Naturprodukt

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 905 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mogyizsuzsi650304, Módosítva: 2011. október 31.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 905 Ft

Kifejezetten fogágybetegségek és fogínyvérzés megelőzésére kifejlesztett fogkrém. Ebben a fogakat alaposan tisztító krémben különleges hatóanyag van, mely azonnal, érezhetően feszesebbé és szilárdabbá teszi az ínyt.

Kiszerelés: 75 ml

Ár: 905 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 800 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Budapest, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

Tmika

2018. június 8.

Nagyon sűrűn volt korábban fogínygyulladásom, ez a fogkrém megszüntette ezt a problémát. Az elején nagyon fura érzésem volt tőle, mintha éretlen gyümölcsbe haraptam volna, úgy összehúzta a számat, de ez pár hét után elmúlt. Drága, de segített, szóval maradok ennél. Néha egészen fura ajándékokat csomagolnak mellé, így lett egy zsebtükröm, és egy ceruzám, amikre egyáltalán nincs szükségem, ezeknél sokkal jobban örültem egy mellékelt fogkefének. Használok más fogkrémet is mellette, de napi egyszer biztos ezzel mosok fogat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

6vilag

2018. május 9.

Vannak kedvenceim a fogkrémek terén, de mindíg kipróbálok valami újat is. Csak este használom, elektromos kefével és 2 percig mosok vele fogat. Szerintem nagyon jó. A férjem nem bírja megszeretni, pedig szerintem nincs semmi baj vele, az íze is mondjuk úgy, hogy kellemes. Semmilyen negatívumot nem tudok elmondani vele kapcsolatban. Íze kellemes, jól tisztít, nem érzékenyek utána a fogaim és nem is vézik az ínyem. Biztos, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

edina66286628

2018. február 7.

Végre újra fényesek a fogaim, hála ennek a fogkrémnek. Mostmár csak ilyet fogok venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Bettu

2018. január 8.

Nem rossz fogkrém, kicsit folyósabb, mint az átlag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Nem rossz fogkrém, kicsit folyósabb, mint az átlag.

anidek

2017. november 1.

Megszüntette a fogígy vérzésemet, azóta anyukámnak is ajánlottam, akinek kezdett visszahúzódni az ínye. Panaszmentes, amióta használja. Minden alkalommal érezhető. hatása. Nekem csak ez a fogkrém segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

PipacsJuci

2017. augusztus 31.

A termék ami segített! Egy éve csak ezt használom. Sokat szenvedtem a fogínyvérzés miatt, de egy hét múlva minden panasz elmúlt. Soha nem éreztem, hogy furcsa íze lenne. Paradontax nálam sem vált be. Müllerben veszem, szokott akcióban lenni vagy Müller szombaton többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

jbbogi

2017. június 15.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet, újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet, újravevős.

Zsokaa

2017. április 23.

Mintát próbáltam, ami azt hiszem, négy alkalomra volt elég. Az íze nem a legjobb, de elmegy. Az állagának sincs baja. De nekem nem tetszett. Biztos, hogy nem veszem meg. Valahogy nem volt jó érzés ezzel fogat mosni, illetve gyulladás is volt a számban, míg ezt használtam. Fura, de a két este alatt fájlaltam az ínyem egy ponton. Amint másik fogkrémet használtam, semmi probléma nem volt, a gyulladásnak nyoma sem volt. Lehet csak véletlen egybeesés, de akkor sem tetszett. Négy csillagot azért adok, mert nem egy egész tubusnyit teszteltem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

ClaireKiss

2017. március 11.

Fogérzékenységre, olykor vérző ínyre vettem meg, sok vélemény és tapasztalat elolvasása után. Érzem a változást, jobb, viszont ami miatt én le fogok vonni egy csillagot, az az, hogy irgalmatlanul kiszáradt tőle az ajkam! Eleinte minden nap ezzel mostam a fogam, de most csak heti max 2-3x, a szárazság miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

kismano000

2017. február 28.

Fogorvos ajánlására vettem meg. Nagyon hatásos fogkrém. Nem gyullad be az ínyem, nem érzékenyek a fogaim. Meg vagyok elégedve a hatásával, én is ajánlom ezt a terméket!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Sorbitol, Aluminum Hydroxide