Naturprodukt

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 905 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mogyizsuzsi650304, Módosítva: 2011. október 31.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 905 Ft

Kifejezetten fogágybetegségek és fogínyvérzés megelőzésére kifejlesztett fogkrém. Ebben a fogakat alaposan tisztító krémben különleges hatóanyag van, mely azonnal, érezhetően feszesebbé és szilárdabbá teszi az ínyt.

Kiszerelés: 75 ml

Ár: 905 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 800 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Budapest, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

madaras

2014. április 26.

Nekem ez a fogkrém nagyon bevált,mindig ezt veszem. Az érzékeny fogaimra kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 26.

CrazyKid

2014. április 19.

Éjszakai durva fogkocogtatás miatt (amit ugye nem tudok kontrollálni) a fognyakam megdőlt és kint van.Rettentően érzékeny volt,hidegre melegre egyaránt,bármivel is mostam. Mióta rátaláltam erre a fogkrémre már nem fáj a fogmosás és az sem ha túl hideget vagy meleget eszem. Kissé híg, de jól habzik,jól tisztít. Eléggé szárít és az ára kicsit borsos azért a mennyiségért amit kapunk, de nekem megéri,hogy ne fájjanak a fogaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

gioia

2014. március 15.

Nagyon fura volt. Nem igazán habzott, utána meg kiszáradt a szám. Kb. két használat után kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

sziszo

2014. február 12.

Egy ideig használtam mert fogorvos is jókat mondott róla. Szép volt az ínyem tőle, de sajnos azt vettem észre, hogy amikor hosszú távon ezzel mosok fogat az állam és a szám körül teljesen kipattog a bőröm. Pattanások jelennek meg és ráadásul elég agresszív fajták. Sokáig nem vettem észre mitől lehet, majd olvastam, hogy nem megfelelő fogkrém okozhatja. Váltottam és el is múltak... Így én ezt kb egy héten egyszer ha használom, mert más fogkrémek használata mellett vérzik az ínyem így néha azért még bevetem ezt. Többféle fogkrémet használok felváltva. Himalaya-sensodyne-elmex-drágább fajta fogfehérítős stb... így most minden jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

timity

2013. november 6.

Nem csodaszer, és a viszonyításom alapján 4-est tudok adni neki. Mivel az íze semmi "extra", kb.a Lidl saját márkás fogkrémje hasonló ehhez, vagy jobb.. Hatásra hozza amit kell és ezért azt mondom megéri az árát, de nem venném újra, mert vannak ennél kiemelkedőbb testvérei. Pl nálam Sensodyne TC, Parodontax.. Igaz a Meridolt megelőzi az íze miatt és a Lidliset is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Ágic@

2013. május 6.

Próbáltam már ezt is és a parodontaxot is, az utóbbi hatékonyabbnak bizonyult. Viszont aki az íze miatt nem szereti a parodontaxot, az nyugodtan használhatja ezt, sokkal enyhébb az íze és krémesebb az állaga, a színe is világosabb. Egy sima mentolos fogkrémnél biztosan jobb, de szerintem a parodontaxnál nem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

baobe

2012. október 27.

Fogínyvérzés ellen használom többek közt ezt a fogrémet is, felváltva más, direkt fogíny rendbetételt ígérő, társával együtt. (Meridol, Parodontax) (Ezt, az alumínium miatt, már csak addig fogom, míg el nem fogy.)
Amúgy ez egy jó fogrém, szépen tisztít, nem kellemetlen az íze, de, szerintem, önmagában nem segít egyik fogrém sem. (Legalábbis esetemben.) Kipróbáltam, hetekig, hónapokig használtam, semmi változás. Ugyanis - mint kiderült, nekem nem gyulladás okozta a vérzést, hanem, hogy túlmostam a fogam :( Én mindig is ennyire sikáltam, csak - gondolom - a kor előrehaladtával a fogíny egyszer csak megadta magát.
(Off, de hátha valakit érdekel: Ami nálam elmulasztotta a vérzést: Nem tudom pontosan, ezek közül melyik, ezért leírom mindet. 1. Hagyományos fogkefe végleges száműzése (azzal jobban tudunk sikálni), az elektromos fogkefe sokkal kíméletesebb. 2. Hialuronsav rákenve. Először Gengigél formájában próbáltam a hialuronsavas kezelést, nem látszott az eredmény. 3. Hialuronsav + Q10 tabletta. Jelenleg az 1 + 3 kombinációja + most épp a Lacalut Aktív fogrémet használom, ez utóbbiről le fogok állni.)
Lepontozás és a fogkrém használatának abbahagyása az alumínium miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 27.

Lepontozás és a fogkrém használatának abbahagyása az alumínium miatt.

Nory08

2012. szeptember 4.

Nem használtam még ilyen fogkrémeket, tehát összehasonlítási alapom nincs. Én azt mondom megéri az árát, és tényleg, ami rá van írva az úgy is van. Jól tisztít, kicsit fura mentás íze van, de sokáig frissen tartja a leheletet. Olyan, mintha védőréteget képezne a fogakon és így nem képződne lepedék rajtuk. Az érzékeny fogaim érzéketlenek lettek. :) Mi a párommal megkedveltük. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Blueberry

2012. március 5.

Anyukám szerint a legjobb fogkrém az Elmex mellett, ennek ellenére nem nagyon használtuk, mert a reklámok mindig elcsábítottak. Végül csak vettem egyet, de semmi különöset nem tapasztaltam. A fogaim rendben vannak, gondolom ezért nem tudott pluszt nyújtani. Aztán 3 hete úgy gondolta a bölcsességfogam, hogy ő most kibújik. Reggelre be volt gyulladva, nagyon érzékeny lett és fájt. Továbbra is ezzel mostam fogat és 1 nap alatt megszűnt a kellemetlenség. Egy hétre rá, vettünk valami fogfehérítős csodafogkrémet, megmostam vele a fogamat és reggelre ismét begyulladt. Használtam tovább, mert kíváncsi voltam annak a tudására, de gondoltam megpróbálom újra a Lacalutot, hátha... és tessék, másnap semmi baja nem volt a bölcsességfogamnak. Szóval tudhat valamit és egyelőre csak őt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Nico1984

2011. október 31.

Nekem kiszáradt tőle a szám, de azért nem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 31.

Nekem kiszáradt tőle a szám, de azért nem volt rossz.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Sorbitol, Aluminum Hydroxide