Neogranormon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2022. június 16.

Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Hámosító, a bőr felmaródása, valamint kisebb hámhiányok kezelésére szolgáló kenőcs. Összetevőinek komplex hatása révén védi a hámsejteket, így az egészséges hámréteget is. Bőrregenerációt elősegítő hatása következtében fokozza a bőr ellenállását a fertőzésekkel szemben, elősegíti a hámsérülések gyógyulását. Alkalmas a felületes bőrsérülések, felmaródások (kidörzsölt orr, horzsolás), enyhe égési sebek hámosítására, valamint a pelenka okozta bőrgyulladás és szoptatás alatti berepedezett emlőbimbó kezelésére.

Mamamacica

2021. február 3.

Szemöldökszedéstől kipirosodott bőrre csak ez vált be, semmi más. A kisfiam fenekére is ez a legjobb. A szoptatástól kirepedt mellbimbón is segített.
Mindíg van itthon.
Az egyik legszuperebb dolog a világon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 3.

Mindíg van itthon.
Az egyik legszuperebb dolog a világon.

Yvaine

2020. december 2.

Ez az a krém, aminek tényleg alapdarabnak kell lennie otthon. Univerzális, lehet kenni mindenre :) Főleg pattanásokra használom, de ha nincs más, hidratálóként sem rossz. Reggelre minden esetben szép bőr az eredmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

Vikkkinca

2020. november 13.

Nekem jolly joker!
Vágás,horzsolás,égés,csípés,gyulladás...szóval mindenre ami bőrsérülés.
Amikor a fiam megszületett (22éve) azóta állandó tartozék az piperepolcon. Popsi kipirosodására ajánlották,de azóta minden sérülésre használjuk- egyből nyugtatja a bőrt,és a sűrű állagának köszönhetően sokáig nem kell újra kenni. Nyaraláshoz is elengedhetetlen! Nagyon praktikus,hogy több méretű kiszerelésben is kapható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 13.

Nekem jolly joker!
Vágás,horzsolás,égés,csípés,gyulladás...szóval mindenre ami bőrsérülés.

zonga

2020. október 31.

Régóta ismerem, ha szükséges, használom. Régen a kisfiam bőre teljesen begyulladt, kipirosodott a pelenkától, egyedül ez nyugtatta meg. (A Bepanthen nem.) Tegnap volt valami csúnya gyulladás, csípés a combomon, sok pici viszkető göb, iszonyatosan viszketett, bekentem, láss csodát, szépen helytretette a krém És nemcsak megszüntette a göböket, hanem szépen megnyugtatta a bőrömet, rögtön elmúlt a viszketés.
Nem mondom, hogy napi szinten használjuk, és volt, amikor nem éreztem annyira hatásosnak, de alapvetően jó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 31.

blue16

2020. október 31.

Kombinált bőrömön esti hidratálóként használom hónapok óta .. csodaszer pattanásokon rengeteget segít a hegeket halványítja.rutinom állandó része marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 31.

Vivi629

2020. október 21.

Főként pattanásokra szoktam használni helyileg. Akneroxiddal jól működik, mert az kiöli a pattanást de piros pöttyöt hagy (ami már nem dudorodik), akkor jön a neogranormon, ami pedig segít, hogy gyorsan elmúljon a pötty. Szemöldökszedés, szőrtelenítés után is szívesen használom, az illata is nagyon szupi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

AVoracsek

2020. október 19.

Nagyon szeretem, mindig tartok otthon. Kifejezetten jó kisebb sebekre, horzsolásokra, náthás időszakban a kipirosodott orra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

TamaraS

2020. augusztus 18.

igazi csodaszer ami mindig van itthon! kidörzsölt orra, feltört lábra, sebekre...:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Babooca

2020. augusztus 18.

Az egyik kedvenc krémem náthás időszakban. Ez az egyetlen, ami a kisebesedett orromat nem bántja és egy éjszaka alatt gyógyítja. Zsíros, kicsit levendulás illatú, amit nem szeretek, de egyébként egy szuper krém. Mindig újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

barbika97

2020. augusztus 17.

A Manna Coco sószappanja totál elkúrta az arc bőrömet pár héttel ezelőtt. Nem hogy szebb, hanem még csúnyább lett az arcom. Alig látszott/látszik ki a gyulladt, piros pattanásoktól. A durva hámlásról nem is beszélve. Szombat éjjel egy hírtelen ötlettől vezérelve azonban elkezdtem ezzel a kis krémecskével kezelni a kényes felületeket és láss csodát, ha lassan is de biztosan elindult az arcocskám a gyógyulás felé. Az ocsmány dudoros patikat pikk-pakk helyre tette. Ki szedte belőlük a dzsuvát anélkül hogy szétnyomkodtam volna az arcom. Hálás vagyok ezért a krémért mert egy igazi kis életmentő számomra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.