Naturprodukt

Ár:   1540 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. július 4.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Szépségvitaminok

Adagolás: megelőzésre 3x20 cseppet, akut fertőzés esetén az első napon először 50csepp, majd óránként 10-20 cseppet adagoljunk 2 napig. Az alkoholos oldat a száj nyálkahártyájáról gyorsan felszívódik, ezért előnyös, ha lenyelés előtt rövid ideig a szájban tartjuk. Megszakítás nélkül 8 hétnél hosszabb ideig nem alkalmazható.

Figyelmeztetés: Kasvirág-allergia esetén nem alkalmazható. Alkoholtartalma miatt gyermekeknek, várandós és szoptatós anyáknak, epilepsziásoknak, más központi idegrendszeri betegségben nem javasolt. Gyógyszert szedők kérjék ki orvosuk véleményét.

Összetevők: 100g-ban 33g keskenylevelű kasvirág, 50 % alkohol.

50 ml

Audry1

2019. szeptember 7.

Az allergiám miatt sok gyógyszert kellett egy időben szednem, így egy kis megerősítő szert akartam keresni. Az íze számomra megszokhatatlan, de úgy vettem észre, hogy hat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

ficeglobog

2019. február 14.

Munkahelyemen erősen ki vagyok téve a fertőzéseknek. Amióta használom, nem fogott rajtam semmi nyavalya. Kúra szerűen ajánlott. Az íze nem finom, de engem nem zavar, nem azért szedem. Gyógyszerellenes vagyok, ha lehet inkább ilyenekre bízom az egészségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 14.

Csipetke

2018. november 22.

Kúra szerűen szoktam szedni. Szeptemberen elkezdem és három hónapig iszom. Mióta szedem nem voltam beteg. Maximum egy kis orrfújás de nem dőltem ágynak. Ízre nem valami finom nekem, de nyilván nem is ezért iszom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

goldgirl

2018. november 22.

Kb 3 hónap hasznalat utan ki merem jelenteni, hogy csodaszer. Nyár végén nagyon megfáztam, nyelni is alig bírtam napokig, de rendbe jöttem végül nagy nehezen. Akkor elkezdtem használni reggel este 30 csepp es lám azóta elkerult mindenféle nyavalya, pedig jajj körülöttem mennyien pruszkoltek, kohogtek. Valaki a környezetemben már 3x is kihordta lábon a betegséget, de rajtam nem fogott semmilyen kórság. Hátránya, hogy gyorsan fogy es nem olcsó, de ennyit be tudok áldozni az egészség oltárán :) 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

maffinka

2018. január 9.

Nagyon jó és természetes immun erősítő. Torokfájáskor, mandulagyulladáskor szoktam általában használni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 9.

flowing

2017. március 29.

Influenzás megbetegedések ellen csodaszer :) Amikor érzem, hogy kezdek megbetegedni, a két napos óránkénti csepegtetést követően meggyógyulok, nagyon sokat javít a közérzetemen. Eddig csak belsőleg használtam, de legutóbb végső elkeseredésemben, egy sebes, gyulladt pattanásra használtam (napi 2-3-szor ecseteltem vele), pár nap alatt gyönyörűen rendbe hozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Mundow

2016. január 4.

Nem tudok beszámolni sem pozitív sem negatív hatásról. Úgy éreztem, hogy téli időszakban jó lenne kicsit jobban támogatni a szervezetemet. Mostanában az ásványvizemet ízesítem vele felváltva a grapefruit cseppekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

devababa

2016. január 1.

Immunerositesre vettem tavaly tel elott, de egyaltalan semilyen hatasa nem volt ram, ugy osszeszedtem mindenfele natha es tarsait, hogy tulajdonkeppen csak a tavaszi meleg idojaras bekovetkeztevel gyogyultam meg. Eloiras szerint hasznaltam. Szeretem a gyogynovenyes izu cuccokat, de ez nem valt be.Igazan sajnaltam, mivel hiszek a termeszetes gyogymodban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

afonyaspitee

2015. december 17.

Csodaszer! Tavaly kezdtem el hasznalni vegso elkeseredesemben..Novemberben megfaztam, ami meg februarban sem mult el, allandoan folyt az orrom, fajt a torkom, kohogtem, ket hetente belazasodtam. Ettem napiszinten gyumolcsot, szedtem c-vitamint es ittam beres cseppet, jartam so barlangba, de egyik sem volt ennyire hatasos, mint ez! Mar az elso egy-ket napban ereztem a valtozast, sokkal jobb volt a kozerzetem, igy 4 honap utan eloszor!! Es lass csodat egy het mulva teljesen elmultak az alabb emlitett tunetek! :) Nekem az izevel semmi bajom, sooot mondhatni szeretem. :) Ha szorppel vagy barmilyen gyumolcslebe csopogtetve iszom, nem is lehet erezni az izet. 5/5!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 17.

nta2

2014. július 23.

Valóban hatásos szer, amit nem az ízéért kell szeretni, hanem a hatékonyságáért. Ebben legalább tudni mi van, míg a gyógyszerekben kevésbé. Ha betartjuk a "játékszabályokat", egyrészt ami rá van írva, másrészt hogy előtte és utána 1 órával semmit nem iszik-eszik az ember, mint általában homeopátiás szereknél és eltekintünk a kezdeti mellékhatástól, hogy az első néhány napban sűrűbben látogatjuk a mellékhelyiséget, akkor hamar kifejti hatását. Jobban megbízok ebben és más gyógynövényekben, mint a gyógyszerekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.

Hidratálók: Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract