Nesti Dante

Ár:   1088 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. november 15.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 250 g

cicababa

Korcsoport: >54
2015. augusztus 12.

Több illatban használtam már, különlegesen finom volt mindegyik. Szappanként teljesen jó, nem puhul fel az állaga, mint sok másiknak. Kicsit szárít valóban, de ez a szappanok sajátja. Annyira szeretem ezeket az illatokat, hogy öröm minden kézmosás. DE! Miért MIÉRT kell ekkora kiszerelésben árulni (külföldön láttam kisebbeket is)? Egy jó szappannak könnyen kézbe illőnek is kellene lennie. Különben sem értem, hogy miért kell egyébként egy szappannak torta, muffin, gyümölcs, gyerek homokozó forma, stb. alakúnak lenni? Játéknak jó, de nem megenni szeretném, vagy a polcon nézegetni (mint a viaszból készült műgyümölcsöt, vagy művirágot - amit amúgy utálok), hanem használni. Kellemetlen egy kemény szögletes tortaforma szappannal kezet mosni - miért nem lehet legönbölyített, kézbe illő alakja? Viccnek lehet, hogy jó ötlet, de nekem a használhatósága is számítana. Bizonyára bravúr a megtévesztésig tökéletes cup cake alakú szappant megcsinálni, de minek? Visszatérve a NESTI DANTE szappanokhoz. Nagyon különlegesek, szeretem őket mind.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Josie

2012. január 21.

Igaz picit szárít, de jól tisztít és valami nagyon kellemes illata van! Talán száraz bőrűeknek kicsit sok, de zsíros bőrre kiváló. Egyébként unisex.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 21.

Azulénszármazék, melyet a kamilla olajából nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában, valamint illatanyagként is használatos.  A Truthinaging információi szerint kék színe miatt gyakori összetevő ősz hajra való samponokban. Gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is bír, ami lehetővé teszi, hogy megnyugtassa a fejbőrt és a szőrtüszőket.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.