Neogranormon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2022. június 16.

Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Hámosító, a bőr felmaródása, valamint kisebb hámhiányok kezelésére szolgáló kenőcs. Összetevőinek komplex hatása révén védi a hámsejteket, így az egészséges hámréteget is. Bőrregenerációt elősegítő hatása következtében fokozza a bőr ellenállását a fertőzésekkel szemben, elősegíti a hámsérülések gyógyulását. Alkalmas a felületes bőrsérülések, felmaródások (kidörzsölt orr, horzsolás), enyhe égési sebek hámosítására, valamint a pelenka okozta bőrgyulladás és szoptatás alatti berepedezett emlőbimbó kezelésére.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szanetti

2020. augusztus 4.

Életmentő volt, amikor a bőröm úgy gondolta nem hajlandó bent tartani a tetoválást. Szétvált a bőröm, és szemmel látható volt a festék...gyors megoldás kellett. Nálam levizsgázott 2 nap alatt intenzív kenés után gyönyörűen begyógyult.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Nixi99

2020. július 22.

Imádom, mindig tartok itthon egy tubussal, a gyulladt pattanásokat gyorsan gyógyítja. Én főleg a kinyomkodott pattik helyére kenem, ezzel sokkal gyorsabban rendbe jönnek, mintha csak önmagában hagynám őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Sosann

2020. július 20.

A legszuperebb dolog, mindenre jó!
Arckrémnek használom néha ha sebes az arcom az aknémtól, néha pedig a számra, ha herpeszem van, mindkettőn sokat segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

A legszuperebb dolog, mindenre jó!

ziza27

2020. június 29.

Kb. 3 éves lehettem, amikor véletlenül leforráztam a mellkasomat, amin jó nagy égési sérülés keletkezett. Mindent elárul a krém hatásáról, hogy maradéktalanul eltüntette a heget. Azóta a család erre esküszik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Miruska

2020. június 29.

Imádom az illatát. Pelenkázáshoz használjuk, ha szükséges, gyors gyógyír. Emlékeim szerint már engem is ezzel kentek babakoromban. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Fiszuli

2020. május 14.

Állandó otthoni krém kisebb hámsérülések, hámlások, erősebb kiszáradások kezelésére, de volt, hogy sebre is használtam. Imádnivaló az illata, a dolgát nagyon jól teszi. Gyorsan gyógyul tőle a bőr. Nagyon jól beszívja a bőröm, csak minimális réteget hagy, de azt sem törölgetem le. Megkérdőjelezhetetlen a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Bevimici

2020. május 6.

Szerintem nem kell bemutatni a krémet. Ha lehorzsolom magam vagy megégetem stb. én rögtön ezt használom rá. + Sok műkörmös év után nagyon puha lett a körmöm és állandóan letört. Én a körmömet is kenem vele és már egy hét után sokat javít!.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

megartron

2020. április 30.

Feltörte a cipő a lábam, aztán lassan akart gyógyulni, eszembe jutott, hogy éppenséggel van egy ilyen kenőcsöm (ettől vártam a pattanások megszűnését, de abban nem segített). 2x kentem a sarkamra és szinte nyoma sincs már a sebnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

hdori23

2020. április 19.

Update: Még mindig alaptermékem a kis gyógyszeres ládámban, a mostani helyzet miatt a sok kézmosás és fertőtlenítés megtette a hatását a kezemen. Véresre száradt és húzódott, egyik krém se segített így hozzáfordultam. Nem bántam meg egy éjszaka alatt sokat segített. Akinek hasonló a problémája az tegyen vele egy próbát :)

Nagyon szeretem, évek óta használom főleg a herpesz után és a sebeimre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Nagyon szeretem, évek óta használom főleg a herpesz után és a sebeimre.

Timo6

2020. február 18.

Nálunk évek óta mindig van itthon. A párom is nagyon szereti. Minden helyzetben megállja a helyét, ezért csakis 5 csillagot kaphat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.