Neogranormon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2022. június 16.

Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Hámosító, a bőr felmaródása, valamint kisebb hámhiányok kezelésére szolgáló kenőcs. Összetevőinek komplex hatása révén védi a hámsejteket, így az egészséges hámréteget is. Bőrregenerációt elősegítő hatása következtében fokozza a bőr ellenállását a fertőzésekkel szemben, elősegíti a hámsérülések gyógyulását. Alkalmas a felületes bőrsérülések, felmaródások (kidörzsölt orr, horzsolás), enyhe égési sebek hámosítására, valamint a pelenka okozta bőrgyulladás és szoptatás alatti berepedezett emlőbimbó kezelésére.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

schmzsuzsia

2018. december 9.

Nagyon szeretem az illatát is, sokféle bőrsérülésre (vágás, horzsolás, égés) használtam már. Ekcémás bőrre is jó, éjszaka szépen megnyugtatja az irritált bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 9.

Csipetke

2018. november 22.

Mindig tartok itthon ilyen krémet. Nyáron a legjobb barátom mikor a szandálok és papucsok szét dörzsölik a lábamat. Szoktam kinyomni kis tégelybe is és mindig nálam van. Kisebb égésekre is nagyon jó. Vágásokra, szóval mindenre ami seb. A tetoválásomat is ezzel kentem és azon segített nagyon gyorsan. Csodaszer az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

Vendy254

2018. november 22.

Én intim gyantázás után szoktam magam kenni vele 2 napig és szépen helyre rakja a bőröm. Ha nem használom másnapra az egész begyullad és nagyon fáj, szóval ha valakinek ilyen problémája van ezt a terméket ajánlom gyantázás után, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

silence

2018. november 20.

Ez tényleg egy csoda-kenőcs! Évek óta használjuk a Családban, minden kisebb sérülésre kiváló, nagyon jól hámosít. Saját magamon tesztelve próbáltam már cipő által feltört sarokra, szájzug berepedezésére, kisebb égési sérülésekre, napégésre, horzsolásokra. Sokkal gyorsabb a gyógyulási folyamat a használata mellett és kellemesen megnyugtatja a bőrt.
Házipatikánk egyik örök terméke!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Házipatikánk egyik örök terméke!

lalabel

2018. november 19.

Az egyik csodafegyverem. Az arcomon felbukkanó apró bőrhibákra is ezt kenem éjszakára, és reggelre a legtöbb szépen el is tűnik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

bettililiom

2018. november 18.

Mélyebb sebet is 1-2 nap alatt nagyon szépen gyógyít, a családban kicsiknek és nagyoknak ezt használjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

megamelon

2018. november 18.

Nekem ez a hegek nyomait szépen gyógyítja a piros. A kék testvére a sebes részt kezeli könnyebben. Szóval aki jól akarja használni őket, akkor előbb a kéket használja a nedvedző, sebes, piros felületekre. Majd amikor már szépen gyógyul, akkor a pirossal tudja fokozni a foltok eltűnését

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

RyahOneY

2018. november 8.

A Bepanthen mellett a másik kedvenc. :) Az egyik legjobb hámosító a világon, kidörzsölődött bőrre szoktuk leginkább használni (pl. szoknyázás utáni kidörzsölődött comb... :/ ), nagyon szépen elmulasztja a kiütéseket, nyugtatja és védi a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

exhocmomento

2018. november 6.

Miután kikiáltottam a Sudocremet pattanás-téren gyulladáscsökkentő és puklitlanító csodaszernek, egy kedves Krémmániás leányzó megosztotta velem, hogy ő ezt a terméket sokkal jobban szereti ilyen célra. Úgyhogy megvettem és belecsaptam.

431 vélemény és általános elterjedtség után valószínűleg senkinek nem kell bemutatnom az állagát, de a teljesség kedvéért: fehér, sűrű, enyhe illatú, vastagabban kenve soha-be-nem-szívódós kenőcs. Éppen ezért kenődni is fog a párnahuzatra. :D

Éjszakára használom, helyileg, csak a pattanásokat borítom be vele jó vastagon. Egyelőre ugyanolyan jónak találom a hatását, mint a Sudocremét: nyugtat. Ha tudja, akkor visszahúzza a puklit, ha azt már nem tudja, akkor segít "érlelni", hogy le tudjon száradni. Szűk 4 hete használom, és fogom továbbra is, bár nem gondolnám, hogy ettől többet tud még mutatni. De nem is várom el. Patticsillapításra vettem, patticsillapítást kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Nikuczi

2018. november 5.

Kislányom születésekor vettünk először ilyen krémet, pelenkakiütésre ajánlották. Nagyon szépen rendbe tette a popsiját. Azóta mindig van itthon, szinte minden bőrproblémára, horzsolásra, vágásra használjuk. Az illata nagyon jó, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Hatékony, pár nap alatt regenerálja a bőrt.
Télen hajlamos az arcom hámlásig kiszáradni, hatalmas piros foltokban válik le a bőr a hidegtől. Olyankor lefekvés előtt alaposan bekenem, reggelre olyan, mintha semmi baja nem lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.