Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

szappanka

2012. február 16.

igen, én pár hónapja már használom, és nagyon szeretem! nem is használok már semmilyen más izzadásgátlót, csak ezt. fürdés után egy vattakorongra teszek belőle - nem túl sokat, ne tocsogjon benne - és áttörlöm vele a hónaljamat. ha sokat teszel rá, kicsit csíp és viszket, de pár perc alatt elmúlik. ha eltalálod a mennyiséget, észre sem veszed, hogy bekented. nekem (de ez egyéni) 3-4 naponta kell újra kenni, de úgyis fogod érezni, hogy mikor "kopott le". azt hiszem, hogy 500-600 forint közötti az ára, és nagyon lassan fogy. mivel ősszel/télen használtam eddig, kíváncsi leszek, hogy a 40 fokokban mit produkál, de azt már most is észrevettem, hogy ha futok a buszhoz, sokat lépcsőzöm, stb., nem izzadok meg, ha pedig mégis, mert mondjuk múlik a hatása, akkor sem leszek büdös. úgyhogy merem ajánlani :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol