Nesti Dante

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2013. augusztus 25.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

• A megszokott Nesti Dante szappanok egzotikus, trópusi illatokban. A St. Barth kókusz étvágygerjesztő, telt illata keveredik a frangipani virág fűszerességével. Kókusz tartalmánál fogva hatékonyan táplálja a bőrt.
  • SLS-mentes
  • Paraben-mentes

Kiszerelés: 250 g

encimokus

2013. október 2.

Tegnap vettem meg őt a maracujás társával együtt. Tescos akcióban 799 ft, 25 deka csodáért igazán megéri. Elképesztő trópusi, kókuszos - virágos illata van. Még nem használtam, de hatása hasonló lehet a többi nestihez. Muszáj megadnom az öt csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 2.

Babooca

2013. augusztus 21.

Eszméletlenül fantasztikus illatú ez a szappan. Azonnal beleszerelmesedtem az üdítő illatába. Az sem számított, hogy kb 4 órát sétáltam érte a Drágaságommal egyetemben, mindene úgy, ahogy van megérte... Bár itthon kb 4-5 szappanom van elfekvőben, van amelyik 20 dekás, akkor sem voltam képes ezt nem kibontani. Fergeteges illata van, nem szárít, sőt ez az egyik legkíméletesebb szappanom, amit eddig használtam, és natúr szappanhoz képest MEGMARAD az illata a bőrömön órákkal a fürdés után is. Hogy két fürdés között száradjon,a kis szappankádamba beleállítottam egy PurPur Pannonia mellé, és beraktam a szekrényembe a ruhák közé. Fél óra múlva az egész szoba ilyen illatban úszik. Öröm és bodottá ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.