő érzést leszámítva,de később hozzászoktam,és nem volt hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

Bibi

2012. február 17.

VanilleLana igazad van abban, h az összetevők nem túl szimpatikusak, viszont csak 3 van belőlük, ráadásul innen az egyik a víz. Más dezodorokban sokkal több vegyületet találsz.

Gabriella92

2012. február 17.

Gyakran elviselhetetlenül viszket és csíp, de kétségtelenül hatásos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

Gyakran elviselhetetlenül viszket és csíp, de kétségtelenül hatásos!

Zarka85

2012. február 17.

Nekem ez szüntette meg a 'kóros' izzadásomat. Stresszhelyzetben, meleg időben vagy csak úgy, borzasztó 'pisztolytáskáim' voltak. Néhány hét alatt, napi használat mellett teljesen megszüntette a kezelt területen a izzadást. (Nyáron az volt a legfurább, hogy úgy éreztem, őrült módon izzadok, odanyúltam és csont száraz volt a hónaljam!) Miután bekentem és elkezdett száradni olykor-olykor elég erős, szúró fájdalmat éreztem, de ez a száradás után teljesen megszűnik. Valamint extrém módon szárít. Ma már nem használom, de ha ismét problémáim lennének, gondolkodás nélkül ezt választanám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

szalaijudit92

2012. február 17.

Én is nagyon szeretem. Mondjuk a vattázós módszer nekem nem jött be,ezért én szétszedtem egy régi golyós dezodort,és vízzel felhígítva öntöttem bele. Nekem lassan elég havonta is használni,és teljesen megbízható.

strawberry92

2012. február 17.

Hatásos tényleg, de nekem 2 használat után annyira kiszáradt a bőröm, hogy véresre vakartam és 1 hónap!!! kellet, hogy rendbe hozzam mindenféle testápolóval. Úgy néztem ki mint akinek bőrbetegsége van...szörnyű. Max néha egy nagyobb esemény előtt egyszeri használatra...

VanilleLana

2012. február 16.

Hatásos igen, de az összetevői borzasztóak! Akinek nem létfontosságú, annak nem ajánlanám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol