Naturprodukt

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magnes, Módosítva: 2023. augusztus 8.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják.

A körömvirág tartalmú kenőcs gyulladáscsökkentő, sebgyógyulást elősegítő hatású. Alkalmazható: sebgyógyulás elősegítésére, nehezen gyógyuló sebek, kisfokú (I. fokú) égési sérülések és hosszantartó ágyhoz kötöttség során kialakuló felfekvések, kisebb bőrgyulladás, zúzódás, kelések kezelésére, valamint kiszáradt, repedezett bőr ápolására, viszeres panaszok, érgyulladás kezelésére.

Összetétel: 1 g kenőcs hatóanyag tartalma: 4,0 mg körömvirág (Calendula officinalis L., flos), kivonat (kivonószer: széndioxid).
Segédanyagok: finomított kukoricaolaj, sertészsír [1 % antioxidáns tartalommal; kevert természetes tokoferolok (E306), rozmaring kivonat, citromsav, poliszorbát 80, propilénglikol, aszkorbil-palmitát (E304)]

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Riruka

2012. június 6.

Nagyon jó krém, imádom használni! Bevált a kisebb sebekre, pattanásokra és még a fájó, nehéz lábaimra is, remek visszérmegelőzésre. Nincs túl jó illata, de a hatása mellett ez engem nem érdekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

andy0207

2012. április 12.

Körülbelűl 1 hónapja használom (friss) műtéti hegre. Szépen gyógyul.
Még az arcomra használtam párszor,aztán 2-3 nap múlva csodálatosan elkezdett tőle hámlani a bőröm.ezért csak 4 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

Körülbelűl 1 hónapja használom (friss) műtéti hegre. Szépen gyógyul.

bogibooo

2012. február 15.

én télen alkalmazom, mert sajnos elég gyakran fújom az orromat (általában nem megfázás) de ez a krém expressz gyorsasággal rendben artja és elmúlik a fájdalmas égő érzés is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 15.

k.greg.buda

2011. október 22.

Nem pont ugyanezt a márkát használom, de eddig ahány körömvirág kenőcsöt kipróbáltam mind ugyanolyan jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 22.

Rony

2011. szeptember 21.

Én gyantázás utáni bőrnyugtatóként használom. Nagyon jó, a kis piros pöttyök hamar eltűnnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 21.

natasa

2011. szeptember 20.

Én gyógykrém készítéséhez használom, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. szeptember 20.

Én gyógykrém készítéséhez használom, nagyon elégedett vagyok vele.

fabkitti

2011. szeptember 20.

A körömvirágos krémek iszonyatosan jó gyulladáscsökkentők,kicsit vizesebb kézzel felvitt ezen zsírosabb krém,még a pattanások gyulladására is alkalmas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 20.

magnes

Korcsoport: >54
2011. szeptember 8.

A krém összetevői csak az ismertetett formában szerepelnek a dobozon.
Nyáron kezdtem el használni az arcomra, amikor picit megkapta a nap. Alapvetően pirosodásra hajlamos, a T vonalon kívül nagyon száraz az arcbőröm, ez a kenőcs remekül karbantartja a bőröm, azóta gyakran használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. szeptember 8.

A krém összetevői csak az ismertetett formában szerepelnek a dobozon.