Neogranormon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2022. június 16.

Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Hámosító, a bőr felmaródása, valamint kisebb hámhiányok kezelésére szolgáló kenőcs. Összetevőinek komplex hatása révén védi a hámsejteket, így az egészséges hámréteget is. Bőrregenerációt elősegítő hatása következtében fokozza a bőr ellenállását a fertőzésekkel szemben, elősegíti a hámsérülések gyógyulását. Alkalmas a felületes bőrsérülések, felmaródások (kidörzsölt orr, horzsolás), enyhe égési sebek hámosítására, valamint a pelenka okozta bőrgyulladás és szoptatás alatti berepedezett emlőbimbó kezelésére.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Virgilla

2018. május 31.

No.1. Nálunk legalábbis. Míg nem született meg a kislányom, addig is kentük mindenhova. Sebre, pattanára, epilálás után a lábamra, stb. Mióta kislánykánk is van, neki is ez a nyerő. Az illatát egyszerűen imádom, nekem ez a babaillat. :D A kipirosodott popót simán rendberakja pár nap alatt. Illetve a kipállást is 2 kenés után helyretette. Szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

sheol

2018. május 29.

Gyerekkorom óta barátom. Anyukám is mindent ezzel kent, most én is. Horzsolást, sebeket, epilálás után a lábamat. Én az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

csajreni

2018. május 25.

Intim gyanta után használom, tökéletesen megnyugtatja a bőrt, nem is kell ennél több. Nagyon kevés is elég belőle, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

hamamelis

2018. május 25.

Jól hámosít, ezt ezerszer bizonyította. Bőrpírra, babapopsira nem volt kifejezetten jó, nem is igen használtam ilyen célra (bár a szaga ad valami olyan régi, megnyugtató babaillatot a pelenkás csecsemőknek, amitől tök jó emlékeim lesznek, anyám is használta rám, biztos emiatt). Kipirosodott orra jó, cicire nem próbáltam, bár nem volt szoptatással gondom. Horzsolás, kis sebek, hasonlókra használom, és mindig van az úti elsősegélycsomagomban is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Timea22

2018. április 23.

Mindig van itthon belole, ugyanis mindenre ezt kenjuk. Szuperul hamosit, bornyugtato. Alapkellek a haztartasban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Hecate

2018. április 11.

Annyi mindenre jó, hogy a háztartásunk nélkülözhetetlen kelléke. Felhasználási javaslatait már a többiek már leírták előttem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

stunde67

Korcsoport: >54
2018. április 4.

Örök darab a gyógyszeres fiókomban. Érzékeny bőrömre is kenhetem akár műtét után. Drágább csodakencékkel vetekszik. Nemcsak hámosít, de hidratál is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 4.

TaZsa

2018. március 27.

Mikor elköltöztem otthonról ez volt az első dolog ami jött velem.
Mindenre és mindenhova ezt kenem.
- bármilyen horzsolás, seb stb.
- bőrnyugtatásra
- köröm/körömágybőr drasztikus lerágása miatti fájdalom enyhítésére, nyugtatására (estére alaposan bekenni, reggelre kb visszanő a köröm, a bőr begyógyul)
- már kifakadt sebes herpesz/pattanás gyors nyugtató begyógyítására
- kicserepesedett ajkak (az íze kicsit kellemetlen, kesernyés)
- nátha után (közben) zsepi által kidörzsölt/kisebesedett orra (én már rutinosan ha sokat kell fújnom: fújom-kenem, fújom-kenem így évek óta nem volt az a csípős kellemetlen érzésem
- legutóbb a télen nagyon kiszáradt sarkamra próbáltam ki (számos más kence után végső elkeseredésemben) és hát persze... hisz hámosít. A mély berepedéseket eltüntette, soha nem volt ilyen puha a sarkam. Persze előtte egy jól kiáztatott habkövezés azért nem árt.
Hirtelen ennyi :) már a párom is ezt keni mindenre (pedig ő utálja a szagát).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 27.

Mikor elköltöztem otthonról ez volt az első dolog ami jött velem.
Mindenre és mindenhova ezt kenem.
- bármilyen horzsolás, seb stb.
- bőrnyugtatásra
- már kifakadt sebes herpesz/pattanás gyors nyugtató begyógyítására
- kicserepesedett ajkak (az íze kicsit kellemetlen, kesernyés)
Hirtelen ennyi :) már a párom is ezt keni mindenre (pedig ő utálja a szagát).

Cat21

2018. március 26.

Mindig van itthon. Legjobb hàmosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

Mindig van itthon. Legjobb hàmosító.

Kremcica

2018. március 24.

Örök darab, hámosításra kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Örök darab, hámosításra kiváló!