Neogranormon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2022. június 16.

Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Hámosító, a bőr felmaródása, valamint kisebb hámhiányok kezelésére szolgáló kenőcs. Összetevőinek komplex hatása révén védi a hámsejteket, így az egészséges hámréteget is. Bőrregenerációt elősegítő hatása következtében fokozza a bőr ellenállását a fertőzésekkel szemben, elősegíti a hámsérülések gyógyulását. Alkalmas a felületes bőrsérülések, felmaródások (kidörzsölt orr, horzsolás), enyhe égési sebek hámosítására, valamint a pelenka okozta bőrgyulladás és szoptatás alatti berepedezett emlőbimbó kezelésére.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

landi

2011. július 5.

Nagyon szeretem,mindig van itthon. Babám popsijára használom,ha piros. Én gyantázás után, igy nem lesz gyulladt piros a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 5.

Judiit

2011. július 2.

Cicaplast utáni második kötelező hámregenerálódást segítő krém. Sebeket gyönyörűen eltünteti pár nap alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 2.

vador

2011. július 1.

Náthás időszakban kidörzsölt orromra szoktam jó vastagon kenni, reggelre majdnem tökéletesen begyógyul. Meg ezer más hámsérüléses gondra-bajra jó. Egy csillag mínusz a lista elején díszelgő parabén miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

réka

2011. július 1.

Elsősorban a gyerekeknél használtam popsikenőcsnek,de gyantázás után a legjobb bőrnyugtató.Az illata elég karakteres,van aki utálja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 1.

misoko

2011. május 26.

Nagyon szeretem, mert van cicám aki sokszor megcsikar és szépen meggyógyítja a sebeket és nem marad utána heges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 26.

szalaijudit92

2011. május 20.

Én arcra,sebeke használom,nagyon szépen hámosít. Pattanások utáni sebeket nyom nélkül eltünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 20.

Juliette

2011. május 13.

Babapopsi kenőcsnek használtam, nagyon hatásos kipirosodásra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. május 13.

Babapopsi kenőcsnek használtam, nagyon hatásos kipirosodásra.