Neutrogena

Ár:   449 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sabrirory, Módosítva: 2013. december 18.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Rendszeres használat mellett gyorsan meggyógyítja a cserepes ajkakat.

NadjaBlue

2015. december 9.

Eredetileg a Repairt akartam megvenni, de mivel az elfogyott, végül őt hoztam haza. Borzasztó cserepes volt aznap az ajkam, gondoltam itt a lehetőség, hogy megmutassa, mit tud. A várva várt csoda viszont elmaradt, hiába kenegettem gyakran és meg is bántam, hogy egy újabb kukába való ajakápolót vettem. Viszont a rendszeres használata során úgy vettem észre, hogy tényleg javít a szárazságon, most már érezhetően javult az ajkaim állapota, de ebben nagy szerepe volt a Baleás szem és ajakmaszknak is, az segített normalizálni a helyzetet. Azóta viszont szépen szinten tartja a Neutrogena ezt az állapotot, szóval elégedett vagyok vele, csak a nagyon durván cserepes ajkakra nekem önmagában nem volt elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Babooca

2015. október 23.

Egyik legjobb ajakápolóm volt, csak a szagát nem bírtam. Nem tudom miért nem vettem újra, talán a súlyos Labello fanatizmusom, és az ára miatt. Ha le lesz árazva, akkor újra megpróbálkozom vele, esetleg a sarki szedres társával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Carnageous

2015. augusztus 12.

Nagyon kellemes az illata, lágy az állaga és jól hidratál. Az egyik első ajakápolóm volt és már többször újra vettem. Ez egy igazi biztos pont az életemben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

kerteszke

2015. május 23.

Itthon kallódott egy szekrényben és szerencsésen rátaláltam, miután csalódtam egy Yves Rocher termékben. Mérföldkövekkel jobb nála, helyrehozta a számat, de azért nem az igazi. Bebét, Labellót, Beauty Kisst messze veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Szoliter

2015. május 9.

Nekem bevált. Nagyon szárazak az ajkaim, és folyamat cserepesek, de mióta őt használom kevésbé szárad ki a szám. Olykor így is előfordul, de nagyon jó cucc, és körülbelül egy nap alatt rendbeteszi. Nála csak a nagytesója a tubusos Intensive Repair-t találtam jobbnak. Labellokat simán körözi nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

ylexe

2015. április 29.

Nem szerettem, nem vettem újra. Nem igazán csinált semmit a szárazsággal, felkenés után nem sokkal, mintha mi sem történt volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

annilany

2015. február 6.

Azt hittem, hogy ez is lesz legalább olyan jó, mint az Intense Repair testvére, de sajnos csalódnom kellett. A szárazsággal nem sikerült megküzdenie, ugyanolyan "érdesek" maradtak az ajkaim. :( Pedig imádom a márkát, kár ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

vicuri1014

2015. január 7.

A többi neutrogenás ajakápolót nem próbáltam, de a sarki szedreset ki fogom próbálni.
Ezt a fajtát nagyon szeretem, elérhető az ára a rossmannban , igaz,többször fel kell kenni, de kellemes a viselete, és egyedül eddig ennek láttam hatását :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

zsofi_99

2014. november 12.

500 Ft-ért vettem a Rossmanban teljes áron. Nagyon enyhe kis illata van de az is kellemes. A hidratáltságával meg vagyok elégedve de a nagyon cserepes és száraz ajkakkal nem tud mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 12.

dorkácska

2014. február 20.

Tél elején akciósan jutottam hozzá. Nekem nagyon nagy csalódás ez a termék, színtelen, szagtalan oké. Amikor felkenem egészen kellemes érzetet ad, de szinte azonnal be is szívja az ajkam, mintha rajtam se lenne és persze ugyanúgy száraz marad a szám. Folyamatosan kenni kell, de nekem az az értésem volt mintha még rá is tenne egy lapáttal és mégjobban szárítana. A carmexemet napi egyszer bőven elég hasznalni (nagy hidegben 2x).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol