Naturprodukt

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magnes, Módosítva: 2023. augusztus 8.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják.

A körömvirág tartalmú kenőcs gyulladáscsökkentő, sebgyógyulást elősegítő hatású. Alkalmazható: sebgyógyulás elősegítésére, nehezen gyógyuló sebek, kisfokú (I. fokú) égési sérülések és hosszantartó ágyhoz kötöttség során kialakuló felfekvések, kisebb bőrgyulladás, zúzódás, kelések kezelésére, valamint kiszáradt, repedezett bőr ápolására, viszeres panaszok, érgyulladás kezelésére.

Összetétel: 1 g kenőcs hatóanyag tartalma: 4,0 mg körömvirág (Calendula officinalis L., flos), kivonat (kivonószer: széndioxid).
Segédanyagok: finomított kukoricaolaj, sertészsír [1 % antioxidáns tartalommal; kevert természetes tokoferolok (E306), rozmaring kivonat, citromsav, poliszorbát 80, propilénglikol, aszkorbil-palmitát (E304)]

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kissbarbara1990

2016. január 30.

Szemöldöktetoválásomat kentem vele, de csak az első pár napban, mert ahogy megolvadt a bőrömön lefolyt a szemeimbe és eléggé homályosan láttam :D
De, mint sebgyógyító kenőcs jó, de túl drágának tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

De, mint sebgyógyító kenőcs jó, de túl drágának tartom.

ccvc

2015. december 8.

na ez egy jó cucc. az összes létező "labellot" a számra kentem már, de az eredmény az volt, hogy nem unatkoztam a munkahelyemen (mint most), mert szedegettem le a számról a cafatokban lógó bőrdarabkákat (esküszöm jó poén volt, csak aztán a látvány elvette az életkedvemet is)
na de vissza a termékhez. ezt kenem a számra már egy ideje és mondhatni hibátlan. pedig én az az unalmamban/koncentrálás közben szájrágós/szájtépkedős típus vagyok. mikor érzem, hogy most egy kicsit túlzásba vittem a szám buzerálását, rákenem ezt a kenőcsöt másnapra rendbe is hozta. szóval ez egy 5 csillagos cucc számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 8.

Ophelia

2015. november 5.

Mindig tartunk itthon, sok mindenre hatásos, ha kireped a szám sarka, néhány éjszaka alatt rendbe hozza, de veszélyesen kiszáradó bőrterületekre, kisebb gyulladásokra is kiváló. A disznózsíros illatától nem vagyok elájulva, de valamit valamiért...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

MissC

2015. október 19.

Még pár évvel ezelőtt jöttek ki csúnya kiütések a szám körül, kb. fél hét alatt eltüntette őket. Azóta mindig van itthon, kiütésekre, hegekre, kirepedezett bőrre egyaránt tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

Nikk89

2015. október 16.

Nekem ez a krém, az amúgy is száraz arcbőrömet "repedezetten" szárazzá teszi. Iszonyatos a szárító hatása, így herpeszre, vagy hegekre tudnám elképzelni, amit le kell szárítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

Bermuda

2015. október 6.

Régen neves német gyártó terméke, de ma már annyira lecsökkentették a hatóanyagtartalmát, hogy 97-98%-ban sertészsírról beszélünk, a körömvirág-kivonat tartalma 1% alatt van. Ettől függetlenül működhet, de én is csak a kíméletes összetevő-listát tudom felhozni pozitívumnak, máskülönben nagyon túlárazott termék. Ennyi erővel a Tesco vödrös étkezési zsírral is kenegethetném a száraz bőrt és hegeket, az is ugyanúgy segítene rajta (ha kell még szakirodalmat is rittyentünk a hatás bizonyítására).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

Balaton

2015. július 30.

Műtét után használtam, nagyon szép lett a heg utána. Teljesen meg voltam vele elégedve! És nem utolsó sorban az ára sokkal kedvezőbb a patikában kapható hegre való krémeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 30.

almazsu

2015. május 14.

Hegre kenem éjszakára, valamint kiszáradt bőrrészekre. Imádom! Kellemes az illata, gyönyörű simává teszi a bőrömet reggelre.A hegem is látványosan gyógyul, igaz hegkezelővel kombinálva használom. Megnyugtató számomra, hogy natúrkozmetikum és semmi rossz összetevőt nem tartalmaz. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

gigi

2015. február 3.

A legszebb összetevőlistás körömvirág krém a piacon. Végigvizslattam minden egyes fellelhető darabot és sokszor megdöbbenve tapasztaltam, hogy a legtöbbnél alig van körömvirág, az így elnevezett krémekben. Illetve, hogy tehetnek tele illatanyaggal egy olyan krémet, amit eleve gyulladásra és égési sérülésekre ajánlanak, ez számomra örök rejtély...
Ennek nincsen ugyan parfüm illata, de nagyon kellemes natúr (abszolút nem zavaró) gyógynövény illata van. Sűrű, szinte kemény állagú. Abszolút hatásos, én sebeken próbáltam, hamar gyógyultak vele.
Igaz, hogy drágább, mint a többi gyártó körömvirág krémei, de kérlek nézzetek INCI-t, mielőtt valamit sebre kentek!
Az Allee gyógyszertárban árulják cuki 15 g-os kiszerelésben is (8-900 ft), ami szintén nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.

sunbazsi

2014. szeptember 3.

Csodaszer! Műtét után sebre használtam és nagyon elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Csodaszer! Műtét után sebre használtam és nagyon elégedett voltam vele.