Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

Gabriella92

2012. február 17.

Gyakran elviselhetetlenül viszket és csíp, de kétségtelenül hatásos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

Gyakran elviselhetetlenül viszket és csíp, de kétségtelenül hatásos!

Zarka85

2012. február 17.

Nekem ez szüntette meg a 'kóros' izzadásomat. Stresszhelyzetben, meleg időben vagy csak úgy, borzasztó 'pisztolytáskáim' voltak. Néhány hét alatt, napi használat mellett teljesen megszüntette a kezelt területen a izzadást. (Nyáron az volt a legfurább, hogy úgy éreztem, őrült módon izzadok, odanyúltam és csont száraz volt a hónaljam!) Miután bekentem és elkezdett száradni olykor-olykor elég erős, szúró fájdalmat éreztem, de ez a száradás után teljesen megszűnik. Valamint extrém módon szárít. Ma már nem használom, de ha ismét problémáim lennének, gondolkodás nélkül ezt választanám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 17.

szalaijudit92

2012. február 17.

Én is nagyon szeretem. Mondjuk a vattázós módszer nekem nem jött be,ezért én szétszedtem egy régi golyós dezodort,és vízzel felhígítva öntöttem bele. Nekem lassan elég havonta is használni,és teljesen megbízható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

strawberry92

2012. február 17.

Hatásos tényleg, de nekem 2 használat után annyira kiszáradt a bőröm, hogy véresre vakartam és 1 hónap!!! kellet, hogy rendbe hozzam mindenféle testápolóval. Úgy néztem ki mint akinek bőrbetegsége van...szörnyű. Max néha egy nagyobb esemény előtt egyszeri használatra...

VanilleLana

2012. február 16.

Hatásos igen, de az összetevői borzasztóak! Akinek nem létfontosságú, annak nem ajánlanám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

szappanka

2012. február 16.

igen, én pár hónapja már használom, és nagyon szeretem! nem is használok már semmilyen más izzadásgátlót, csak ezt. fürdés után egy vattakorongra teszek belőle - nem túl sokat, ne tocsogjon benne - és áttörlöm vele a hónaljamat. ha sokat teszel rá, kicsit csíp és viszket, de pár perc alatt elmúlik. ha eltalálod a mennyiséget, észre sem veszed, hogy bekented. nekem (de ez egyéni) 3-4 naponta kell újra kenni, de úgyis fogod érezni, hogy mikor "kopott le". azt hiszem, hogy 500-600 forint közötti az ára, és nagyon lassan fogy. mivel ősszel/télen használtam eddig, kíváncsi leszek, hogy a 40 fokokban mit produkál, de azt már most is észrevettem, hogy ha futok a buszhoz, sokat lépcsőzöm, stb., nem izzadok meg, ha pedig mégis, mert mondjuk múlik a hatása, akkor sem leszek büdös. úgyhogy merem ajánlani :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol