Naturprodukt

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magnes, Módosítva: 2023. augusztus 8.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják.

A körömvirág tartalmú kenőcs gyulladáscsökkentő, sebgyógyulást elősegítő hatású. Alkalmazható: sebgyógyulás elősegítésére, nehezen gyógyuló sebek, kisfokú (I. fokú) égési sérülések és hosszantartó ágyhoz kötöttség során kialakuló felfekvések, kisebb bőrgyulladás, zúzódás, kelések kezelésére, valamint kiszáradt, repedezett bőr ápolására, viszeres panaszok, érgyulladás kezelésére.

Összetétel: 1 g kenőcs hatóanyag tartalma: 4,0 mg körömvirág (Calendula officinalis L., flos), kivonat (kivonószer: széndioxid).
Segédanyagok: finomított kukoricaolaj, sertészsír [1 % antioxidáns tartalommal; kevert természetes tokoferolok (E306), rozmaring kivonat, citromsav, poliszorbát 80, propilénglikol, aszkorbil-palmitát (E304)]

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ilke

2018. február 22.

Én a kisebb kiszerelést vettem meg (15 g) két hónapja. Nem tartom hűtőben, de nem változott az állaga. És nagyon lassan fogy, pedig sűrűn használom. A hideg miatt sokszor kirepedezik a kézfejem, este szoktam viszonylag vastagon bekenni a sebes részeket. Reggelre mindig sokkal szebb, és pár nap alatt be is gyógyul. Kézkrémnek nem lenne jó az állaga miatt, de csak a sebeken alkalmazva nagyon hatásos. Legközelebb is ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Luckuska

2018. január 17.

Totális csalódás. Büdös tömény ragacsos zsír az egész, mely filmrétegként csücsül a kezemen (vagy épp ahová felkenem), de fel nem szívódik az is biztos. Nesze semmi fogd meg jól (jó drága pénzért) kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

sophy83

2017. december 30.

A pici kiszerelés ellenére meglepően sokáig elég. Nagyon kevés is elég belőle. Sebekre, gyulladásokra szoktuk használni, nagyon hamar segít begyógyítani a sérüléseket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Krisztina76

2017. április 19.

Évek óta használom sebekre és száraz bőrre. Hihetetlen gyors és látványos a hatása. Az összetevői nagyon rendben vannak,még csak hasonlót sem találtam más márkából.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 19.

EgeresiLilla

2017. február 15.

A célnak megfelel, de nagyon furcsa állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

A célnak megfelel, de nagyon furcsa állaga van.

Nicy011

2016. november 19.

Az arcomra vettem meg, mert arctisztítás után nagyon begyulladt a bőröm. Két hete szenvedek vele, hogy lássak valami javulást, de nem sok. Eszembe jutott a körömvirág. Több termék összetevőjét és hatóanyagtartalmát is megnéztem, de egyikkel se voltam megbarátkozva. Úgy láttam ennek a krémnek van a legmagasabb hatóanyagtartalma. A gyors javulás érdekében döntöttem mellette. Nem bántam meg, mert a krém egy nap alatt lentebb vitte a gyulladást, látványos a javulás. Remélem a zsírossága nem üti ki az arcom. 5 csillagot kap tőlem, mert tényleg meg vagyok elégedve a hatásával. Az én bőröm pattanásra hajlamos, így a későbbiekben, ha kiütne sem adnok neki kevesebb csilagot, mert az alapvető funkcióját ellátja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

markibogi

2016. szeptember 15.

Az itteni vélemények alapján vettem meg a krémet a DM-be, ráadásul a nagyobb kiszerelést, ami kissé drága. Lehet, hogy túl magasra tettem a mércét a krémmel kapcsolatba, ugyanis nem azt hozta, amit vártam. Az tetszik, hogy sertészsír és körömvirág alkotja, tehát az összetevő barátságosak. Mivel hűtőbe kell tárolni, kissé megkeményedik, ami miatt nehéz kiszedni a tégelyből. Nagyon fura felkenni a bőrre, ugyanis nem szívja be. Ha nagyobb mennyiséget raksz a sebre, még le is folyik. Nagyon érződik a zsír szaga. Mind ezt el is viselné az ember lánya, hogyha a hatása szuper lenne. Sajnos én nem ezt tapasztaltam :( A bőröm zsírosabb lett és pattanások jöttek ki rajta. A sebet nem szárította, hanem egy érdekes réteg képződött rajta. Úgy tudnám jellemezni, mikor kiázik egy seb. Sajnos nem jött be és még drága is volt :( Jár a két csillag az összetevők miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

HardCandy092

2016. augusztus 23.

A gyógyszertárban vazelinos körömvirágkrémet kerestem, mert a Naturland és társai nagyon nem váltak be.Vazelinos az nem volt, de ezt ajánlotta a gyógyszertáros nő, nem emlékszem, hogy ennyiért vettem volna, de mindenesetre jó döntés volt. Télen berepedezett bőrre nagyon hatékony, vagyis az egyetlen kenőcs/krém, ami segít. Ezen kívül érgyulladásokra is tényleg hatásos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

tugabi

Korcsoport: >54
2016. augusztus 19.

A hatása válozatlanul kiváló, de régen sokkal "tömörebbnek" tűnt és a színe is teljesen más volt. Szinte narancs-vörös kenőcsre emlékszem, most már olyan sárgás-zöldes(?). Lehet hogy a hatása majdnem ugyanaz, de biztosan kevesebb a karotin tartalma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

snowyfairy

2016. július 12.

Kicsinek tűnik a kiszerelés, de nagyon hatékony és kevés kell belőle, szóval megéri az árát. Kisebb égésekre, gyanta után ápolónak meg a kinyomott, száraz pattanás hegekre csodaszer. Hála égnek semmi allergizáló nincsen benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.