Nesti Dante

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doramora, Módosítva: 2018. augusztus 20.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Az aranyfüstöt tartalmazó luxusszappant a Nesti Dante szappanfőző műhely fennállásának 60-ik évfordulójára készítették. A 24 karátos arany fémes eleganciáját Firenze város jelképe, a nemes írisz illata emeli ki. Arany tartalmánál fogva nyugtatja, fertőtleníti az irritált bőrt.

Klara79

2015. április 21.

Ez a nesti dante eri a dolgat, eddig egyik szappanjukban sem csalodtam, imadtam ezt az aranyszappant, most eppen a paradiso tropicale-t "fogyasztom, de szuper az illatjuk es eleg tartos is. Fogok meg venni beloluk biztosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 21.

MissPoppy

2015. február 6.

Most épp ezt használom, nagyon finom, krémes.
Nesti Dante mindegyik szappanját nagyon szeretem, már sokat próbáltam és egyikben sem csalódtam. Jelenleg 14 db sorakozik a polcomon arra várva, hogy habosra csutakoljam magam vele a zuhany alatt, és közben élvezzem a finom illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 6.

Most épp ezt használom, nagyon finom, krémes.

minerva

2014. december 27.

Fantasztikus az illata, egyszer mindenkinek ki kell próbálnia. Én már vettem fiatalabbnak, idősebbnek is, mindenkinek teszett. Szerintem is luxus kategória, ahol én veszem, ott ez a legdrágább...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

eveartstar

2014. november 6.

Ez egy igazi klasszikus illatú nagyasszonyos szappan!
Nem rágós-gyümis illatkákat szaglászó tinilánykáknak való!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 6.

Ez egy igazi klasszikus illatú nagyasszonyos szappan!
Nem rágós-gyümis illatkákat szaglászó tinilánykáknak való!

Málni

2014. augusztus 19.

Most szagoltam a Tescoban, fúúú de kész lettem tőle, nagyon kellemes, púderes, friss, Prada parfüm illatú. Még nem mertem megvenni, gondoltam elolvasom előtte itt a hszeket, h valóban megéri e az árát, nem szárít e stb:) Az illatára addig adok 5 csillagocskát.

update: Szerintem sem nagyis, tipikus luxus szállodai szappan illatú, csak úgy mint a Prada parfümök, tiszta, természetes, egyszerű, elegáns, friss, kicsit púderes, mennyei:)
A bőrömet szárítja kissé és ragacsosnak érzem utána a testem, viszont sokáig megmarad a kellemes illata, úgyh nem bántam meg, elfeleztem és a szekrényemet is vele illatosítom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Soly77

2014. augusztus 18.

Ma volt egy kis ráérő időm és olvasgattam, nézelődtem itt! Belebotlottam ebbe a márkába ami számomra eddig ismeretlen volt pedig kizárólagosan csak szappannal fürdök! Szó szerint beteg lettem volna ha ma nem szerzek be egy ilyen szappant, amúgy is volt dolgunk a Budaörsi Tescoban ahol felfedeztem egy ilyen pultot, erre a szappanra esett a választásom! Vitatkoznék az előttem szólóval mert egyáltalán nem nagyis illat! Alapvetően én a friss, zöld, néha a gyümölcsös illatokat szeretem, de eeeeez ez valami fantasztikus. Nagyon nőcis illat, extravagáns, luxus... nem is találok szavakat, erős illat de mégsem bódító. Most szálltam ki a zuhany alól és körbeölel ez a jó értelembe vett szúrós illat, finom édes alapjegy valami figyelemfelkeltő "szúrós" felhanggal! Egyenlőre nagyon tetszik, egy dolog picit tényleg szárít, de remélem jó barátok leszünk, mert az illata rabul ejtett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Lills

2013. november 22.

Imádok mindent, ami olasz, Nesti Dante szappanokat is természetesen, de mindig van egy kivétel, nekem ő az. Hatását tekintve semmi bajom nem volt vele, nem szárított, viszont az illata szerintem szörnyű, inkább le sem írom, mire emlékeztet, de nem Firenzére, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 22.

ernestina

2013. október 7.

A ciprus illatút őrizgetem mint számomra Firenzét idéző illatot, az arany tömböcske létezéséről itt szereztem tudomást. Első körös megszaglászásakor tudtam hogy ki kell próbálnom, mert nagyon kifinomult, különleges illatnak találtam már a csomagoláson keresztül is. Nemrég megvettem és ki is próbáltam. Nagyon nagy szappan, még rendszeres használat mellett is lassan fog elfogyni. Fürdés közben kellemes illatú, nem túlzóan habzó, de megfelelő szappan. Fürdést követően vettem észre a pici csillámlást a bőrömön, az illatát sajnos tartósan nem érzem magamon. A bőrömnek jót tesz, nem szárít. A többi változatot is ki szeretném próbálni, leginkább a sárgarépás érdekel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 7.

Babooca

2013. augusztus 25.

Ma szerezte be Édesanyám a maracujás trópusi verzió mellett. Már ki is próbálta, és fenségesen finom, lágy, nőies és bújós illat lengte körbe Őt. Örülök, hogy mertem ajánlani Neki, nagyon illik Hozzá. Nehezen viseli a virágos illatokat, de ez elsőre elkápráztatta, a maracujást majdhogynem ott hagyta és kettőt akart ebből hozni. Azonban a maracuja-guava párosítás az én kívánságom volt. :) Remélem kint hagyja a fürdőszoba polcán, és illatolhatom napközben, mert ebben a hűvösebb időben - amit személy szerint kifejezetten kedvelek- , nagyon kellemesnek hat. Nem szárította Anyu bőrét, és jó nagy habot képzett, jól tisztít. Árban verhetetlen a minőséghez és a kiszereléshez képest. Biztosan újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

eyeye

2013. május 2.

Maga a szappan nekem túl nagy. Egyszer tusolás közben leejtettem és egyből az jutott eszembe, hogy de jó, hogy nem a lábomra esett, biztos eltört volna. Ezután aggódva vizsgáltam a csempét, természetesen nem lett baja. Mivel mérete miatt nem szerettem használni, így kézmosó szappanná léptettem vissza. A színe végig megmarad aranynak. Kicsit szárította a bőrömet. Talán túl sokat vártam tőle, de nekem csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 2.