Nesti Dante

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cserryy, Módosítva: 2013. június 28.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

A megszokott Nesti Dante szappan egzotikus, trópusi illatban. Friss és étvágygerjesztő! Feszesítő hatásánál fogva ideális hölgyeknek és uraknak egyaránt.

btrix

2016. szeptember 21.

Végigszagoltam a teljes bolti kínálatot, így találtam rá. Azelőtt egy ND terméket se ismertem. Az illata imádni való, enyhén megmarad a bőrön is. Az első napokban hihetetlen puha bőr volt az eredmény. Számtalanszor leejtettem, hatalmasakat koppant a zuhanytálcán :) Eszméletlen tartós annak ellenére, hogy nagyon jól habzik. 2 heti használat után kezdte szárítani a karomat, ezért 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Teniko

2015. december 30.

Nyaralás alatt csábultam el Olaszországba. Megvettem. Sokáig tart ( kicsit untam is). Kicsit szárít, így hidratálni szükséges volt. Az illata finom, nem tolakodó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Mehecske

2015. szeptember 25.

Paradicsomi illat, vajas beütéssel, szerintem ez az illat tökéletes. Abbahagyhatatlanul lehet vele szappanozni, én annyira szeretem, hogy még a hajamat is ezzel mostam. A balzsam utána kötelező, de tökéletesen tisztít, és jól habzik. Hmmmm! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Heloise

2015. június 19.

Lassan két hónapja használom minden este, és még mindig nagy a szappan. Hihetetlen erős maracuja illata a tusolás után is sokáig érződik, mintha testápolóval kentem volna be magam. Az óriási mérete miatt a gyakorlatlan, pici kezekből elsőre kieshet, ami óriási hangrobbanással jár, de hamar meg lehet szokni a vele való tusolást. Elsőre soknak tűnhet az ára, de mivel rengeteg ideig elég, nagyon ritán kell újravenni. Persze, a hasonló árban lévő natúr szappanok tiszta összetevőivel nem veszi fel a versenyt, viszont azok 2hét alatt egyszerűen elpárolognak a kezemben, vizes, puha állaguk lesz akárhogy is szárítom őket. Tusfürdőket már jó ideje nem használok, most már nem is tudnám megszokni a nyákos, nyúlós, nedves tusikat a bőrömön. A szappanok számomra sokkal komolyabb tisztaságérzetet adnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 19.

Klara79

2015. április 21.

Imadom :), hatalmas szappan, megeri az arat lassan fogy es tartos az illata, nem irrital jol tisztit es habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 21.

Rege

2015. február 22.

Első szappanom a termékcsaládból, s azóta is a legjobb. Drágának tűnhet, de hatalmas kiszerelése miatt jóval gazdaságosabb egy tusfürdőnél. Trópusi gyümölcskoktél lévén nyáron használtam, s olyan intenzív az illata, hogy minden alkalommal, amikor beléptem a fürdőszobába, megcsapott az illata; teljesen betöltötte a kis helyiséget. Sajnos szárítkozás utána bőrön már kevéssé érződik, de annyira kellemes az illata, hogy legszívesebben egész nap ezt inhaláltam volna. :)) Engem nem különösebben szárított, esetleg a felkaromon, de amint jön a meleg idő, biztos beszerzek egy újabbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

Dancy08

2014. október 2.

Nyár elején vettem miután már rengeteg nesti dante szappant elhasználtam. Gondoltam jó kis nyári szappan lesz. Azt leszámítva hogy a csomagban más illata volt mint használat közben, elégedett vagyok a hidratálással. A többit is nagyon szeretem, szépek az összetevők!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

Szappanoslány

2014. május 21.

Az első ND szappanjaim egyike :) Még januárban, egy esős , hűvös napon lett az enyém :) az illatába egyből beleszerettem . Nemrég kezdtem el használni. Isteni , krémes habja van , jól tisztít és engem csak az első pár használatnál szárított egy picit. Ami miatt 4 csillag : az a brutális ,perverz illat használat közben nyom nélkűl tovatűnik . Még az emléke sem marad a bőrömön. Annnyira sajnálom ....

Upd. 2014.május 21. már majdnem a felét elhasználtam és időközben rá kellett jönnöm, hogy ez a szappan okozza azt a pikkelyes szárazságot, amitől iszonyúan viszkettem. Így a másik felét előléptettem kézmosóvá :) Pedig annyira szerettem volna szeretni .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 21.

DaisyMiller

2014. április 22.

A kókuszossal együtt vettem, de egyik sem váltotta be a reményeimet. Rémesen szárít mindkettő. Az illata finom, de csak a csomagolásban intenzív, fürdés után semmi sem marad. Krémes, dús habja van, de viszketős-pikkelyesre szárítja a bőrömet zuhanyzáskor. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.

eva.nemeth1978

2014. március 7.

Nesti Dante függő vagyok. Eddig bármelyik verzióját választottam is, mindig ugyanaz volt az eredmény: puha, selymes bőr, amit a kb. 2-3. alkalom után már nem nagyon kellett testápolóval kenegetni. :) Ez alól egyedül az olyan helyek a kivételek, ahol nagyon kemény a víz.
Egyszerűen imádom a habját, az illatát, az abszolút tisztaságérzést, amit a bőrön maga után hagy(nak). Nálam szerelem, pedig sok natúrszappant kipróbáltam már, de a vége mindig az, hogy a ND-nál kötök ki. Évek óta nem használok tusfürdőt,így azokról nem tudok kompetensen nyilatkozni, a szappanok között viszont a korona mindenképp az ND-ké. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.