Neogranormon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2022. június 16.

Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Hámosító, a bőr felmaródása, valamint kisebb hámhiányok kezelésére szolgáló kenőcs. Összetevőinek komplex hatása révén védi a hámsejteket, így az egészséges hámréteget is. Bőrregenerációt elősegítő hatása következtében fokozza a bőr ellenállását a fertőzésekkel szemben, elősegíti a hámsérülések gyógyulását. Alkalmas a felületes bőrsérülések, felmaródások (kidörzsölt orr, horzsolás), enyhe égési sebek hámosítására, valamint a pelenka okozta bőrgyulladás és szoptatás alatti berepedezett emlőbimbó kezelésére.

Buklika

2020. február 13.

A kozmetikusok, akikhez jártam, állandóan ezt használták gyantázás után. Régebben arra használtam, hogy a pattanásokat vagy a segbeket gyógyítsa, de hamar félretettem, mert a vart mindig csak feláztatta, és a nyílt seb marad a helyén. A sima bőrre kenve meg olyan volt, mintha zsákot húztam volna a fejemre. :(
Aztán a sok reklám miatt (jól bekajáltam...) kipróbáltam a Richteres Curiosa gélt, az fényévekkel jobb, és a Neogranormon meg el lett felejtve. Egyébként volt itthon oyan tubus, ami kilyuladt, így ki kellett dobni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

tenagi

2020. január 27.

Megfázáskor szoktam használni az orrom allatt (rendszeresen kidörzsölődik a bőr a sok orrfújástól). Szépen rendbeteszi a bőrömet. Hátránya, hogy ha bekenem nagyon csíp, ezért a minusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Luiselotte

2020. január 26.

Van ,hogy éjszakára bekenem vele az egész arcom, olyan jólesik ez a zsíros állag ebben a hideg időben.
Másnapra puha ,feltöltött bőr az eredmény. A pici pirosságokat lehúzza , foltokat is halványítja, az illata pedig álomba szenderít.
Ha nem az egész arcom akkor náthás időben itthon az orrom alatti részt kenegtem vele szorgalmasan, meg ha már arra járok akkor a számat is . Így elkerülöm a pirosodást és kiszáradást. A pici tubus teljesen táskabarát, vihetem magammal utazásokkor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 26.

Vivianaa

2020. január 25.

Kijött a számon egy herpesz és pont elfogyott a herpesz krémem. Ezt találtam itthon. Este vastagon bekentem és másnapra leszárította. Sok más dologra jó, még nem csalódtam benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

timcsike198989

2020. január 21.

Kisebb felfekvésekre,hámsérülésekre bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Kisebb felfekvésekre,hámsérülésekre bevált.

zizz89

2020. január 5.

A pattanásaim EGYETLEN sikeres legyőzője.
Igen: az arcomra kenem és nincs jobb nála. Ilyen-olyan pattanástalanító kenceficék meg löttyök csak pénzszivattyúk és inasnak se szegődhetnének mellé e témában, olyannyira, hogy mindig "ő" képes csak rendbehozni, ha azok valamit elcsesznek az arcomon...

Kincs, hogy van nekünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

A pattanásaim EGYETLEN sikeres legyőzője.

Kincs, hogy van nekünk.

demeterne

2020. január 1.

Negatívumot nem tudok hozzá írni. Tényleg majdnem minden bőr problémára használható. Mindig van itthon belőle. Az illatát imádom.

Boldog Újévet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

Boldog Újévet!

HCHB11Cl11

2019. december 5.

Szeretem ezt a kenőcsöt, mert tényleg hasznos sebekre, bőr/hámhiányra, de azért 1 alkalom után nem lesz teljesen fedett az a seb, nem tűnik úgy, hogy másnap reggelre már begyógyult. Az arcomra is szoktam használni, ha elkaparok egy pattanást, vagy kinyomom és utána sebes lesz. Ami hátrány, hogy nem szívódik be, ezért érdemes keveset rákenni az érintett területre, és ha este kenitek fel, számolni kell azzal, hogy alvás közben lejön a nagyja a párna/takaró/pizsama miatt, amibe belekenitek, ezt nem szeretem benne.
Fehér, sűrű krém, szagtalan (pedig úgy nézem van benne illatanyag, fura). Néha úgy érzem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

laura0088

2019. november 16.

Mindig van otthon és szinte mindenre jó. Én főként kisebesedett orra használom, este bekennem vastagon, reggelre pedig rendbe jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Katie

2019. október 30.

Kezemen lévő ekcémára ajánlották. Az állaga nagyon nem tetszik, főleg a kezemen nehéz elviselni, hogy olyan zsíros, és kicsit a szagát is túl erősnek gondolom. Viszont hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.