Nesti Dante

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cserryy, Módosítva: 2013. június 28.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

A megszokott Nesti Dante szappan egzotikus, trópusi illatban. Friss és étvágygerjesztő! Feszesítő hatásánál fogva ideális hölgyeknek és uraknak egyaránt.

korok23

2014. január 17.

Nagyon finom illata van mindegyik szappannak ettől a márkától... a csomagolásban. Ahogy elkezdtem használni, semmi..még a 100ft-os szappannak is marad valamilyen illata, de ebbe szerintem csak azért tettek, hogy megvegye az ember, aztán meg...így járt. Soha többé nem veszem újra, hatalmas csalódás volt. Ami miatt nem 1 csillag, nagy mennyiség, nem szárított, habzik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 17.

Mona01

2014. január 10.

Jó, hogy rátaláltam! Az illata valóban nem túl átütő használat közben, és utána sem,a csomagolásban intenzívebbnek éreztem. De ez a legkevesebb. Kellemes szappanillata van. És a lényeg, hogy egyáltalán nem szárít. Kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 10.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. január 1.

Kicsit tartottam ettől az illattól, de nem csalódtam most sem a Nesti Dantéban. Nagyon kellemes, könnyed, tipikusan nyári illat. Ugyanúgy, mint a többi Nesti szappan, nagyszerűen habzik és egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 1.

azursatellite

2013. november 7.

Nagyon szeretem a Nesti Dante szappanokat, ennek is kábítóan jó illata van, de sajnos fürdés közben már nem olyan intenzív és utána egyből el is tűnik. Csak azért nem kap max pontot mert nem venném újra ezt az illatot, mert nem tartós, de maga a szappan így is fenomenális. Krémes, kényeztető habja van és egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Vitelotte

2013. szeptember 17.

A vonzó erős illata miatt választottam, de használatkor egyáltalán nem domináns. Sajnos ketté kellett vágni hogy rendesen tudjam forgatni a kezemben, olyan bazi nagy. Rendesen habosodik, jól tisztít, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Nessy

2013. július 30.

Nekem a lime-os van meg a Paradiso kollekcióból, mert ezt a maracujásat szerettem volna, csak már nem volt. Ennek sokkal erőteljesebb illata volt a papíron keresztül, de a lime-os sem rossz, sőt! Az illata nagyon kellemes, frissítő, kicsit érezhető használat után a bőrön. Megfelelően habzik, több mint kétszer akkora mint egy átlag szappan, az ára is, összetevői is rendben vannak. Mégis csak két pontot tudok adni, mert szárít. Az én bőröm elég strapabíró, szinte semmitől nem szárad ki, de ettől a szappantól szinte fehér lett a lábszáram, sőt a körömágyam is. Valahogy majd elhasználom, de többet nem veszek. Egy tapasztalatnak jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

natasa

2013. július 11.

Én is kíváncsi lettem a perverz szappan kollekcióra, így a Douglasban rá is vetettem magam erre a maracujásra. Nekem még eddig nem volt ND szappanom, így meglepett a tekintélyes mérete.
Egy időre beküldtem a fiókba, de annyira kíváncsi voltam, hogy muszáj volt kipróbálni.
Mivel valószínűleg szintetikus illatanyagokat tartalmaz, így egyelőre csak kézmosásra használom. Az illata szolidabb, mint gondoltam. Kellemesen habzik, jól tisztít, az illata pedig sajátos, kicsit bizarr, de jó értelemben. Jó sokáig elég lesz.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 11.

moncsi29

2013. július 5.

Medora véleménye után kiváncsi voltam milyen lehet egy perverz szappan:D
Tegnap Douglas felé jártam,így bementem megnézni őket.
Egyből velem jött a kókusz-frangipani,és ez a maracujás is.
Isteni illatuk van,bőrön sokáig tartós és engem nem szárítanak,ami ritka.
Jó kis szappanok,érdemes beszerezni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 5.

Medora véleménye után kiváncsi voltam milyen lehet egy perverz szappan:D
Tegnap Douglas felé jártam,így bementem megnézni őket.
Egyből velem jött a kókusz-frangipani,és ez a maracujás is.
Isteni illatuk van,bőrön sokáig tartós és engem nem szárítanak,ami ritka.
Jó kis szappanok,érdemes beszerezni belőle.

cserryy

2013. június 30.

Nagyon finom az illata, krémes a habja, nem viszket a bőröm utána (zuhanyzáskor használom). Viszont intim területre nem tudom használni, de oda sok mást sem tudok , így ötöst kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 30.