Neogranormon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2022. június 16.

Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Hámosító, a bőr felmaródása, valamint kisebb hámhiányok kezelésére szolgáló kenőcs. Összetevőinek komplex hatása révén védi a hámsejteket, így az egészséges hámréteget is. Bőrregenerációt elősegítő hatása következtében fokozza a bőr ellenállását a fertőzésekkel szemben, elősegíti a hámsérülések gyógyulását. Alkalmas a felületes bőrsérülések, felmaródások (kidörzsölt orr, horzsolás), enyhe égési sebek hámosítására, valamint a pelenka okozta bőrgyulladás és szoptatás alatti berepedezett emlőbimbó kezelésére.

RKBrigi

2021. július 19.

Epilálás után használtam hogy levigye a lábamról a pirosságot, nekem szuperül működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

Rebeka_R09

2021. június 12.

Mindenre jó! Egyik legszuperebb terméknek találom, pattanást, sebet bármit lehet vele kezelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 12.

Kajmi

2021. június 9.

Lényegében mindenre is lehet kenni. Én arcra használom személy szerint pattanások utáni foltok halványítására. Kisebb sérülések kezelésére, bőrpirosodásra, náthától kicsípett orra, kicserepesedett szájra, kislányomnál néha pelusos gondokra, hámosításra... lehetne még sorolni. Nagyon jó krém. Tényleg érdekes, hogy milyen sokan dicsérik, pedig az INCI nem a legszebb...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

Lona22

2021. április 17.

Tökéletes krém, mindenre jó. Érdekes, hogy az összetevőlistája miatt egyébként nem a legjobb, mégis mindenki dicséri és senkinek sem okozott irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

viragocskaa

2021. április 6.

Mindig van itthon, igazi kis csodaszer!
Sebekre, pattanásokra, irritált bőrre, mindenre jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

Mindig van itthon, igazi kis csodaszer!
Sebekre, pattanásokra, irritált bőrre, mindenre jó.

Viki

2021. március 16.

Nagyon szeretjük ezt a kis csoda krémet és ez az ami mindig van itthon. Jo bőrpírre, pattanásra, kissebb serulésekre, sőt felfekvésre is, amikor 4 hétig az ágyat nyomtam. Az egyik legjobb krém ősidők óta. Imádjuk 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

Kitsyke

2021. március 11.

Gyulladascsokkento hatasu, elsosorban pattanas utani nyomokra vettem de nem hasznalt, de gyulladasos nyaki pattanasokon segitett, 1 ejszaka alatt szebbe tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Kingaisa

2021. március 11.

Mindenre jó; horzsolás, pattanás utáni foltok halványítása...Mikor gyermekem kicsi volt pelenkázás után is ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

noricza

2021. február 26.

Mindig van itthon, ezaz a termék amit senekinek sem kell bemutatni. Nem tudom kapott e valakitől rossz véleményt, de részemről ez a mindenre is jó, tényleg mindenre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

Mona29

2021. február 26.

Háromból két gyermekemnél a Sudocream mellett ezt használtuk. Nagyon jó kis krém, Szépen helyrehozta, amiket kellett: horzsolás, seb, pattanás utáni hámosítás, náthától kipirosodott orr, kiszáradt száj, pelusgondok. Kisebbik lányomnál most a baby-verziót használjuk, de lehet, hogy ismét vásárolok ebből is, már régen volt itthon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.